Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybrakowany_facet

dwa pytania do kobiet i mezczyzn

Polecane posty

Gość wybrakowany_facet

1. w momencie gdy dochodzi do ejakulacji gdy kocham sie dwa lub trzy razu pod rzad uchodzi ze mnie duzo nasienia za kazdym razem lecz dwa lub trzy dni pozniej jest go tyle co kot naplakal, nie chce sprawiac wrazenia ze sypiam z kim innym. 2. jesli juz kobieta wyraza zgode na "przyjecie na siebie" nasienia, na ktore czesci ciala preferujecie oddanie "tego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.to normalne jak kochasz się 3razy pod rząd 2.a na które miejsca lubi twoja kobieta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
Najbardziej lubi na brzuszek: )) i do srodeczka ;)) jakos od pepka w gore sie nam nie przydarzylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
a na ktore czesci najbardziej Ty lubisz? a co do pierwszego pytania, chodzi mi czy to normalne jesli po 3 dniach postu "wycieka" ze mnie dwie krople spermy a czasem po kilku razach jest tego duzo, sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
wydaje mi sie ze nie przepada raczej za "chlustaniem" na twarz ale mozna z tym zyc, nie bede pytal bo mnie jeszcze za jakiego zboka wezmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niewiem czy to pytanie o nasienie powinno być skierowane do kobiety.po moim facecie wiem ,że normalne! a ja na piersi ale to chyba mało istotne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
ciekawi mnie jeszcze co z "tym" robicie potem? wcieracie w siebie?czekacie az zaschnie ;) czy moze myk do lazienki? osobiscie lubie rysowac jakies zwierzatka, kwiatki itp paluchem albo tym drugim "paluchem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sie spuszcza tylko w kondoma, a szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obczajam 24/7, to moja pasja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
do pozdro........moze zrob Mu dziurke w kondomie;).....jaka tam ze mnie swinka, staram sie rozwijac zdolnosci plastyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu zrobie dziurke to strace figurke:D A tego jeszce nie chce, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
no tak jest ze cos za cos hehhee, jak kocha to i figurka nie przeszkadza a jak bedziesz miec brzuszek wiekszy to i taniec brzuszka mozesz Mu w podziece zatanczyc.;) diabliczko.....a Ty co robisz z tym plynem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
Marycha.......nigdy wiedziec za duzo czyz nie? a swoja droga hehhee to jak Ty lubisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
cos tu nie gra. Albo masz tak malo wloskow na glowce;) albo Twoj facet normalnie jest moim idolem hehehehe. Nie mysleliscie zeby jakos seryjna produkcje zaczac?;) Pozdro by sie ucieszyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMARUJE SOBIE PO KLATCE AŻ STANIE SIĘ WODNISTY I MOGĘ GO ZLIZAĆ-TAK BYŚ CHCIAŁ NIE? :p tak naprawdę wieje do łazienki pod prysznic,ale jak jestem mocno zajarana to......... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
........to pewnie smarujesz po klatce hehhehee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobry pomysł,niestety nie jest tego pieknego plynu az tyle, a na moje wlosy nie starczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywa na patelnie
...a w lecie uzywam jako olejku do opalania :D buahaha dobre to bylo diablica. A tak powaznie, jestem babka i czasem sama sie zastanawialam co inne robia ze sperma :D ja troche czekam az emocje opada i robie myk pod prysznic. Wybrakowany- coz za fantasta z Ciebie, te zwierzaczki mnie rozwalily :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrakowany_facet
no znow mi cos nie gra. Jak wielka jest ta butelka? myslalem ze jakas taka po smietanie cholera a tu lipa:(....no mi tak czasem"poleci" ze i na wloski by wystarczylo a potem przez dwa, trzy dni jak wrobel;) Marycha.....jakie zwierzatko najbardziej lubisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×