Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perla

apetyt na sex

Polecane posty

może poradzicie mi jak zwiększyć apetyt na sex ,jestem kobietą po 30-stce.i za dużo jest tych nie mam ochoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie miałam takiego problemu, może tabsy odstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zażywam żadnych tabletek,może poprostu starzeje się,gdy byłam młodsza nie miałam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem otyła ,a sport staram się przynajmniej trochę postepowć i zrobić brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przecież tak nie twierdze ,odpowiadam na twoje pytanie :) a może przemęczona jesteś pracą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez magii nie ma mowy na udany sex !!! Jest rutyna , nuda i przyzwyczajenie !!! 30 letnia kobieta to wulkan tylko trzeba umiec go z niej wydobyć !!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuje się domem i dzieckiem,może jestemtym wszystkim znużona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ JA TEŻ ZAJMUJE SIĘ DOMEM I DZIECKIEM,ale jeszcze rok i do przeczkola :) może troszkę rutyny zawiało do twojego domku,poszalej i kup jakąś wystrzałową koszulkę na wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda
szkoda ze nie mozemy sie zamienic, bo ja mam straszna ochote, a nie mam z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest młodszy to tym bardziej zagoń go do zorganizowania miłego wieczoru :) dzieci do babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieszczocha może poradzisz mi jak mam sobie z tym poradzić ,wydaje mi się że problem tkwi we mnie ,może tak jak mówisz ,rutyna i to mnie zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez libido ostatnio spadlo, zauwazam taka prawdilowosc u siebie, ze najbardziej mi sie chce seksu przez pierwszy tydzien po okresie, potem coraz mniej. A gdy dopada mnie PMs, ktore znosze strasznie to o seks dla mnie nie istnieje. Mam 25 lat.... Ostatnio jak nie urok to sraczka.....jak nie zmeczenie, to bol glowy, albo grypa, albo zlosc albo PMS...i moj bidny 2 tygodnie juz seksu nie mial. Czekam tylko az zacznie sie szantazyk emocjonalny z jego strony:D Tez nie wiem co mam robic na te okresy spadku libido...chcialoby sie rzec...chcem a nie mogem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż nie jest tego tupu facetem który tylko dba o siebie ,o mnie też dba ,ale tak głębiej pomyśleć to zawsze jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo, ale cholera, co tu zmieniac! Ja juz nawet nie moge wymyslic nic nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak może i masz racje ,ale gdy już zapragnę coś nowego nie idzie to po mojej myśli,myślałam że będzie TTTAAAKKK Aa było tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest odwrotnie ! Ja mam ochote a mój Szrek nie :( Może to tak w życiu jest , że nie mozemy sie zgrać :( Bo ja przed 30 tka też bylam zmęczona i ta głowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj preparatu VAMEA? Do kupienia w aptece. Podobno pobudza libido. Niestety nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć, bo nie próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy rozne gadgety, no ale jakos nie robie sie mokra na dole od samego patrzenia na wibrator...chyba nie o to do konca chodzi, ech, nie wiem o co chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×