Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna38

Problem z synem

Polecane posty

Gość smutna38

Pomóżcie!Kilka tygodni temu straciłam kontakt z synem. Zobaczyłam mojego syna kiedy się onanizował. Dziś żałuję że weszłam wtedy do łazienki. Poprostu sądziłam ze nikogo nie było w tej chwili w domu. A najgorsze jest to że sama byłam naga bo miałam wziaść prysznic. Syna miało nie być miał być w szkole... Od grudnia unika kontaktu ze mną, nawet wzrokowego :((( Jestem załamana... Jak do niego trafić? Pomocy. ps. on sie do mnie nie odzezwał od 20 grudnia. Ma 18 lat a ja 38. Czy to nie wpłynie na jego relacje z kobietami. On naprawdę sie zmienił :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu, że rozumiesz, że to naturalne i nie ma się czego wstydzić, z uśmiechem i ciepłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani. Masyurbacja w tym wieku jest czymś całkiem naturalnym. Dosyć dużo czytałem na ten temat i wiem, że tego typu praktyki uprawia ok.85% młodych chlopaków i ok.50% dziewcząt. Dobrze by było, żeby jednak nie nadużywał tego sposobu zaspokajania siebie. Z czasem, kiedy będzie spotykał się z dziewczyną te praktyki nie będą mu już tak potrzebne. Nie należy go za to ganić tylko wykazać zrozumienie i porozmawiać. (Jeśli to możliwe - nie wiem jak wyglądają relacje pomiędzy Panią a synem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze on sie po prostu wstydzi ze go na tym przylapalas... porozmawiaj z nim ze przeciez to normalne, ze wiekszosc facetow (o ile nie wszyscy) to robia. coz taka natura ze tego potrzebuja im szybciej przelamiesz bariere tym lepiej a w swiadomosci dzieci/nastolatkow nie zawsze jest mysl ze przeciez rodzice przechodza te same etapy w zyciu seksualnym co oni. rozmawiaj z nim - byle delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymoczek
co następna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
hmmmmmmmmm... nie slyszal ze ktos wszedl do domu, musialas sie chwile krecic zanim sie rozebralas... ale jesli to prawda to powinnas z nim pogadac, kazdy chlopak w jego wieku sie onanizuje i nie mozesz go wpedzac w kompleks ze to cos zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeeeeeee
coś czuje że to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie zachowala
jakby nic sie nie stalo, normalnie z nim gadala o wszytkim, a tehgo akurat nie roztrzasala, powinno mu w koncu przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×