Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baku skład0606

ZIEMIA EGIPSKA

Polecane posty

Gość baku skład0606

Czy znacie inne kosmetyki z tej linii oprócz pudru? Gdzieś widziałam fluid i chyba cienie. Czy któraś z pań ich używa? Co o nich sądzicie? Bo ja z pudru jestem barzo zadowolona. Używam go już 3 lata i teraz już nie mogłabym się baz niego obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje puder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
od 35 do ok. 110...i właśnie ja mam pytanie - czy one aż tak różnią się jakością? Czy warto kupić tańszą wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład0606
Nie miałam doczynienie z tą tańszą wersją. Ale ten droższy starcza mi na ponad 1 ROK. Więc jest bardzo wydajny. Bardzo ładnie pachnie a efekt po nałożeniu jak naturalna oplenizna. Oczywiście jaśli się nie przesadzi. Ja w sklepie też płacę 110 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta ziemia naprawde daje takie rewelacyjne efekty, ja mówią..? że niby cera jest idealna bez rzadnych plam, wygląda niesamowicie naturalne...? serio...? wydaje mi sie to zbyt bajeczne więc moze bez zbędnej reklamy: kto używa i jak to naprawde wygląda..? tzn. ten efekt )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład0606
Nie robię tu żadnej reklamy, bo jej nie sprzedaje. I na prawde używm jej już tak długo. Efekt jak po opalaniu. W parę dni nauczyłam się ją idealnie rozprowadzać. Wtstarczy kilka szybkich ruchow grubym pędzelkiem. Ja nakładam ją bezpośrednio ma skorę, za to moja koleżanka używa jeszcze pod spód fluidu. Ale ona robi sobie mocniejszy makijaż. Mi natomiast wystarcza ziemia, Delikatne cienie i tusz do rzęs. Całość naturalna i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ziemie prawie od roku... I co trzeba jej przyznac jest diabelnie wydajna, ja wlasciwie nie widze zuzycia !Ale zaznaczam ze nie uzywam jej codziennie. A wrazenia? Hmm. Dla idealnych cer moze tak... Jest ciemna, ja nakladam ja tylko na policzku jako roz bo na calej twarzy wyglada sztucznie. Poza tym tak jak pisalam kilka liniejek wyzej, jesli ktos ma idealna buzie, bez zadnych suchosci ( w nich sie osadza ), krost itd to i moze wyglada i ladnie i naturalnie, ale co na takiej skorze tak nie wyglada ;). Ja niestety zauwazylam ze podkresla niedoskonalosci, w malej ilosci wyglada nawet ok, ale ja sie nia specjalnie nie zachwycam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od prawie dwóch lat, jest rewelacyjna. Fakt, nie używam jej codziennie, ale bardzo często i zużyłam do tej pory naprawdę bardzo malutko - prawie nie widać. Kosztowała 120 zł i nie znam żadnej innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie można kupić ziemię egipską w Warszawie? Czy orientujecie się może kto jest producentem? Kiedyś można było ją kupić w Arce, ale teraz tam jest sklep muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład0607
W w-wie kupisz na pewno w uniwersamie na Grochowie tzn. z lewej strony uniwersamu jest sklep kosmetyczny . A drugie miejsce to centrum handlowe na Targowku. Tam musisz trochę pochodzić, bo to w żadnym butiku, tylko na stoisku w pasażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, chciałam kupić mamie pod choinkę i nie znalazłam, dzięku tobie dostanie na Dzień mamy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×