Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malianna

Powaznie oo zwiazku i braku seksu

Polecane posty

Jestem z moim facetem 4 lata nasze poczatki nie byly udane bo bylam niesmiaala, i co przyszlo do nawiazania do sytuacji erotucznej czyli seksu to ja zaczynalam sie cofac , ze cos boli ze za sucho i zamiast byc chetna i pomagac to sie balam no ale chcialaam : ( a on mial problem ze jak sie stresowal to mu opadal....a i jeszcze problem wczesnego wytrysku, bo gdy juz doszlo do czegos to za szybko mu sie chcialo...ale ludzie maja rozne problemyi sie bardzo zrazil poprzez moje reakcje ze na 1 raz zakrylam twaz poduszka i putam juz?? bezsensu to bylo.. nie mielismy wtedy zabezpieczenia bo on co sie zabieral do nalozenia gumki to mu opadal to chyba stres i tak do dzis.... ale teraz juz mijaja 4 lata mam tabletki anty i sie nie boimy juz...... o ciaze.....ja mam problem ze wiecznie mnie cos boli w srodku i piecze, to zapewne po antybiotykach:( i to takjakby minimalaizuje moje pozadanie.....mam 22 lata. czasem mam depresje ze nie mamy seksu, probujemy ale nie umiemy sie zgrac bo mnie trzeb apodniecac dlugo zeby mi sie zachcialo a wtedy on juz \"wisi\", no i jak on chce cos porobic to ja jakos zawsze albo mnie brzuch boli albo mi nie tak w srodku piecze itp.....to nie sa wymowki, czsem mysle ze ja sie nie umiem podniecic zeby mi sie chcialo kochac....robimy romantyczne sytuacje kapiel czy kolacje ale ja nie umimem....czasem sie zdaza ok....nie wiem oboje mamy problemy on za wczesnie i za szybko a ja jakos nie mam nigdy ochcoty, pracujemy razem ciagle sie widzimy , klocimy sie i moze za duzo sie widimy:( nie wiem czasem mi , tzn nam jest przykro ze przez 4 lata niemialismy normalnego seksu, jak inni, czesc byla powodu obawiania sie o ciaze :( gadamy duzo o tym czasem juz za duzo i nic nie mozemy zrobic ...dzialac, nie wiem co robic bardzo go kocham a na sile nie umiem sie podniecac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam coś doradzę. Może spróbujcie ( tak jak to radzi Michalina Wisłocka, znany i ceniony sexuolog) przez pierwsze 2 tygodnie tylko i wyłącznie bawić sie swoim ciałem dotykiem, pieszczotami, masażem , ale z wyłączeniem stref erogennych. Będzie to poprostu przez te 2 tygodnie \"ZABRONIONE\". Musicie jednak chciec codziennie to robić! Po tym okresie -chulaj dusza-piekła nie ma. Chodzi o to, żeby sie nauczyć odczuwać własnie te strefy eroganne , poczuć różnice w odnajdywaniu i odczuwaniu własnego ciała. Nie rezygnujecie z siebie, bo skoro tak długo jesteście ze sobą , to znaczy, że sie bardzo kochacie, a psychika płata Wam figle. Poprostu za bardzo Wam zależy na udanym sexie, dlatego tak jest. . Spróbujcie tej zabawy, po tym czasie napisz jak i czy sie zmienilo w Waszym życiu sexualnym. Ja mam topik : Kielce- czy jest ktoś z Kielc? na grupie- wszystkie Pozdrawiam i życze szczęścia. :) 🌼 -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie za bardzo zalezy ..... kazdy mysli zeby tylko sie udalo zamiast skupoic sie na zabawie.... i na przyjemnosci....ehh, zobaczymy co da sie zrobic dzieki za rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz
spróbujcie się bardziej rozluźnić może trochę alkoholu by wam pomogło chociaż na początek jesteście za bardzo zestresowani, on że opadnie ty że będzie bolało nie myślcie o tym aż tak dużo, przestańcie o tym rozmawiać przez jakiś czas życze wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dobry pomysl....ale co zrobic w tygodniu kiedy sie pada ze zmeczenia i nie ma sie ochoty, po pracy, czy wszyscy tak maja czy tylko mnie praca wykancza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe tylko Ciebie praca wykańcza. Posłuchaj Lorelai. Dobrze Ci doradziła. POza tym nie koncentruj się na tym, że musi się udac. Po prostu cieszcie się swoją obecnością. Co do Twoich boli i pieczenia... koniecznie przejdź sie do ginekologa. To mogą byc stany zapalne pochwy, które strasznie utrudniają współżycie, i miedzy innymi powodują suchość. A po antybiotyku też tak ostatnio miałam... Minęło samo po kilku dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×