Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula21

powiedzcie mi czy to pasuje

Polecane posty

Gość paula21

jade do kuzynki na 18-stke i che ubrac ciemne dzinsy do tego czarna bluzke na naramkach i na to różowa bluzke z długim rekawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmnł
A w co chcesz ubrać te spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ęę
na naramkach? a jedziesz do sasiedniej wioski czy gdzies dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa
NARAMKI????:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak łodzianka
naramki- rozumiem, że chodzi o bluzkę na ramiączkach... co do stylu to moim zdaniem opłakany... no ale na temat gustów się nie dykutuje :) baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ęę
ubierz spodnie w naramki, bedzie slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula21
do prawie jak łodzianka dlaczego mówisz ze styl opłakany co jest nie tak w tym co chce ubrać a co do naramek ramiączek róznie sie na nie mowi wiec nie ma sie co smiac myslałam ze są tu dziewczyny które naprawde umieją cos doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc radzimy
naucz się mówić po polsku, w następnej kolejności urodź się jeszcze raz, już z gustem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula21
do prawie jak łodzianka dlaczego mówisz ze styl opłakany co jest nie tak w tym co chce ubrać a co do naramek ramiączek róznie sie na nie mowi wiec nie ma sie co smiac myslałam ze są tu dziewczyny które naprawde umieją cos doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrać to można siebie
a ubrania się zakłada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garr
A może zestaw sam w sobie wygląda dobrze, tylko 'brzmi' źle? Żałośni jesteście, napisała 'na naramkach' i od razu najazd ^^ No ale wiadomo że Kafe to Kafe i ludzie są tu... różni. Yy. :P Osobiście muszę rzec- nie widziałam, nie wiem. Ale zrezygnowałabym z różowej bluzki przez sam jej kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak łodzianka
po prostu nie podoba mi się takie zestawienie ciuszków... i już... nie toleruję różowych słodkich sweterków... co nie znaczy że nie możesz się tak ubrać :) once more baw się dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny strój, ale taki zwykły. Może zaszalejesz z dodatkami? Proponuję komplet biżuterii wykonany ze srebra z czarnymi koralikami. W komplecie jest naszyjnik, wisiorek, kolczyki i bransoletka. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×