Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybrakowany_facet

dwa pytania do kobiet i mezczyzn

Polecane posty

Gość stuk puk stuk puk jest ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka maciupeńka
a ja lubię bardzo latać tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Biedronka2
cześć biedroneczko ,może polatamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie dałam rady wczoraj dołaczyć,kto się zgłasza ze starego skladu poszukuję :wlaściciela tematu-wybrakowanego_faceta,pozdro600 i oczywiście wlascicielki pięknego siedzenia Marychy-dupichy :D A I WIDZIAŁAM NOWĄ członkini tego dobrego tematu panią Anielkę,reszty jeszcze nie znam ale poznam 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pare spraw do załatwienia ,ale będę zerkać tutaj.... jak się pojawicie to ja będe w gotowości -buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
Witam witam szanowne panie.............i tych ktorzy byc moze maja sie ochote przylaczyc do dyskusji;)............panowie tez mile widziani.........wczoraj nie bylo zadnych zwierzakow i zastanawiam sie czy moze u Was co bylo zabawnego lub nie z tym "glucikiem";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
to rzeczywiscie problem kurcze..........ale juz sobie wyobrazam tego skaczacego faceta na widok Twojej "dupiszki" i po takim poscie to nawet cale zoo bedzie Ci mogl namiziac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeettttttttaaaaaaammmmmmmm mąż mój ma służbę,a 21 wypływa będzie troszkę spokojniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam obiad,ciasto itd. a was nie ma nawet skalary w akwarium mi się rozmnorzyly -wlaśnie małe wychodza z ikry i musze pilnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zwierzaczków to musiałam wczoraj sama sobie poradzić bo mąż padl-i spał :( ale obiecał,że jutro............ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na chwilkę jeszcze muszę posprzątać w łażieńce, coś niemogę sie zebrać do tego sprzątania,a tak wogóle białadiablico w jakim regionie polski mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj całe życie mieszkałam w gdańsku a teraz od 3lat mieszkam na helu ale planuje powrót na stare śmieci do trójmiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, hel praktycznie otacza las i morze w lato jest pięknie,a plaża ciągnie się i ciągnie ,sa miejsca gdzie nie ma ludzi -bajecznie :) no ale ty też masz milutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×