Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arabian night

Kogo do trójkąta?

Polecane posty

Gość Arabian night
I tym sposobem przedziemy może zaraz do pentagramu :P Uprałam sie na układ 2m+1k i tego będę się trzymać :) A satysfakcja i tak będzie nieziemnska, bo to czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyboy
A skąd jesteś Arabian night? może ja spełniłbym twoją (waszą) fantazję? jeśli jestes zainteresowana konkretnie możemy pogadać na gg albo meilowo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabian night
Jestem z zachodniej Polski, więcej nie powiem na forum ;) Podaj do siebie jakies namiary, a ja jak się zdecyduję jednak na kogoś z Internetu, to się do Ciebie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie dziewczyny , lesbijki, ale też uprawiające kiedyś seks z facetami, 19 i 24 lata, obie brunetki, szczupłe , niezbyt wysokie,ale zgrabne; czy znajdą tutaj chłopaka, jednego, w podobnym wieku lub nieco starszego, do wspólnych igraszek? Lokum mamy, wspólnie wynajmujemy mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man
Dnia 1.02.2018 o 14:11, Gość gość napisał:

Dwie dziewczyny , lesbijki, ale też uprawiające kiedyś seks z facetami, 19 i 24 lata, obie brunetki, szczupłe , niezbyt wysokie,ale zgrabne; czy znajdą tutaj chłopaka, jednego, w podobnym wieku lub nieco starszego, do wspólnych igraszek? Lokum mamy, wspólnie wynajmujemy mieszkanko.

Hej, skąd jesteście? Mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Po wspólnej debacie z chlopakiem zdecydowaliśmy na obcego chłopaka z dość dużym przyrodzeniem. Obcym dlatego że gdyby coś nie wyszło to więcej się nie spotykamy. A z dużym,  bo chłopska będzie bardziej podniecać gdy będę głośno jęczeć podczas seksu orgazmu. To był strzał w dziesiątkę zwłaszcza z dużym bo ledwo się wbił w cipkę a gdy głośno jęczalam to miał samoistny wytrysk. Drugi raz była już wymiana partnerów ze znajomą parą bez prezerwatywy i to było to co spełnia nasze oczekiwania. Najbardziej lubię gdy ja czy kochanka uprawnia seks w obie dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×