Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carina_round

najlepsze konta bankowe?

Polecane posty

W jakim banku polecacie otworzyć konto bankowe? - komuś kto nie zarabia kroci :D gdzie są najniższe opłaty gdzie są najmniejsze problemy może zróbmy tu takie zestawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny.P
Ja mam w mbanku i moge polecić :) - e konto: * wysokie oprocentowanie rachunku eMAX - 1,50% * brak minimalnej kwoty wpłaty na konto * wypłaty gotówki w bankomatach sieci Euronet oraz BZ WBK bez opłat * linia kredytowa z najniższym na rynku oprocentowaniem - od 9,95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na eMAX plus jest 3,6% oprocentowanie:) Jeśli ktoś szuka najtaszego banku, to na pewno mBank. Ale obsługa klienta niestety marna:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam inteligo - możesz sprawdzac stan swojego konta w każdej chwili jeśli masz internet i robić wszsytko nie wychodząc z domciu:) ja jestem zadowolona --pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligo dobre ale nie za darmo jest niestety. Trzeba zapłacić karta w miesiacu chyba za sto złotych inaczej malo ale sie płaci za karte. Mbank tylko ma wszystko darmo ale trzeba pewne rzeczy wiedziec by bylo calkiem darmo. Nawet to moze co reklamuje szymon za zero ma kruczek-wplyw 2koła na miesiac musi byc he ja założyłem na stronie kumpla to powiedział mi co brac czego nie i faktycznie na mbank nic ani grosza nie płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×