Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green.eyed

dziewczynki!!! jaki jest dobry fryzjer w zielonej górze????

Polecane posty

Gość gość
Tu poziom trzyma salon Ewa, Piweccy, moze jeszcze Papilion i nowe Salony Stylu. Kiedys jeszcze Rerusso. A tak naprawde taka byla kiedys opinia. Teraz powstalo sporo nowych. Ja scinam co pol roku wlosy w Berlinie. Ceny na Lavito.sa zachecajace. Tylko mnie nie kreci juz latanie po salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Ewa pol godzinki im zajmuje ciecie. Obnizyli loty. Obnizyli. Ekspresik. Gdzie isc na baleyage co mi wlosow nie wypalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tną po wierzchu, słabo jest i olałabym na wstępie, od 30-45 min, poszukajcie innych salonów, u Piweckiej jest jeszcze gorzej, przestarzałe salony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Klaudia w salonie Tomasza Ziębickiego na Chopina - polecam. Dobre cięcie włosów kręconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, zgora juz chyba znow atakuje berlin z cieciem, taka moda co poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w salonie ewa ciecie i modelowanie trwa dokladne 34 minuty. Juz przegieli tym razemm. wszystko po wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciecie jak ciecie, mnie tam za kazdym razem zbywali natychmiastowym baleyagem z rozjasnianiem Giuletta, po prostu koszmarek, opinie negatywne na o fachowcach mowia same za siebie, do salonow stylu wyslalalam kumpele. ne jest zbyt wymagajaca, ma proste jak drut wlosy, niskoporowate, wlos sciety krzywo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co widze na facebooku salony stylu mnie.nie zacheca. Strzepiony blond, sztuczna czerwien, fiolety oraz pseudo truskawkowy.blond. podejrzewam ze te kolory zblakna.krzykliwe kolory oraz sciecie gornej partii wlosow do 7 -8 cm. Strzepy sterczace . Moze gdyby wlosy.byly ledwo do ramion. Pokazowe fejsowe nie zachecaja. Ciekawe jak davines wychodzi na odroscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcona pozytywnymi opiniami o p. Karolinie z New Look, wybrałam się tam dwukrotnie. Najgorsze jest to, że przy obu wizytach czułam się nie jak klientka, ale osoba, która przeszkadza Pani w plotkach, spotkaniach z koleżankami, załatwianiu spraw z kurierem itp. Za każdym razem musiałam czekać aż zostaną załatwione inne rzeczy. Siedziałam na myjce z maseczką ponad 10 minut, kiedy pani plotkowała z koleżanką przy kawie. Efekty strzyżenia nie są złe, choć nie powalają na kolana. Za to atmosfera i traktowanie klienta - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna sławińska

co tam New look. Salon, którego wprost nie znoszę to salon Ewa. latami wkręcano mi farbę giuletta i okropne cieniowne. potem baleyogowanie w kołnierzu. Już dawno powinni zamknąć ten gówniany salon.  do tego dość mam wodnistej dermalogica. z lobbystów polskiego odpowiednika dermalogici nie idzie wyjść latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

zapraszamy do nowego wnętrza sens us - fryzury takie same

salon jest tylko wypychem produktów od blatów po myjkę, nie poleca sięja podejrzewam, nieopłacony design, ja ich produkty skupilam tylko zdrapka niechorze, po przepłuku punktu, nie wiem, złe to są produkty, poza jedną odżywką, takim przeszkalom wydają

po wielu latach udowodniono im tylko zgalanie głowy golarka na jeża dziewczynom, cięli im głowy jak barany

mam 20 mln kasy drukowanej - chyba tak ta franczyza jest skupowana, podejrzewa się dawna kasa skupowa chemii tesco

nie bierzcie zagranicznych pełnomocnictw sens us - to jest sprzątanie willi i domków wakacyjnych włoskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Włoskie salony, gdy nie miały kasy brały kasę sens us i goliły głowy do mega krótkego pixie, potem farbowanie jest na kolor fioletowy, zielony, różowy - kumpeli groziło kelnerstwo bo nie wypchała produktów to wzięła i męską maszynką cięła, podejrzewam, że w latach 90-tyh też mnie ścięto na rzecz tej franczyzy, jako tako, odrosły, niesmak pozostał, z pixie pozostał sens us, potem salony w ogóle nie chciały pielęgnować , bo podejrzewano, że wygoliły głowę na rzecz sens us

nie wiem - dojść chyba trzeba do fryzury Kożuchowskiej (małe szanse)

po cięciu leske dochodzi czasem zdjęcie czasem nie, kożuchowska na fake bild/blef i sens us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka na drugie

nie realizujcie starych pełnomocnictw sens us na dzieciach i młodziezy sens us bo wepną was tylko w mega cięcie i golenie głowy,

obsadzanie długiej czupryno-grzywki,podstawa to grzywka wycięta dziecku

jedynia ta po prawej jakoś wygląda (wieczorowa fryzura)każdy kto nie chce płacić to tylko do rytej głowy i niszczenia włosów poszukuje, wchodzą do firm tylko nabijaniem sprzedaży nowych produktów, w dupie mają wszelkie strzyżenia, do samolotu z przechyłem a po co  - to jest tylko potem wypych produktu SENS US - to sa nieopłacone pieczatki PLL LOTU 

wypych produktu nowej kolekcji, odżywek, szamponów, masek, nie kupujcie, bo wczesne zamówienia są kasą skupowąnie powiadamiać mnie, do spraw sądowych i do kolegiów się dochodzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Sens us to salon ktory.blokuje rozwoj miast. Nie wpimac sie w baleyage. Do zastraszania juz doszli. Watpi sie w ogole by ktos mial tu mozliwosc rozbudowy wiekszego salonu. Kasa faktu wepna was w kanal, pozar lasu, fake przyrostowa do designu.  Farbowanie wlosow to palenie. Po co mmie powiadamiacie jak kasa jest w przepinanie. Nic tu nie da sie zrobic.  Blokerka bedziesz to sa pelnomocnictwa do dlubania slonecznika potem przepinali w niewygodne plasebowe, palce do gniazdka. Osiem farb minimum. Stracone lata fryzjerstwa. Sporo osob mialo kase z sens us. Lepiej isc do wiezienia badz brac bookingi hotelarskie. Latami kaaaasuyyy chce na skup gablot.... wyrzucajcie osoby z otoczenia ktore wjezdzaja pelnomocnictwami. Jest to slaba kasa faktu.  MS Barana, MS wiezienne, MS zamykania wieziennego w destyncjach turystycznych. To jak ktos pada w samolocie to padali wlasnie do korumny korumna. Potem salony naskupywaly powiklaniowa do zlej henny, do nuzenca, do podpuchniec paznokcia, do krotkiego spilowania paznokci. To wszystko jest korumny korumna. Teraz. Salon wszedl w pure wybicie produktowe. Wybity kibel tez jest do sens us. Pradem pokopani I w rzekach pokonczycie. Wiezienna sprzatajaca kognitywna do przeszkalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugie anka

Oszukano ludzi. Nie ma kasy na Pixie. Tylko macie potem jakkkolwiek się gdzieś ostrzyc. Może to kasa farmagan wjeżdza i Maniewski. Przepłuk, miasta przepłuk świtami w Farmagan. Na Farmagan group farbuje . po co poza maniewskim to bedzie do przeeeeeeeszkaaaaalu. do przeeeeeeeeeeeeszkaaaaaalu. w zielonej górze ceny są za niskie za komplet farba i strzyżenie, wiec nie liczcie. do trzech czarnych włosów na recepcji. zgodnie z zalecenia loreal group to idzie trend krótkich prostych blondów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

Jak ja mam oparagonizować salon fryzjerski maniewski? sorry jak? jak to jest farmagan. Jak ja mam nadal przez takie osoby jak Julita Kozłowska (bytów wiele), Magiera-Kalinowska i inne ściągane z wizyt. jak jak one mi pieprzą regulon, rigevidon do szczepionki. Do gazowania, do amwaya, do zielonnych wasze ...y tych włosów. Może czułe punkty sens us (przeszkal kur.. wytwórczy). Tym się nie farbuje. zanim do dobrych dojdziesz przesuszem bedziesz. Tu nic nie powstaje. jakiś salon Kajka, gdzie nikt cie nie obsłuży. bo  wyciągnąć na air hair trzeba. Ku..wy spaadac. Ja farbuje włosy w domu, po loreal ide w fale loki koki. mamm wad w dupie totalnie.  Na kolejne powikłaniowe kgbowskie, ściagnąć. poznań, zielona góra wyprzedano. Spadać,

nie bedziesz już farmagan bo tego nigdzie nie ma, tylko na loreal, wella, goldwell

ja nie moge do dzis splacic montibello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

nic nie bedziecie mie robione bo macie byc bleach blond  - w Air Hair Team

lub brown baleyage w Air Hair Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowiadamiacoskupie

Salony Stylu

poza  braz baleyagem to sa po prostu siepy,

nierowne przejscia w farbowaniu, takie siepy na koncach, niszcza wam całkowicie koncówki, bo nie wypchali sprzetu maszynek z powodu moser, niszcza wam włosy, nie warto, nie brnac w davines, tak sie ich kladzie, do zwyklych masek, salony gablot produtkowych tak salony stylu, adriana brandt, salon no1 (salon-sklep - miksy produktow do pielegnacji wlosow, od davines, po moroccan przez włoskie)to sie nie kupuje i nie śpi na świtach fryzjerskich, w graffiti moznaby pietrami sklep robic, po co salony

to ja jednak czekam na makeoverpiekło bedzie fundowac salon fryzjerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowiadamiacoskupie

Nie skupujcie gablot, powyciagali kase Jeronimo Martins (Hebe), potem same pozwy HEBE. Są tym samym, moze jeszcze Douglas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

korumny, korumny - wbijanie nożyczek w głowe, z ramienia korumny, korumny do rycia fryzur, domagam sie poywierdzena, że nie współpracuję z gablotami, wypychaniem produtow, nachadzacie ludzi, bo co, bo okazuje sie ze po hennach jest tez 5 sens us, nie wiem, moze nad waszymi przelewami axel springer jest doz, do korumny, korumna, to nie ja bede skupywala gabloty

moserem do golenia barana

luźne nożyczki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

to jak to jest być Korumny Korumny, trefne przelewy pewnie  DOZ  z porażenia prądem Korumny, Korumny, do rażenia prądem i do wykrzywionej mordy z ramienia Korumny,korumna, do zamykania salonów Korumny, Korumna, podstawa przepisac antykoncepcyjne i antybiotyki na jeden PESEL i ma się potem placeba, bo zczyt juz przekroczono

wykrzywiona weterynaryjnie do Korumny, Korumna

nie skupiono to do Nowe Delhi

jak panuje bakteria Nowe Delhi, bo nie skupiono gablot lub antykoncepcji DOZ

nie pada jeszcze Zelek do substancji, do rytych baranem głów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

MS BARANA jak goliły głowę do chorwacko-polskiej franczyzy, jak tam loterie anorektyczne, po wypychu SENS US, zdjęcie ścięte z Montibello, ..., nie franczyza

odrobaczeniowe do sombrero, to chyba myjka wyszła

SENS>US farby - były w peweksach, szli, gdzie popadnie na jumanie, nie da sie PEWEKS wa wjeżdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

To jak ryte pod sens us?viva tez wypycha sens us. Mam pelnomocnictwa pod pixie to.chociaz 20 cm. Tylko skup produktow sie liczy. Zaraz sie zabookuje na sens us. Maski pszenne, fluidy, inne gowna. Okropne fryzherstwo w malym palcu.zniszczenie wlosow pod bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia anka

5 sens us I augmentin to oznacza jedno masz umowe to musisz ruszyc dupe I skupic. To sa chyba umowy doz.nie do mnie. Nie wiem potem mnie ... nie placebuj. Mi jedna odzywka wystarczy. Podskup nie ruszy. Powypych. Od...cie sie ode mnie. Farby bedziecie krasc I lokowki.z fale loki koki.zalosni pozerzy. Kiedys chyba tylko to bylo.skup   skup. Nie chca mi dac podpisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia anna

Tak paragonizu salony fryzjerskie Jak Kisajno. Zglos fake smierc. Nie wiesz z czego farmagan jest. Z celebrytow. Nie chodzcie do salonow. Do tych pudelek mskeoveroeych. Po pudlach makeovorowych sa skupy farb fryzjerskich. Otubowywac Kisajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja na drugie

Monro - balejaz na sreberka, pokryc byscie musialy standby osiedlowy, to przepina w male komorki spreeshorskie i wytworcze we włoszech, usztywniajaca fryzjerska, te fryzjerki nigdy chyba nie placily za bookingi, framesi - podejrzane farby i tak moga byc pozamawiane kasa rossman z loreal paris czy schwarzkopf, wprost wam powiem dziewczyny  - tylko pod framesi jest plasebowanie wizyt ginekologicznych i ogólnych, skok na przyrost, a tam dawne pelnomocnictwa do hajsu na gabinet, pewnie niemieckie edeki, wexcie lepiej w domu farbe lorel, garnier czy inna  - zmieszac z majirel i pasmo po pasemnku, na balejazenie liczyc, wyzywanie sie za brak przyrpstu i brak pramidy cleanerskiej, stracony salon -gwiazda imprez weselnych pod odkostna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja na drugie

nie zamawia sie framesi produktów, bo beda wam wchodzic na chate, nikt nie miał, nikt nie widział

da se miec na olejek revlon, montibello lub małe hask

jeszcze mi sie kojarzy z glowa obita i krwia z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

pomimo usilnych starań nie oddłużono karty loreal salonu fryzjerskiego pani adrianny brandt, prosze nie latac pll lotem na tych świtach, do samych starych pudeł makeoverowych to jest, czernie, czernio-fioletty, winterberry itd, nie da sie isc paragonizacja salonu, oby was nie poszukiwano tylko do raka lub  polipow lub ten salon przejął skupy gablotl lub davines to jest balast i pusty skup, ja sie nie bede zajmowała skupem gablot salonu, stara pieczatka portfoliowa, procent chce miec salon z przewleczeń ...ycznych, fale loki koki, hebe, wszystko

co wy robicie z okropnym dopustoszeniem salonów w tym miescie, moze komenda wjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Jak mule do saszetek davinesa a nie mule wcsle traktem hiszpanskim lub filipinskim a planuje porody do karm. Nie mam sily. Slabi concierge. Recepcja hotelu mula. Znow paragonizowanie dusseldorfu. Powiklaniowa kawowa baz. Ja nie skupuje davines. Nieoddluzone cargo lub sinbad. Oddluzcie karty loreal. Jak bardzo chcialam miec davines, tak mule. A mule wcale. Jakosc kosmetykow nie wiem. Nie przepinac sie. Niepooplacane hotele. Tylko skojsrzac was beda z porodami surogatczymi karm royal canin. Lub to dzis jest pic. Produkty davines sa za drogie. Tylko zywicie slabe salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×