Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja-

Wszystko o ROSSMANN

Polecane posty

Gość ja-

Wszystkie kasjerki,sprzedawczynie,ochroniarze i kierowniczki...piszcie wszystko co wiecie na temat rossmanna.O atmosferze w nim panującej,o zarobkach,o wpadkach i ich konsekwencjach...po prostu wszystko...ZASTANAWIAM SIE CZY NIE ZŁOŻYĆ TAM PODANIA.Prosze piszcie...zle i dobre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjer-sprzedawca
Pracuję w Rossmannie już pół roku i coraz częściej zaczynam się zastanawiać czy się nie zwolnić. Praca jako taka- tylko żę dużo rzeczy jest niezgodnych z przepisami. Nie podoba mi się to, że między jedną a drugą pracą nie ma 12 godzin przerwy-czasami, to że na nockach zostajemy ponad 9 godzin i jeszcze siadamy na kase- a w kodeksie pracy jest inaczej napisane. Ciągłe zmiany w grafiku i jak trzeba wziąść zwolnienie lekarskie to już premii za ten miesiąc nie dostane, to że jak proszę o jeden dzień wolnego w miesiącu to nic z tego-bo zawsze jest ktoś kto potrzebuje ten dzień wolny. Kierowniczka nigdy nie pracuje w soboty ani teżnie ma nocek-w nocy są dostawy towaru. Nie podoba mi się też takie regulaminowe traktowanie wszystkiego. A sami nie dostosowująsię do kodeksu pracy. Szkoda gadać. W sumie lepiej niż w Tesco ale mimo wszystko jest źle. Dużo osób teraz w okresie zimowym jest chore i przeziębione ze względu na otwarte drzwi- strasznie wieje i nic z tym nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoho
tu jest wszystko o rossmann i wierz mi ze prawdziwe, ja przepracowalam tam 2 lata i zwolnilam sie bo nie miala juz sily ani fizycznej ani psychicznej z czystym sumieniem stwierdzam ze juz lepiej jest teraz nawet w biedronce i ktos powinien taki sam porzadek zrobic w rosmaniehttp://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3203206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi ta strona wklej jeszcze raz. chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykasuj ten nawias z br na
końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska27
hej pracowalam tam 1 miesiac jak zobaczylam pensie 535,15 poplakalam sie przy bankomacie, za 3\4etatu koszmar praca nie ciezka ale zaqrobki tam nikt nie chce pracowac wszedzie wisza ogloszenia koszmar, male przewinienie i premi nie dostajesz >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska27
ps, POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE PRACUJACE W ROSSMANIE W WAWIE W WOLA PARKU,WRRRRRRRRRRRR AGUNIU CIEBIE SZCZEGULNIE ZA TRO JAK POTRAFILAS ZPIERNICZYC ATMOSFERE I PRZENOSILAS SWOJE FRUSTRACJE NAB GRONT ZAWODOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
ja też pracowałam w wola parku o której Agnieszce piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×