Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green.eyed

dziewczynki!!! jaki jest dobry fryzjer w zielonej górze????

Polecane posty

Gość fiorella 1989
Witam wszystkich. Ja od dłuższego czasu chodzę do p . Artura z salonu "Da Vinci " mega dobrze dobiera kolory i jest profesjonalista w każdym calu, trafiłam do niego z blondem który mi się kompletnie nie podobał nawet wpadał momentami w kolor oliwkowy, uwaga robiony w tak niby bardzo dobrym miejscu jakim jest salon Marcin Szczap! Porażka totalna. Teraz moimi długimi, pełnymi blasku włosami blond zajmuje się p. Artur. Podkreślam "blond "gdyż już z doświadczenia wiem iż jest to bolączka wielu fryzjerów -zrobić blond to wyczyn! Moje prawie wszystkie koleżanki i ich mamy jak i moja również chodzą do niego i są przeszczesliwe :-) Polecam bardzo wszystkim Artura -do tego jest miło na niego popatrzeć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Polecam Salon ' Fryzjerstwo Kowalczyk ' . Byłam, sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona :) Najlepsze ombre ! Przemiła obsługa i bardzo ładnie urządzony salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daktylka
Ja już od wielu miesięcy jestem "wierna " pani Karolinie z New-Looka, dla mnie mistrzostwo, nikt tak nie robi włosów jak ona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritaresa
Jeśli chodzi o dobrego fryzjera to wskazałabym salon rerusso. Miałam robiony balejaż, stopniowanie i zawsze wszystko było profesjonalnie robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj po prostu w wyszukiwarce http://www.pkt.pl/ Opiniami w Internecie to nie ma co się sugerowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest cena w salonie Viva, za podcięcie końcówek długich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w salonie image kolo biedronki na wyszynskiego. robilam henne. Super obsluga mila atmolsfera. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malogosia
Ja najczęściej chodzę do salonu Rerusso na Chrobrego. I zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon fryzjerski Adriana Brandt Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olastylistka - oszustwo co do keratynowego prostowania włosów!!! Zapłaciłam 400zl a to co było położone na włosach to na pewno nie firma Global i na pewno nie keratyna! Włosy gorsze niż byLy! Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nails zg
Nails w centrum Zielonej Góry nie polecam usług u Pani Alicji ,miała byc super piekny bląd i by tylko do 2 myć ,potem zrobił sie kaczorkowaty włos przesuszony ciecie jeszcze gorsze NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25
Polecam Salon ,,Magdalena,, ul.Jednosci 23 fajna przemila szefowa i mozna sie dogadać o najmniejszy szczegol tak samo jak pracownica, fajne dziewczyny i tez nie sa ceny z kosmosu tylko rozsadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta65
Nie idźcie tylko do Zakladu na ul. Wyszyńskiego , Plac Powstańców i na J.Kochanowskiego kolo ulicy Spółdzielczej to sieciowki za marne 15zl sa rozpoznawalne kolory żolto-niebiesko widac je z daleka masakra co sie tam dzieje . Farby sklepowe maja typu paleta,naturia itd. Wciskają ze pracują na Artego ale za plecami mieszają sklepówki. Mojej babci trwala spalila jakas czarna w dlugich wlosach,wydawali sie ze to szefowa. A ciotka dostala gnidy,wszy po wizycie u nich bo wytarli wlosy jej po myciu zwyklym ręcznikiem poplamionym od farb gdzie wcześniej wycieraka nim jakiegoś spoconego zaniedbanego faceta... Oblecha jak mi to opowiadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta65
Polecam tez salon fryzjerski na ul Zezniczaka ,na osiedlu Pomorskim i Viva . Przelatalam wszystko i jest porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam kosmetyczki z image/blondynki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowo
Bardzo sobie chwalę Nails na deptaku w bramie . Super dziewczyny, chodzę od ponad roku i jestem zawsze zadowolona, zarówno ze strzyżenia jak i farbowania i tipsy też super!!! Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje kochane niewiasty z Zielonej ! całuję wam pupki wszystkim paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre salony fryzjerskie to : Ewa (Okulickiego i Auchan), Papilion (Ptasia), Piweccy (Drzewna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salony Stylu, długie terminy, bardzo na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaankkka
W Salonie Stylu strasznie długie terminy, ale tylko do niektórych fryzjerów. Ja po raz kolejny wracam do salonu Ewa na Okulickiego. Szybkie cięcie, ale dokładne. Super kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Ewa szybkie cięcie, nawet bardzo szybkie. Nie lubię ich farb do wlosow. Wypadają mi po nich wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Image Kupiecka ekstra farbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz stawiam na Salony Stylu, mają chyba Davines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Adrianna Brandt. Byłam 2 razy w salonie, raz ciecie drugi raz ciecie z farbowaniem. Pierwszy raz u P. Adrianny drugi u P. Kornelii. Obie Panie zrobily koszmar z moimi wlosami, wlosy po rozpuszczeniu maja kilkucentymetrowe roznice, widac to szczegolnie przy kitce(wlosy byly niby delikatnie cieniowane) - fryzjer ktory poprawial dzielo tych Pan byl w wielkim szoku ze taki blad mozna popelnic. Farba nalozona nie pokryla nawet odrostow. Totalny haos panuje w salonie, zero profesjonalizmu!!! Wizyta w salonie kojarzy mi sie z reklasxem, zmiana, wyciszeniem, czyms naprawde przyjemnym.. zapomnij! Tego tam nie dostaniesz..Mowi sie ze do trzech razy sztuka ale ten salon napewno na to nie zasluguje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizualnie salonik Adrianny nie zachęca, ciasnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, szukam fryzjera w ZG, byłam już w Jej i Jego fryzjer - za pierwszym razem fryzura była super, ładnie się włosy układały, a za drugim razem strzyżenie było na odwal się, trwało śmiesznie krótko ( długie włosy ) i po powrocie do domu zauważyłam kilka niedostrzyżonych kosmyków :c Poszłam na poprawkę ale wcale nie było lepiej. Teraz szukam kogoś kto delikatnie poprawi to co się podziało już na trochę odrośniętych włosach, ktoś poleci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia538
Witam ja też miałam wiecznie problemy żeby zawsze było tak samo. Ostatecznie trafilam na świetną fryzjerkę, kultura i przede wszystkim jakość i powtarzalność. Zatem mogę polecić z czystym sumieniem, pani Ola Dobicka. Nie podaje namiarów żeby nie bylo reklamy ale łatwo znaleźć w gogle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×