Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małe jest piękne

czy wszyscy jeszcze śpią?

Polecane posty

Gość ja już wstałam
i zjadłam śniadanko - jajecznicę na boczku pychaaaaaaaaaaaaaa teraz pije herbatkę mandarynkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z gdańska
no ja jadam taką jajówe tylko w sobotę :D bo jest czas :D lubie wstać w sobotę wcześnie rano, bo dzień jest dłuższy a po południu idę na Piwnicę Pod Baranami :D:D:D:D:D:D:D:D:D a zaraz na dyżur :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzegłam sobie nick :) co za pożyteczny poranek :D a Ty co robisz tak rano na nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie wiem czy lubie wstawać rano - poprostu spać nie moge i szwędam się po domu , nikogo nie ma cisza (no prawie cisza , bo papuga wyzywa czasami ) chyba poprzytulam się do mojego starego miśka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie z tym budzikiem w formi dzidzi :) ja mam budzik w formie kota :o oglądacie Dzień Dobry Tvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha, no tak nie pomyslałam :):):):):):):) małe jest piękne jak sobie radzisz z tą bezsennością? ciepłe mleko przed snem może? wiem, że to taka \"prymitywna rada\" ale nic innego nie przychodzi do głowy. Kiedyś jak sama miałam takie kłopoty top iłam waleriane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic mi nie pomaga , obecnie zasypiam w miare normalnie , tylko ciągle się budze w nocy , a potem przez cały dzień jestem nieprzytomna. był taki czas , że nie spałam prawie wogóle , teraz jest niby lepiej , ale chyba znowu się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda Mama zasługuje na ogromny szacunek! Ja wiem, że miłość wszystko wynagradza i uśmiech dziecka też, ale jaka to jest ciężka praca! Czytałam kiedyś artykuł w Wysokich Obcasach o porodach naturalnych i jedna babka pisała, że warto jest mieć naturalny poród bo wtedy każda kobieta jest królową świata! a nie często mamy okazje być królowymi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie spie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąże mam za sobą , a stres ? chyba najbardziej pasuje , a z tym lekarzem to nie głupi pomysł , znam przyczyne swojej bezsenności , tylko lekarstwo niedostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama była dwa razy cesarzową :):):):):):) i mówi, że nie żałuje :):):):):):) tylko to było dawno temu i dostawałą jakieś straszne zastrzyki potem z penicyliny krystalicznej :o:o:o ała czesć = co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) idzie się załamać, wstaję by sprawdzic notowania funduszy, a tu spadki, wyglądam przez okno - pada snieg :) poprostu super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe jest piękne :) dokładnie, fundusze i snieg to jeszcze pół biedy, najgorsze to puste łóżko 😭 ... Co do walut: waluty.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM WITAM
Ja teżjuż nie śpię od 7.00, kawa wypita, a z tymi jajkami to chyba mnie przyciągnęłyście telepatycznie bo właśnie miałam zjeść na miękko:D Dzień dobry tvn oglądam, a jakże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - witaj - a wy tylko o jajkach , chyba też coś sobie upichce , bo zaczynam robić się głodna , może dwa jajka i kiełbaskę na ciepło ... smażoną? będzie tłusto i niezdrowo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobry sposób :) pora wziać się do roboty, lecę... pozrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przed chwila obudzil smskiem moj ukochany, dal znac ze szczesliwie przejechal pol trasy do Austrii:) ide pod prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×