Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybrakowany_facet

dwa pytania do kobiet i mezczyzn

Polecane posty

a gdzie nasz przewodnik po temacie.........? :( bez niego smutno:) ale chociaż my coś o sobie się dowiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MAM SYNKA 2,5roku w kwietniu 3latka mam z nim mały problem taki z niego niejadek i straszny diabeł-pewnie po mamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK JUZ tak gadamy o nas ,to powiem ci ile mam lat.......ale sza :) 29III mam urodziny to mogę mówić,ze 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to etap przeczkola za toba,teraz kredeczki i zeszyty -fajnie:) powiedz mi czy to prawda ,ze dzieci w pierszej kl. musza umieć juz czytać ,w ogole wlazla jakaś ustawa -i dzieciństwo skracają o rok- i dzieci mają iśc do szkoły od 6lat-no normalnie paranoja-podobno ma to być wprowadzone za rok :o ........ale odbiegłyśmy od tematu......he ,ciekawe co powie wybrakowany jak to zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba pierwszy topik w wieku powyżej 20 he,he ......i jaki temat tylko nam pogratulować :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w zerówce dzieci czytają a wpierwszej klasie to podstawa czytanie , pisanie ,pisanie a pamięci i wiele innych rzeczy---poprostu bardzo dużo nauki i tyle ----czasem bym chciała żeby był jeszcze maluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu- az się boje o tego mojego ananasa,ale przyśpieszyli z nauką! mój jeszcze tak mało mowi, a co to będzie jak będzie musiał juz czytać....... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk puk stuk puk jest ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×