Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bazyliszek

Domowy sposób na peeling do twarzy

Polecane posty

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Szukam domowych sposobów na peeling do twarzy.Mam niestety skórę wrazliwa na wszelakie kosmetyki.Dlatego pozostało mi sięgnięcie po przepisy z \"domowej kuchni\".Będę wdzieczna za podsunięcie mi kilku wypróbowanych przez Was \"kosmetyków\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie robi
taki peeling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztyałam gdzieś,że płatki się trochę rozdrabnia i zalewa ciepłym mlekiem.Ale czy tak się napewno robi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Płatki owsiane namaczasz (mlekiem, wodą). Robi sie z nich taka maź. Bierzesz gaze i ta maź przekładasz na gaze zwijasz, przez otworki w gazie wypływa troche ma maź i kolistymi ruchami robisz peeling ta gazą z płatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martensik
witam ja tez mam cerę wrażliwą, i przypadkiem odkryłam, że jeden z domowych peelingów do ciała jest równie dobry do wrażliwej skóry twarzy; mówię tu oczywiście o peelingu kawowym (fusy kawy wymieszane z oliwką); robiąc kiedyś ten peeling na całym ciele, na końcu zostało mi trochę preparatu i go spóbowałam wykorzystać właśnie na twarz; peeling kawowy uważam, ze jest dosyć delikatny i neutralny dla skóry (nie drażni) dlatego też nadaje się do cery; a w dodatku kofeina delikatnie pobudza skórę (twarzy i całego ciała); polecam; po takim peelingu oczywiscie kremik, najlepiej do skóry wrażliwej po takim peelingu nadaje się Nivea Soft z moich doswiadczeń, mam nadzieję, że będziecie mieć podobne wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watówkaaa
Ja używam takiej soli peelingowej, ogólnie używam jej na ciało, ale próbowałam też na twarz, w sumie sprawdza się. Fajnie że jest naturalna, kupiłam ją w sklepie Blue Nature możecie sobie spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz kupiłam taki kosmetyk 3w1 - pasta, peeling i maseczka w jednym :) z Bielendy z białym węglem - Pasta DETOX do mycia twarzy 3 w 1 , najbardziej lubię jej używać jako peeling własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubięSłodkości2
A zastanawiałyście się nad pilingiem ust? :) ja jeszcze nigdy nie robiłam, ale chyba spróbuję ! :) brązowy cukier z olejkiem jojoba brzmi ciekawie i .. słodko :) znalazłam tutaj http://naszeinspiracje.pl/domowy-peeling-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Jestem mobilną kosmetyczną i od lat współpracuję z https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-enzymatyczny-z-owocow-tropikalnych-zel-peel-off/1026. Szczególnie dobre peelingi mają. Moje klientki się cały czas dopytują o nowe rozwiązania. O tyle dobra sprawa, że jakość od lat się nie zmienia. Receptury identyczne, dobrze opisane kosmetyki. To, co w opisie zgadza się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma czas robic peeling w domu to super ale ja przy dzieciach to nie bardzo a jednak jak to kobieta lubie o siebie zadbać . Obecnie używam peelingu z 3 enzymami od tołpy super sprawa bo skóra jest po nim odświeeżona i gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Dnia 19.03.2006 o 03:14, Bazyliszek napisał:

Cztyałam gdzieś,że płatki się trochę rozdrabnia i zalewa ciepłym mlekiem.Ale czy tak się napewno robi to nie wiem.

Płatki owsiane trzeba zagotować krótko w małej ilości wody. Zrobi się papka, nakładać letnia na twarz i pomasować. Potrzymać do wyschnięcia. Dodatkowo też nawilża. Do cer normalnych, suchych  i wrażliwych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Kwas cytrynowy w peelingu bardzo dobrze wpływa na przebarwienia, ale też na leczenie mniejszych ranek, u mnie właśnie po maseczkach, przepocone w okolicach nosa. Robię peelingi regularnie. Staram się też wykorzystywać wyłącznie naturalne kremy. Z tych skutecznych moim zdaniem to e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, dużo ekstraktów owocowych, więc latem ważne odkrycie 🙂 Wychodzisz z domu, jak prawdziwie odświeżony człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×