Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffacccet

facet do facetow

Polecane posty

Gość fffacccet

Jestem prawiczkiem ale wydaje mi sie, ze seks w prezerwatywie musi byc jakby polowicznym seksem dla faceta. Moze kobietom to nie przeszkada ale seks w precerwatywie to jak trzymanie sie za rece w gumowych rekawiczkach, jak dotykanie dziewczyny przez gumowe rekawiczki, jak calowanie przez szybe (tak jak na widzeniach w wiezieniu) Wypowiedzcie sieQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, nie ma wyjscia, tzreba czasem zrezygnowac z czesci swojej przyjemnosci dla obopolnego bezpieczenstwa:)Zwroc uwage ze kondom jest z deczka cienszy niz gumowe rekawiczki, moj facet nie narzeka, a czeka go taka antykoncepcja przez reszte zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffacccet
czemu, czemu, czemu? a ja tam mowie stanowcze nie!!!! jest kondom to i calowanie przez szybe! ja zamierzam uprawiac seks z kims, kogo bede pewien ze nie zarazi mnie niczym a sa inne metody antykoncepcji (wiem ze czasem szkodliwe albo nieskuteczne) ale kondom to szczyt wulgarnosci! miejsce dla niego to burdel, dyskoteka ale nie przytulny dom i para kochajacych sie ludzi lub malzenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodze sie z Toba:)Nie kazda kobieta przyjmie tabletki np. z przyczy zdrowowtnych albo braku tolerancji organizmu na nie, i co wtedy? Zmienisz kobiete?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
polecam zatem walenie w dupala i bez gumy i bezpiecznie a jak oczy zamkniejsz to niema żadnej róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffacccet
domyslam sie ze jak sie kocha to zmenienie kobiety nie wchodzi w gre , cho ja osobiscie tlko teoretycznie prubuje sobie to wyobrazic bo nigdy nie mialem dziewczyny ani nie kochalem nikogo. no coz w takiej sytuacji jak mowisz no to chyba poszedl bym na kompromis ale w wielu przypadkach ludzie decyduja sie na prezerwatywe bez takiej koniecznosci, tak mi sie wydaje a jednak ta cienka warstwa gumy mimo ze tak cienka to jedna zmienia zupelnie postac rzeczy,bo nie ma kontaktu! mozna uprawiac seks rowniez przez interent albo przez telefon ale to tak jak w reklamie piwa prawie robi wielka roznice. nie jest zupelnie tak zebym nie wiedzil co mowie, bo kiedys wpadly w moje rece prezerwatywy i po jakims czasie oparlem sie ciekawosci i masturbowalem sie w prezerwatywie i jak sobie wyobrazilem seks przez taka warstwe gumy gdzie owszem ksztalt moze czuc ale nie powierzcnie, wilgoc, nie no...to jest splycanie seksu, sprowadzanie go do...to tak jak jedzenie na hybcika jakiegos byle czego zamiast zdrowego smacznego pachancego jedzenia a do ciebie pozdro600 mam pytanie czemu galeria zdjec forumowiczow gdzie bylas miedzy innymi ty zostala zamknieta? ale mniejsza o to czemu , bardziej dziwi mnie czmu nie otworzono jej gdzies indziej poza serwisem kafeteria. mozna przeciez zalozyc za darmo bloga np na onecie i powklejac zdjecia!!!!!! wyrazy zdziwienia!!!! i smutku z powodu, ze nie moge sie tobie ponownie przyjrzec:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffacccet
no i co jest? znow pisze takie glupoty ze nikomu nie chce sie nacisnac pare razy klawiszy na klawiaturze zeby skomentowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam, stwierdzilismy ze galeria to byl blad i tyle:)Wiesz, wiadomo ze jest roznica w seksie z guma i bez, kobiety moze tak tego nie doczuwaja, ale facet owszem:) Jest za to pewien profit, przynajmniej moj fact tak mowi...ze w gumie moze dluzej, co jest z korzyscia i dla mnie i dla niego:)My sie juz przyzwyczailismy i naprawde jest okai, a Tobie zycze jak najlepszego wyboru kobiety i metody antykonceopcji, ktora bedzie odpowiadala Wam obojgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffacccet
dzieki:) to byla taka ciepla wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi goraco jest, moze dlatego:) Siedze w 3 swetrach z 3 polopirynami S w zoladku....chora jestem z deczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffacccet
ale przyznacie mi chyba racje ze pierwszy raz czyli inicjacje seksuana to bez prezerwatywy trzebaby bylo przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty facettt
wiec powiedz Kazikowi zeby nie zakladal jak cie bedzie chedożył w dupsko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×