Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green.eyed

dziewczynki!!! jaki jest dobry fryzjer w zielonej górze????

Polecane posty

Gość Anka na drugie

Moja znajoma twierdzu ze juz 20.lat temu poszukiwali tylko do.przepluku zup winiary I makarpnu agnesi. Wniesie do sadu osoby nachadzajace dopustoszeniami knajp.splacac zarcie po fryzjerstwie. Es la passion... dni miala w gabinecie. Wisza mi hajs. Syropek monini... nie pijam... nie kupowac monini, zupek winiary goracych kubkow.. nie zamawiac agnesi.. jak mnie sledza....az milo...jak cole wypilam jak czekala na mnie kolezanka... juz bede zupki mieszac. Wniose sprawe do sadu za nachadzanie dopustoszeniami fryzjerskimi I restauracyjnymi. Nie planuje zakupow makaronu agnesi. Soboty maja ustawione pod nachodzenie. Znow zapisy na dodatkowe wizyty fryzjerskie. Nie chodzic... drogeria natura. Kalendarz wizyt dostarczony na 3 lata. Prostym zarciem sie napchalam I kawa. Pod splacanie knajp... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

PRZESTAŃ WYPISYWAC BZDURY KOMPLETNE BZDURY,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

BZDURY BZDURY BZDURY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

zastanów sie co ty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Sens us farby joanna, avantgarde joanna,   nie warto 5 tysiecy natura, do zamkniecia. Nie wchodzic pod dzialalnosc. Z jednej wizyty mam 10 montibello z pic szamponu sens us.pozdro.  strzyzenie I modelowanue sens us to 10 mintibello. Zostalo mi 8 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×