Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gigo

KASZEL u dwulatka - jaki syrop?

Polecane posty

Gość gigo

Poradźcie drogie mamy. Moje dwuletnie dziecko ma lekki kaszelek, ale taki typowo mokry, widać, ze zbiera mu się flegma. Co można podawać? Mam syrop drosetoux, czy będzie dobry? Dodam, ze nie ma innych objawow, wiec nie chce leciec do lekarza, nie widze powodu, bo kaszel nie jest duzy, no ale nie chce tez zeby sie rozwinał bardziej. Dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigo
podnosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj mu
stodal to syrop homeopatyczny cena ok.12zł skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucosolwan
jak wyżej, albo flegamina, najlepiej w kroplach, albo poproś w aptece. Farmaceuta doradzi lepiej niż forumowiczki. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy. Te syropy nie wieczorem, najpóźniej kilka godzin przed spaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwójkę dzieci i zawsze pomagała im na mokry kaszel flegamina a na suchy sinecod są niedrogie a skuteczne no i w kropelkach więc na długo starczają życzę zdrówka dziecku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigo
Dzięki za porady :) mam mukosolwan i flegaminę, ale wydaje mi się, ze na te leki jeszcze za wczesnie? Bo kaszelek naprawde jest prawie nieznaczny i tak jest od tygodnia... Chce z nim zawalczyc, bo boje sie, zeby nie rozwinal sie bardziej. Chyba poprzestane na homeopatii na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggia
Zrób syrop z cebuli. zasyp pokrojoną cebulę cukrem i podawaj sok dziecku trzy razy dziennie po łyżeczce co dzień trzeba robic na nowo aby byl świerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigo
niestety dziecko nie toleruje tego syropu - kiedyś podawałam i efektem były bardzo podrażnione okolice pupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLEGAMINA ZAWIERA ALKOHOL!!! Mój pediatra zabronił wogóle mieć to w dziecięcej apteczce. Poradził lepiej podać mucosolvan i po 15 minutach oklepac. To jest też pretekst, żeby \"ponawydurniać\" się z własnym dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flegamina Mite
czy jak sie tam to nazywa,dawno kupowalam i byla bez alkoholu,wlasnie dla malych dzieci ,no chyba ze cos sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucosolvan nie na wszystkie dzieci działa na moje wogóle a flegamina nie zawiera alkoholu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia89
flegamina dla dorosłych zawiera alkohol! a dobry jest prospan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulaPp
Czy syrop dicotuss ktoś testował? Właśnie zakupiłam w aptece i zastanawiam się, jak efekty, czy będzie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugim roku życia możesz podać już fosidal, który jest bardzo skutecznym syropem, ponieważ nie tylko łagodzi, ale przede wszystkim leczy przyczynę kaszlu, czyli stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u swojej córki która jeszcze nie skończyła dwóch lat stosuje Dicotuss Baby. Jak dla mnie bardzo skuteczny na mokry i suchy kaszel. Poleciła mi go sąsiadka i nie żałuje że się posłuchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJadzia
Ja tez moim smykom podaje Dicotuss. 3 dni i nie ma śladu po kaszlu. Fajnie że ma słodki smak to dzieciaki nie marudzą i nie plują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich inhalatorów typowo dla dzieci to za dużo nie ma. Ja kupowałam aparat Baby Sanity i ten się nadaje. Jest wygodny, łagodny dla młodszych maluchów. Mgiełka jest tak przygotowana, że nie podrażnia dróg oddechowych. W przypadku naprawdę małych dzieci takich jak na przykład mój synek to w zestawie jest specjalny atestowany smoczek. Generalnie cała konstrukcja jest w opływowym kształcie, wszystko certyfikowane zabezpieczone pod kątem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini566
Prosty ale mocny jest inhalator Sanity Simple. Kompresor w miarę cichy, nie emituje większych drgań co jest ważne jak najmłodszy syn korzysta. On się od zawsze bał takiego buczenia, także dla niego ten aparat jest jak znalazł. W zestawie są filtry, maseczki dla dzieci i dorosłych, torba, także nie trzeba osobno akcesoriów dokupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy dwulatce można już podać, ale najskuteczniejszym syropem na kaszel jaki znam jest fosidal, bo ma dzialanie przeciwzapalne i szybko hamuje choróbsko. U nas w domu wszycy się nim kurujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westera
Bardzo skuteczny jest Sambucol Baby stworzony z myślą o najmłodszych właśnie więc jest w stu procentach bezpieczny podaje swojemu dziecku i zawsze udaje sie ten kaszel wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorkiss
Zgadzam się co do poprzedniej wypowiedzi też znam ten syrop, ale w wersji Sambucol Junior dla dzieci w wieku 6+ jednak to prawda, ze jest skuteczny, a co najlepsze wcale nie jest drogi patrzac na ceny innych syropow. Przyjemne z pozytecznym jak to sie mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Bardzo dużo akcesoriów dodają do inhalatora Novama Familino PRO Flaem i masz spokój praktycznie na dekadę, albo i dłużej. U mnie inhalator chodzi intensywnie praktycznie, co drugi dzień, czasami codziennie i akcesoria widać przemyślane. To jest jedno z tych urządzeń, które się nie zepsuje na ostatni dzień obowiązywania gwarancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.09.2019 o 11:15, Gość Gośc napisał:

Bardzo dużo akcesoriów dodają do inhalatora Novama Familino PRO Flaem i masz spokój praktycznie na dekadę, albo i dłużej. U mnie inhalator chodzi intensywnie praktycznie, co drugi dzień, czasami codziennie i akcesoria widać przemyślane. To jest jedno z tych urządzeń, które się nie zepsuje na ostatni dzień obowiązywania gwarancji ;)

Tez w 100% polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×