Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrączka

GDZIE KUPUJECIE OBRĄCZKI?

Polecane posty

Gość ella_b
Jeśli chodzi o obrączki w Krakowie, swoje perypetie właśnie opisałam na swoim ślubnym blogu: weselemi blogspot com Mam nadzieję, że będzie Wam pomocny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że marka www.savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia i Oscar
My zamawialiśmy obraczki z własnego złota . Kobieta Jubiler o dziwo .... ale wyszły świetnie zwłaszcza ze mieliśmy tylko zdjęcie . Do tego szybko bo się zagapiliśmy i było 2 tyg do ślubu . Szczerze polecam Panią Sławińska jubiler na retkini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze obrączki kupiliśmy za sprawą znajomej, która sama poleciła nam markę – www.laru.pl . Model L008 zrobił na nas piorunujące wrażenie, dzięki czemu wiedzieliśmy, iż zakup ten jest obowiązkowy.  Na żywo są jeszcze piękniejsze, w dodatku w super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się najbardziej podobają obrączki srebrne, jakoś tak od zawsze mi się marzyły, nawet ostatnio na https://wkruk.pl/slubne oglądaliśmy z narzeczonym i jeden model się nam bardzo spodobał i chyba padnie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon11200
Tylko SAVICKI <3, najpiękniejsze wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACLARI Diamonds w Hali Koszyki w Warszawie :) Byliśmy z narzeczonym i mamy już wybrane - piękne, bardzo klasyczne. Pierścionek też mam z ACLARI, więc będzie idealnie pasował. Nie mają co prawda katalogu obrączek na stronie, ale warto pójść do któregoś z salonów wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka z pierścionkiem
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie :) To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apart ma piękne srebrne obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElfik98798
My kupiliśmy na https://www.jubilerskorpion.pl/ Wybraliśmy złote gładkie szlifowane i elegancko się prezentują :) Jest też możliwość wybrania modelu i przymierzenia, jeśli komuś odpowiada lokalizacja salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RS Jubiler

Obrączki Ślubne Producent popatrzcie tylko na te https://www.rszlotnik.pl/obraczki-slubne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może jak zerkniesz sobie do oferty sundiamore.pl to znajdziesz tam dobre propozycje. To faktycznie obecnie takie miejsce, gdzie można znaleźć dobre propozycje jeśli chodzi o biżuterię, będzie można liczyć na ładne pierścionki i obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×