Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

equagen21

Bielizna w Poznaniu - gdzie???

Polecane posty

Witam Was dziewczyny, mam małe pytanko, gdzie w Poznaniu są sklepy z większą bielizną, mam rozmiar 75 D - E zaleźnie od fasonu i nabiegałam się wczoraj za bielizną i niczego ciekawego nie znalazłam :( Bo jak już coś było to przypominało worek na arbuzy... :( Albo cena była grubo ponad 100 zł. Nie chce kupować przez internet bo kilka razy się nacięłam i nie zamierzam ani razu więcej. Dlatego jeżeli któraś z Was wie to będę bardzo wdzięczna za takie informacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Młyńskiej jest mały sklepik, pasmanteria połączona ze sklepem z bielizną, mają tam przeróżne rozmiary, które ładnie leżą, choć niestety tylko w 3 kolorach - białym, czarnym i cielistym. Ale możesz przebierać w różnych fasonach i materiałach. Jak dojść - od Pl. Cyryla Ratajskiego wchodzisz w Młyńską, mijasz papierniczy, sklep jest dość blisko po prawej stronie. Drugi taki, który znam, to \"Amazonka\" w bramie na deptaku, idąc od Starego Browaru po lewej stronie. Powodzenia:) Ja też mam stale ten problem, nie chcę nosić worków dla starszych pań, tylko ładną bieliznę, co przy moim dużym biuście jest rzeczą prawie niemożliwą. Nie rozumiem dlaczego producenci nie uwzglądniają potrzeb takich dziewczyn jak my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×