Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

witam moje najmadrzejsze slonca na swiecie:P wiecie co ja juz nie wiem, glowa mnie boli wiec ide zawczasu spac, slodkich snow👄 a z magda m to jest tak ze malaszynski gra w sumie w 4 serialach na raz i dlatego wymyslili to rabniete chorobsko zeby mogl zniknac na chwile z serialu, oczywiscie magda bedzie myslec ze pojechal do doroty, tym bardziej ze ta idiotka przyjdzie do niej w ktoryms odcinku i jej powie ze leci do los angeles, PARANOJA, ja lubie jak Piotr i Magda mają sielanke, jak sie tak fajnie całują:P spadam juz bo glupoty pissze KOCHAM WAS❤️ anielciu a jak ty sie czujesz?? kig ciesze sie ze zabawa byla udana, moja kolezanka studiuje w Wawie medycyne i teraz ma praktyki i wlasnie mi napsiala na gg ze dzisiaj brala udzial w cesarskim cieciu i sie chlopcvzyk urodzil🌻 ide juz ide bo pisze od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ale fajnie a po ktorym roku jest??a w jakich 4serialach?jawiem o magdzie m i oficerach a reszta?? gigusiu mielgo senku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga zapomnialam podziekowac za maila:) jestes sliczna, ja mialam wlosy krecone jak bylam malutka a teraz to mi sie kreca tylko w czasie deszczu:P ide juz ide do tego lozka, buuuziam was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyla 1 rok i teraz ma praktyki do konca wrzesnia, a malaszynski ma grac jeszcze w serialu pt. tajemnica twierdzy szyfrow i jakims filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masz ty gg wogole wlaczone??? co to ma znaczyc?przylazisz jak ci sie podoba!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia co sie z Toba dzialo???????????a my tu sie jak zwykle martwimy o Ciebnie!!!!!!!!!!!!!jak mozesz nam to robic.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 hehe :D opowiadaj tu szybko!!!! Dziewczyny faktycznie z tym narzeczenstwem mnie zaskoczyl, a sam (rumianku) stwierdzil ze tym chcial zapieczetowac nasz powazny zwiazek...;) hehe boje sie..... Nala- wczesniej nie myslalam o tym, bo jestesmy tak krotko, przeciez dopiero minely 4 miesiace...;P Anusssia - tez sie ciesze ze dobrze nam sie uklada , juz drugi dzien, wczoraj minal jak bylo tak fajnie...przytulalismy i calowalismy sie co chwila, jak tylko nadażyla sie sytuacja....przed jego przyjsciem po pracy, zrobilam mu pyszna salatke z bomba witaminowa......:D (teraz potrzebuje witaminki) potem poszlismy na zakupy....kupilismy mu fajowe struksy i koszulke....:d, ale bedzie dzis slodko wygladal:) Na probie tez bylo milutko.....a po probie do tesco na zakupy pojechalismy.... A pozniej niestety musialam jeszcze isc do mojej kolezanki kuzynki....bo ja ucze matematykil.....ehhhh.....potegi nie umie w 3 klasie gimnazjum(tyle ze tamty rok nie zdala)wiec w sumie powtarza....;/ No i tez jestem z siebie dumna ze sie nie klocimy:D Dzis musze isc do babuni, do Urzedu zalatwic jeszcze jakies zaswiadczenie dla mamy, spakowac sie i po stroje.....ehhhh caly dzien zawalony....:( anussia- widze oznali dobrego materialu na ojca u Twojego Witka....:D fajno fajno....moj tez zapewnie bedzie dobry, z reszta widze relacje pomiedzy nim a Ola.....ostatnio widzialam jak zabawia kUbe, Kube tez go bardzo lubi:D rumianku- kochana dziekuje juz sie lepiej czuje,,,,,tylko cos od wczoraj mnie glowa boli:( i cos dzis kaszlam sobie....ale przejdzie....;) gigusia- fotki extra!!!tez bym, chciala krecone, choc na jeden dzien....ale na moich wlosach w ogole mi sie nie trzymaja....za dlugie i za ciezkie.....ale zawsze na pol godziny mozna nakrecic...:dhehehe anusssia u Ciebie calkiem inna sytuacja Ty juz zapewnie dlugo jestes z Witkiem a ja dopiero 4 miesiace!!!!!wiec wiesz troszku sie boje takich rozmow...:( ale milo slyszec takie slowa:D Kochane dla kazdej wysylam po 🌼 a dla bombastycznej kopniak wielki ;/ heh dziewczyno co my z Toba mamy 👄 hehe papap milego dzionka wam zycze kochaniutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszku pomieszlam zamiast od razu do kazdej pisac...to ja....maly nielad wprowadzilam, ale mam nadzieje ze nie przeszkadza wam,................ kig- dla Ciebbie tez sie nalezy 🌼 Buziaczki poapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze anussko coz za zmiana frontu:-P ale krzyczmy a bombastyczna krzyczmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig to co z tymi zdjeciami co???????? anielko ja jestem z moim 6 lat ale mysle ze mozesz probowac rozmawiac jestescie starzy juz ja na poczatku bycia z wit mialam 14,15,16 lat to o czym mozna gadac?? powazne rozmowy nie na powaznie mozna prowadzic;) no a tak to czlowiek sie cale zcie uczy rozmiwac łożesz oc ja zrobilam...okrzczalam witka ze go prosze o cos i nie zobil i rzucilam mu sluchawka:(jeju powiedzialm mu pa i odlozylam sluchawe wlasnie sobie z tegozdalam sprawe:( to juz ktoras rzecz ktora mial zrobic wiem ze jest zagoniony mama tez go o cos prosiala....i tez nie zrobil, moze nie ma czasu ani sily??ale jestem glupia:Dsorki za wlewnosc tutaj:( bombastyczna jak juz wchodzisz napisalabys cos my sie o ciebie kruca martwimy:( kig a wiesz ze za rok do ciebie przyjedzam do pracy??:P juz mi szukaj:D anielko mltuki dzionek a raczej 2 wam minely oby takichwiecej a jutro jedziesz??jeju ale ten czas leci j wlasnie spawdzilam plan zajec z anatmii na pazdziernik:) chceciezobaczyc??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Kig nie tylko Anussia ja też przyjeżdzam więc szukaj podwójnie:P Gigusia własnie zapomniałam napisać śliczne zdjęcia ze śliczną dziewczynką:) Nie no naprawdę fajne są ech a te włosy:D też takie chcę!!!!Gigusia no ja myślę, że się rzuci:P:D:D Anussia ja jeżdzę pociągiem bo wychodzi taniej przyspieszonym zajmuje mi to około 50 minut a takim gruchocikiem 1 h 10 minut:) ale da sie przeżyć:) Jasne, ze sie umówimy Słońce:DAnusia a ta mądra koleżanka własnie mi napisała, że życie jest zajebiste:O Nie wiem po co takie rzeczy pisze ale naprawdę chyba kompleksów ma w cholerę:O Jeśli jeszcze raz sie do nas doczepi w sensie że cos powie nie tak to zobaczymy... Anielko Ty uczysz matmy wiesz co ja będę miała statystykę teraz i tak sobie myślę może pomogłabyś mi tak na odległośc chociaż jak czegos nie będę rozumiała:) Ech ja z matmy to lewa noga jestem... Ja też jestem z Ciebie dumna, ze sie nie kłocicie:) Rumianku jak tam spałaś? Mam nadzieję, ze juz lepiej🌻Ale ta twoja koleżanka ma fajnie:) Bombastyczna nie no pojawiasz sie i nagle znikłaś znowu....tak nie można!!!! Dla Kochanej Owieczki😍 Hehe właśnie leci na dwójce o ADHD:P Ciekawe rzeczy gadają:P A to z Magda M to wyczytałam to juz kiedys w Świecie seriali:P Ale szkoda, że go nie będzie jej ja nawet nie wiedziałam, że taka choroba jest:( Smutno mi się wczoraj zrobiło....mam nadzieję, że ta seria zakończy sie ślubem Magdy i Piotra:) Dobra idę powtórzyć materiał:P Miłego dzionka Wam życzę wpadnę pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia i nie jesteś głupia! Każdy się uczy na błędach ja też miałam takie akcje ze swoim byłym najważniejsze , ze potem sie dogadacie🌻 Pokaż ten plan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus zdzwonilam do niego i przeprosilam :) a on takim slodkim glsikiekm :nie badz juz niedobra:D hehe no i jedziemy dzis do onkologa ja z W popatrzec na znamiona i ew je powycinac:) ale bedzie fajnie bede go trzymala za raczke:) a oto moj plan http://www.pta.com.pl/Osteologia%202006.pdf Nalus a ta laska to fajna jest z takich ludzi sie mozna posmiac pozytywnie w malutkim stopniu no bo gdziez z takimi przemysleniami jejuu ale fajna laska:P poprostu nigdy sie nia nie przejmuj jak cospalnie tylko posmiej sie bo ZYCIE JEST PIEKNE:d hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale jestescie aktywne od rana:P ja wlasnie wstalam i w koncu czuje sie wyspana ale na razie to efket srodkow na sen, dzisja juz nie biore nic i mam nadzieje ze tez bedzie ok:) wlasnie zjadlam 2 tosty z dżemem i ide sie myć i ubrac bo ja jeszcze w piżamie latam;) anielko ty juz jutro wyjezdzasz?? nie dziwie sie ze jestes zagoniona, tak to jest przed wyjazdem ale na pewno bedzie udany, ciesze sie ze z twoim P sie uklada, anussssko a ty mialas juz byc grzeczna?? czy cos przeoczylam?? :P bomba to juz ma przewalone dzisiaj:P owieczko nalus giga i kig dla was tez ogromny buuziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rumianeczku:) ja tez uwielbiam latac rano w pizamie ale tata przed praca podrzuca mnie do bloku bo ja musze miec neta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka🌻 nie wiem jak u was ale u mnie upal jak w lipcu duszno i wogole:D:D piekny wrzesien po prostu az chce sie zyc:D 🌻rumianku ja tez uwielbiam jak magda z piotrem sie mizdrza z ekranu ale malo tego daja bo jak zwykle cos musi byc nie tak 🌻anielico nie boj sie jezeli go kochasz to tylko gratulowac :) no wiesz moi rodzice znali sie 3 miesiace i wzieli slub sa razem 22 lata i nadal zakochani do mdlosci:D ale u was jeszcze dochodzi roznica wieku wiec moze rzeczywiscie poczekac 🌻anussska nie krzycz tak na biednego witka bo chlopak zglupieje:) raz go wielbisz potem krzyczysz:) ale dobrze ze juz good jak zobaczylam twoj plan to zlapalam sie za glowe podziwiam naprawde:) 🌻nala ja mialam w tej mojej ukonczonej szkole juz :D statystyke przez 2 lata bardzo prosty przedmiot naprawde dasz rade ja z matmy jestem debil do kwadratu a ze statystyki mialam 4 :) 🌻owieczko,kig👄 wiecie co zaczynam sie cieszyc ze z nim nie jestem znowu zadzwonil ze nie przyjedzie bo cos tam cos tam widocznie mu na mnie naprawde nie zalezy skoro nawet nie mozemy sie pozegnac super cool :( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus nie wiem czy cos przegapilam ale wydawalo mi sie ze we wteorek mialas sie zobaczyc z M ??czy w srode??to dzis?? a ja bede miala statystyke medyczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wsciekla to malo powiedziane skoro on po 7 miechach nawet nie znajdzie godziny zeby sie ze mna pozegnac niech spada na szczaw wspolczuje dziewczynie ktora bedzie z nim w przyszlosci odda mu cala siebie a on po jakims czasie stwierdzi ze nawet nie ma czasu sie z nia spotkac bo cos tam cos ta no do jasnej cholery jestem wsciekla juz caly zal mi minal i smutek jestem wkurwiona jak bym go teraz zobaczyla to bym go zabila wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anusssko mial wczoraj przyjechac ale cos tam cos tam dobra zrozumialam mial przyjechac dzisiaj ale cos tam cos tam JEST PO PROSTU TCHORZEM I MATERIALISTA ja nie zamierzam sobie walic przez niego zycia niech spada i mi sie na oczy nie pokazuje dzis to prawdziwy koniec i wiecie co ulzylo mi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga a moze on tez cierpi?? i wie ze jak cie zobaczy to bedzie mu jeszcze ciezej i dlatego odwleka spotkanie?? zastanow sie bo mnie sie wydaje ze tak jest wlasnie wrocilam do domku i umylam wloski, bylam chwilke u babci bo ma dzisiaj urodzinki, a teraz ise godzine lenie bo potem do pracy rodacy:P całuuuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Anussia ale plan:) matko jak Ty to ogarniesz:) Ale fajnie bo już po miesiącu będziesz miała niezła wiedzę:) Kochana masz rację z ta koleżanką kij jej w oko jak się tak będzie zachowywać:P Rumianku Skarbie odpowiesz mi na to pytanko co Ci zadałam na gadu?:) MHm...tosty z dżemem:) Gigusia oj widzę że niezle się wkurzyłaś...ale wiesz co to co pisze Rumianek też może tak być...ja nie wiem ale może naprawdę mu coś wypadło? Zrobiłam sobie krótką przerwę bo już mi mozg wysiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi cholernie przykro ze po 7 miesiacach nawet nie ma odwagi przyjsc do mnie i sie pozegnac. w ostatni dzien on musi zarabaiac pieniadze no sory cale wakacje slyszalam ze nie moze bo pracuje a teraz dla durnej stuwy nie moze sie ze mna pozegnac zwazywszy na to ze bedzie zarabial teraz 12 tys dolarow rocznie. zakochalam sie w mezczyznie a okazal sie on egoistycznym materialistycznym chlopczykiem nie chce go juz widziec to za bardzo boli kiedy nagle sie okazuje ze wszystko jest wazniejsze od ciebie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zla wsicekla io zawiedziona...facet najwazniejszy dla mnie mnie uszukal..moj wlasny brat nie bedzie zadnej obrony zadnego dyplomu moj magister w oxfordzie mogl byc za te pieniadze a on klamal 4 lata...teraz mial sie niby bronic a sie okazalo ze naet 2 roku nie zdal boze i jeszcze falszowal dokumenty do mojego stypendium jezu jak to jeszcze wyjdzie to go juz zajebie zajebie po prostu...jak on mogl mi to zrobic|?jak mogl sobie co on nie mysli o przyszlosci mysli ze by oszukiwal wyjechal i zapomnial?tak mi napisal ZAPOMNIAL o czym?o pieniadzach o matce ktotra moze i jest jebieta ale dla niego zrobilaby wszystko?jest gorszy niz moj ojciec nie wiem co przegapilam nie wiem w czym go zawiodlam ze mi nie powiedzial bozeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu kig slonce nie wiem co ci powiedziec chyba tylko ze jestem z toba i trzymaj sie boze jestem w szoku przepraszam gadam o jakichs brzdzinach a ty masz takie problemy trzymaj sie❤️ kurde czlowiek jest szczesliwy i oczywiscie dlugo to nie moze potrwac kurwa kurwa kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Kig Słońce trzymaj się😍 Matko ale się narobiło...Kochanie jesteśmy z Tobą😍 Ech tak to juz jest ten świat jest popierdzielony....kurwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy z tym wszystkim.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... Gigus gdzie uciekłaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek a raczej dobry wiezor :)wlasnie wrcoilam i pewnie zraz wybde bo ide na spacerek z pieskiem i koleznaka ale pewnoe szybko wroce niegniewajcie sie ze nieprzeczytalam wszystko zdarzylam tylko to jak nasza giga ma atak gniewu zlosci i szalu nono ostra z ciebie kobita:P ale mysle ze masz race ze on wclae niecierpi tylko jest tchorzem ale..co tak jak bym to poiwedzila huj mu w dupe i zyje sie dalej:P sorki za wyrazenie bylam wczporaj za sukniami i dzisiaj i juz chyba bede miec suknie ale wioecie co zawrotu glowy idzie dostac ..ile ich jest a jakie one sa piekno no kurde mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×