Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Galaxia

Mieszkasz w Monachium?Odezwij sie

Polecane posty

witam,szukam Polakow mieszkajacych w Monachium.Ja mam20lat jestem tutaj au pair i szukam nowych znajomych. Moj e-mail: galaxia@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka2809
hello Galaxia!!! Znalazlam Cie przypadkiem :) sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam. pozdrawiam rybkaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharah
czesc dziewczyny, czolemm oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich ponownie,topic sie zagubil i znowu odnalazl,napiszcie co tu robicie ile macie lat i cos o sobie ogolnie. ja mam 20lat bylam i jestem jeszcze wlasciwie przez jakis czas aupair i studiuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez mieszkam w Monachium. Tez chce tutaj studiowac :) Narazie robie kurs jezykowy. Mam 19 lat i nie mam zadnych polskich znajomych tutaj :( Szukam kogos kto mi powie jak to jest ze stuidami tutaj i z praca :) Pozdrawiam was i niemoge sie odczekac az kot mi podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Hej, ja też mieszkam w Monachium.Mam 1,5 rocznego synka,który chętnie pozna jakiegoś nowego kolegę lub koleznakę.Jeżeli masz dziecko w podobnym wieku to daj znać,nie mamy tu za bardzo znajomych z dziećmi i chętnie kogoś poznamy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny milo ze sie odzywacie to moj nr gg 4668966 lub mail galaxia86@wp.pl jakby cos. Heh ja jeszcze dzieciata nie jestem, narazie studia no i kandydata odpowiedniego na tate zrzeba znalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Galaxia - no to szkoda,że dzieciata nie jesteś :-( A ten kandydat to tutejszy ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
meraja - jeżeli zajrzysz tu jeszcze to napisz proszę gdzie robisz ten kurs i czy jesteś zadowolona,bo ja własnie się ostro zastanawiam co robić i jaką szkołę wybrać.Zrobiłam Grundstufę w VHS ale tak jak patrzę z perspektywy czasu to chyba jednak niewiele si.ę tam nauczyłam.W tym czasie miałam spory kontakt z Niemcami i chyba jednak to mi więcej dało.Po wakacjach chcę pójść na Mittelstufę ale właśnie nie wiem gdzie,żeby nie wywalić kasy w błoto. Piszcie gdzie robicie kursy i jak jest,będę bardzo wdzięczna za Wasze zdanie. Uciekam do łózia pa pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Halooooooo,jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Hmmm.....jak zwykle,jestem sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilka, kandydat wlasciwie obojetnie skad:) ja robilam kursy w vhs i musze powiedziec ze bylam zadowolona, optymalnie przygotowaly mnie do egzaminu na studia. Ludzie chwala sobie kursy na Adelheidstr, one sa z uniwersytetu czy cos. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Hej Galaxia,troszkę mnie było bo leniuchowałam w Polsce. :-) Z tymi kursami to tak już jest,jeden będzie zadowolony,drugi niekoniecznie.A ten o którym Ty piszesz to jest może pod patronatem Goethe Institut.Słyszałam o nich,że są bardzo dobre ale pieruńsko drogie a takie niestety mnie nie tsać :-( W vhs jest to dobre,że na czas kursu można zostawić dziecko na dole w przedszkolu więc dla mnie to byłoby super rozwiązaniem.Dałam sobie czas do września na znalezienie czegoś i podjęcie decyzji więc jeszcze troszkę czasu mam :-) Pozrdawiam Cię cieplutko i powodzenia życzę - wiesz w czym! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina di
Hej pozdrawiam wszystkich! Lila 3001 jestes tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina di
Mieszkam w Monachium mam dwoch synkow i chetnie poznam kogos. Starszy ma prawie 3 latka a mlodszy 8 miesiecy. Mysle rowniez o studiach i kursach jezykowych, wiec chetnie poslucham rad na ten temat. Istnieje cos takiego jak studia zaoczne lub wieczorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Hej nina di! Fajnie,że się odezwałaś! :-) Niestety nie bywam na kafe codziennie,więc pewnie będziemy się mijać :-) Po pierwsze to słowa uznania - jak Ty chcesz pogodzić studia,kurs i wychowywanie dwójki małych dzieci? Naprawdę Cię podziwiam,bo ja z jednym czasami nie wyrabiam :-) Co do studiów to nie mam pojęcia jak to tutaj funkcjonuje a kursy możesz robić i wieczorkami i w weekendy,można sobie wybierać.Nie wiem czy wiesz,że przy VHS jest przedszkole dla dzieciaczków i na czas zajęć można tam dziecko zostawić.Ale to dotyczy chyba tylko kursów w dzień,trzeba by się było dowiedzieć.Ja też planuję coś zacząć po wakacjach ale muszę mojemu synkowi pampersy ukrócić,bo z pieluchami to chyba nie biorą :-) A Ty na jaki poziom kursu się wybierasz? Jeżeli myślisz też o studiach tutaj to już pewnie nieźle szprechasz? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wkoncu odnalazlam topic. Nie mialam internetu jakies dwa tyg wiec bylam odlaczona od swiata, no i przeprowadzka,stres,ale teraz juz wreszcie koniec,pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Galaxia,nina di 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Galaxia - to gdzie teraz mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×