Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

gigus po raz ktorys stwerdzam ze jestes ogromnie madra babka twarda i ogromnie pełna!!!cokolwiek to dla ciebie oznacza:) a tekst na mnie ogromiascie podzialal jest niesamowicie optymistyczny w jego pseymizmie:) a powiedz co t oza stronka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co czytałam nas z poczatków topiku ech to były czasy;) I tyle osób się przewinęło szkoda,że nie zostały z nami na dłużej...Lae gorąco je pozdrawiamy:) Gigusia jak będziesz jeszcze coś publikowac to koniecznie daj linka naprawdę fajny tekst:)a i chcemy zdjęcie w nowej fryzurce;) Anussia a u Ciebie co tam? Mam nadzieję, że żyjesz w ładnej zgodzie z W:) A kiedy emigrujecie do Katowic przed samym 1-ym??? ech fajnie tak mieszkać z lubym:) A wczoraj przecholowaliśmy bo dziewczyny stwierdziły, że chcą się upić i ja musiałam pić z nimi:P Potem zagoniłyśmy Rafała aby z nami pił:P I gdy sie rozkręciliśmy to śpiewaliśmy do mikrofonu publicznie co normalnie nam sie nie zdarza:)I oczywiście powylewałyśmy piwo na stół :P ECh ale było wesoło:D dzisiaj tez miałyśmy gdzieś wyskoczyć ale chyba nam się to nie uda... a i własnie Darek napisał mi sms-a, że wierzy we mnie na egzaminie:) Bombastyczna gdzie jesteś!!!!!!!!!Kochanie nie zostawiaj nas.... Kiguś jak tam sytuacja z bratem? I napisz no coś więcej o KOcie;) Owieczko, Rumianku, Anielko bawiąca się w świecie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmGiga co mam powiedziec jestes GENIALNA i bardzo mi sie podobalo to co napsialas oby tak dalej:) kolorowa dziewzyno:) Anusska suknie juz wstepnie mam to jest ta pierwsza ecri co wam wyslalam ale ja bede miec biala :) Naluś to ześ zaszala:) hihi czasmi watro sie upic i poprostu zaszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece robic pranie powiem tylko giga ja jako byla naczelna gazetki szkolnej (;-P) ,musze przyznac ze niezle,. Wyszydl niezly felieton tzn z poczatku tak wszystko fajne jedyne zakonczenie jakies takie. Tu gadasz o sobie i zamiast nie wiem zako9nczyc jakas anegnota dalas gadk o kolorach prawie w tonie jak z ambony:-P ale tak to wszystko genial;ne zmienic tylko zakonczenie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:) juz prawie doszlam do siebie jestem jeszcze tylko ponic blada jak trup:P hihi ale akcja byla wczoraj jak nie wiem:classic_cool: kig GRATULACJE SłOńCE DOSTANIA SIE NA TANCE:) giga artykul mi sie podobal, masz zadtaki na dziennikarke albo na druga Grochole:P ja nie wierze ze ty masz czerwone wlosy, musisz nam wyslac foto bo inaczej jak nie zobacze to nie wierze!!!!!! nalus to fajną mieliscie imprezke, ja jutro prawdopodobnie znow jade na dozynki do sasiednije wioski:P ale niestety albo stety nie moge pic:) musze poczekac az mi sie ubytek w krwi troche zregeneruje, anielciu mamy nadzieje ze sie bawisz swietnie na tym wyjezdzie z twoim P :) anusssko ogromny calusek dla ciebie za pamiec👄 i dla owieczki tez ogrmniasty cmok👄 wsyztskich wymienilam?? BOMBASTYCZNA MASZ OGROMNE LANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk kochane:)👄 wpadalm sie tylko przyiwta i ide sie wziac za porzadki w szafie:P Rumianku🌻 kurde to moze ty niemozesz oddawc krwi skoro to tak na ciebie dziala?? ale wracaj nam do zywych trupku:P:P Kig🌻 widze ze nienarzekasz na pranie reczne wiec wpadnij do mnie bo ja nienawidze prac w rekach:) Anusska 🌻a co i ciebie i W?? napisz nam cos:) Giga🌻 czekamy na dalsze felietony:)i fotke Nala🌻 słonko dla ciebie wi8elkie buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Anielka🌻 czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak wszystkie sie pytaja czy ja z W sie kloce??a co to tak czesto jest??:( jejuuuu nie klocemy sie wysztko dobrze czasem se powrzeszczymy o sobie ale na kilka mint albo kilkanascie albo kikadziesiat:P kigus ty chyba nie cyztasz moich wipisow:( ja zem ci napisala zebys zdjecia z ceremonii wyslalai os tam jeszcze chcialam... owieczko biala??hmmmhmmmm!!!!!!!!!!!!!!! welon tez?? gigus zdjece w czerwonych wlosach prosze!! rumianku to pij czerwone wytrawne wino bedzie duuuzo lepiej i szybciej sie zregenerujesz:) ja lece do witka terz bo juz u niego bylam ale musialam kupic pomidorkow w sumie 20kg bo sloiki robilam z mama i jeszcze bede robic Nalus do katowic juz 25 musze tam byc wiec w tym tygsie zwozimy bo wit ma rozpoczecie 25:) aaaa poobno bedziemy miec czipowe legitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Anussia Kochana nie tak często tylko martwimy się o Was:) Ja sie bardzo ciesze, że sie nie kłocicie i dlatego się pytam:) Mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam🌻my tez chyba będziemy mieć wymianę na czipowe legitki:) Owieczko to będziesz miała bardzo ładną sukienkę:) Rumianku nie szalej tam za bardzo nam:P Żartuję baw się dobrze:D Wiecie co wczoraj miałam grzecznie siedzieć w domu ale gdzie tam:P Po 20 telefon Ania dzwoni idziemy gdzieeeeśśśś...I ja co oczywiście i za ile i bla bla bla...no i tak Magda sie uczyła:PPoszłyśmy do naszej knajpki tam wpadłyśmy na Rafała:p hehe no jak byśmy na niego nie wpadły to chyba by święto było:D Potem dotarła ta koleżanka co się tak na nią wkurzamy i razem z nią Rafałem zrobiliśmy sobie małą rundke po knajpkach:P wiecie co ta moja wioska to naprawdę wioska godzina 23 a tu puuustkiii jak na pustyni:P Poważnie żywej duszy na ulicach a w knajpkach małe wyludnienie...echhh....ja chcę do Zakopca tam ludzie szaleją nawet o 1-ej w nocy:P A dzisiaj jadą do katowic a ja zostaję w domu.... A teraz idę do moich kartek jeszcze dwa dni i po kłopocie:P i Będę miała dwa tygodnie wakacji:P Dla wszystkich naszych nieobecnych słoneczek wielkie 😍:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus to zycze milego uczenia zeby ci wsyztsko latwo do glowki weszlo i zebys w koncu miala wakacje, owieczko udanych zakupow, napisze cos potem bo ide kwiatki sadzic, OGROMNIASTY BUUUZIAK DLA WAS WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko kochana czytam twoje wpisy wiem wiem zdjeica maja byc tylko teraz sama nie wiem jak o nie poprosic tego tumana bo mialam z nim wczoraj dluuga rozmowe przez smsy (tzn znowu mialam placzacy piatkowy wiczor i musialam sie wyrzyc na kims ) i nie wiem co to bedzie czy on sie wogole do mnie odewzwie hehy paskudna jestem wiem dziewczynki juz sie biore do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok to zaczynam: Rumianku hehe jazde zrobilas z ta krwia chyba rzeczywiscie zle mialas cisnienie czy cos albo juz rzeczywiscie mocno anemiczna jestes kobieto szpinak jesc!!!Wogole czytam ciebie i anusske ze Ty sadzisz kwiatki a ona jakies sloiki z pomidorami (jak to z pomidorami?tez mozna je w konserwy robic czy jak to sie nazywa???) Nalusia do nauki won!jak sama stwierdzilas dwa dni i z glowy poucz sie teraz a potem bedziesz miala iekza radosc ze swietowania heh tej dziwisz sie ze w zakopanym do nocy siedza gorale w koncu co myslalas?;-P ahhh poszlabym sobie na taka goralska impreze ze skrzypeczkami potanczyc krakowiaczka ... Anielka wraca jutro co? Owieczko to ty juz te sukienke kupialas czy nie? bo wysylalas jakies zdjecia (najladniejsza moim zdaniem opcja 3 ) i teraz juz nie wiem...welon tez bedziesz miec?ja chyba jak wreszcie kiedys zechce sie ze mna tak naprawde ozenic (a nie jak Kot) to chyb daruje sobi welon...zadnego sztucznego dziewictwa w moim przypadku ale Ty kochanie jak najbardziej:-) albo wianuszek sobie zrob tzn kup w koncu jak sie pobierzecie to tego ludowego wiana juz nie bedziesz miec nie? a wianuszki sa takie slodkie... Giga i jak?cos jeszcze splodzilas? widze po sttusie ze w poniedzialek pijemy za ciebie za twoje dostanie ssie na studia (i za Nale) uwielnbiam cyber imprezy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wyscie sie podzialy?he??wlasnie jestem u sasiada nie gniewa sie nie wiem czemu ale to dobrze poprosilam o zdjecia powiedzial ze da mi pozniej co za...teraz gra sobie w jakas glupia gre boze afceci sa beznajdziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebawem skoncze 20 lat, a w swoim dorobku mam juz meza, synka , osa i niezly bagaz doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc m lady zostan z nami....podziwiam cie niesamowicie....opowiedz cos jeszcze o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech zaraz tu dostanę czegoś....dopadł mnie stres i chce mi się ryczeć......... m_lady witaj tak zostań z nami koniecznie:) Gigusia a u Ciebie co tam?:) Kig hehe faceci już tak mają:) Zabierz mu koniecznie te zdjecia:) Rumianku a co za kwiatki sadziłaś? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia super artykuł:) wiesz co ja się zgadzam z ta teoria pozwiązkowych znajomych:) Masz absolutną rację:) Pisz więcej koniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko witam nowa:P jak to brzmi WIATM M-LADY:) Kig a no jak juz nala to napislala facei juz tacy sa hihi niestety ale moze to i dobrze bo my przynajmniej jestemy lepsze:P Gigusia zraz sie zabieram za czynie:P a wpadalm tylko na chwilke bo jestem zabiegana caly czas i zraz bede sie szykowac bo jade z moim na jego impreze z pracy buzaki słponca i do jutro jak co chyba ze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUurde mloda pisarka nam tu rosnie ale wiem ze to twoja historia i odberam ja troche smuniej niz tam napisalas ..aczkolwiek OBY TAK DALEJ...i za pare lat bede mogla poiwedziec ze znam ta pisarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............chyba ze bedzie mi sie trudno zebrac i bede pisac i pisac:P Nalus kochnie odpocznij sobie troche od tej nauki wszystkiego niebedziesz i tak nigdy wiedziec a im dluzej tym gorzej bo wpadasz w paronje idz sie rozerwij pooddychaj swiezym poiwetrzem i bedzie dobrze bo madra z ciebie kobita:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki🌻dziekuje dziekuje za to ze przeczytalyscie i za opinie. kig naprawde masz racje dzieki ze zwrocilas uwage na to koncowke moze rzeczywiscie jest za zbyt patetyczna ;) a ja wczoraj mialam imprezke babska w emce na karaoke w koszalinie z moimi przyjaciolkami wyslalam juz wam zdjecie:D bylo niesamowicie na poczatku imprezy kiedy siedzialysmy w piatke przy stoliku sluchajac niesamowicie spiewjacego faceta, podszedl do mnie przystojniak blondyn wzial za reke i poprowadzil na parkiet przetanczylismy pol nocy :D ale nadal nie wiem jak ma na imie i to jest najlepsze baaaaaaaardzo mi poprawil humor:D 🌻owieczko mi z sukienek ktore wyslalas ostatnio podoba sie ta pierwsza:D 🌻rumianku podziwiam oddawanie krwi ja niestety jestem slaba naprawde mam paniczny chorobowy strach przed pobieraniem krwi a to pewnie przez uraz bo jak mialam 8 lat pielegniarka poberala mi krew i przez 10 min szukala zyly bolalo jak cholera i zemdlalam 🌻kig gratulacje jeszcze raz, i naprawde dzieki za szczera recenzje:P 🌻nalcia dobrze ze nie reagujecie na ta znajoma bo na takie zachowanie nie ma co zwracac uwagi bo sie jeszcze za bardzo rozkreci;) a dareczek mmmmm bardzo mily sms :) ja tez trzymam kciuki mocno i dasz rade👄 🌻anussska no z tego co piszesz to czesto wrzeszczycie na siebie ale ciesze sie ze to tylko tak na chwile i dobrze ze jestescie szczesliwi:) 🌻anielko wracaj i opowiadaj:) 🌻BOMBASTYCZNA CO SIE Z TOBA DZIEJE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrr macie chybaracjie:( za czesto na niego wrzeszcze:( obiecuje przy was poprawe ale powiem wam ze nie pameitam iedy ostatni raz bylam zla na niego albo przy nim;) nie jest tak zle dzis bylo fajn woczraj tez tylko klocimy sie o to co kupujemy do naszego mieszkania :P jakies takie pierdoly solniczki miseczki plyny do klopa dywanik do lazienki itd...w tym tyg zabieramy sie juz tam :) gigus a wiesz ze ja byam raz w emce:) ale wiesz ciesze sie ze spotkalas tego blondyna i wiem ze to nie byl przypadek napewno byl potrzebny na twojej drodze wiem to:) nic nie dzieje sie bez przyczyny poprawil ci humor i wogole!!:) zaraz czytam twoj artykul owieczko milej zabawy:)co z tym welonem??ja tez nigdy nie chcialam miec welonu tylko rozuszczone wlosy potem chciaam miesc woalke a teraz ogromnie podobaja mi sie welony jejuuuu kiedy bede miala ten slubbb o gigus przyszly mi twoje zdjecia kigus zprawiam pomidory w sljach po to zeby w srodku zimy zrobic sobie pyszna zupe pomidorowa albo sos do spagetii albo ryzu chyba to jest z tego ze kiedys w latach 90 pomidry w zimie byly ogromniedrogie??no i nie smacze z tych szklarni bez slonca i tak zostalo poprstu upychasz na chama pomidory do slojow zeby nie bylo w nich powietrza zgniatasz dokladasz do saej gory i wstawiasz do gotujacej sie wody na 15 min i masz zapasy na cala zime:) mniammm aha i te pomidory posypuje sie sola po gorze a i jeszcze robimy ta z papryka pomidorami ale to wczesniej wysmarzone i do sloika i masz sos pycha wlasnej roboty no a ja chcialam zebys powiedizla co z ktoem twoim przyjechal i co??na gg pisal i ze wie ze cos spieprzyl ale co jest miedzy wami?? nalus koteczku ale kropny ten stres...wez sobie rozczulajaco relaksacyjna kapiel:) i pomysl ze zdasz to i bedziesz na 3roku :)(dobrze mowie??) gabi masz piekne bordowo czerwone wlski sliczne!!!!!!!!!!!!a paznokcie pomalowalam sobie tak jak ty:) nawet w nogach tez se zrobilam frencza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_lady 🖐️ jestes tu takze mile widziana:) gabi ja czytam ten teskt podoba mi sie jego styl ale nic wiecej bo ja tego nie ruzmiem to jest dla mnie za smutne i niewyobrazalne ze tak sie na swiecie dzieje...nie ty jestes pierwsza nie ty ostantia wiele razy zastanawialam sie jak jakas para cyz malzenstwo rozchodzili siemimo ze sie kochali no nic :( caluje cie w czlko goraco ty nasza seksbombo:) nalus pewno ze nie jestem zla ani urazona dobrze ze siemnie tak pytacie bo to znaczy ze ja robie cos zle za durzo krzcze i tyle.. anielica wraca jutro??ale fajno zdecia wysle i opowiadac bedzie:) a ja spadam na film bojet z clunejem i dzenifer lopez:) buziam was a bombastycznej ani widu ani czytu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejzalam przed chwila \"dom nad jeziorem\" poplakalam sie jest tak wzruszajacy i piekny, ze polecam rodzice dojechali juz do anglii przed chwila dzwonili, juz za nimi tesknie dobranoc dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech a ja wczoraj załapałam tak gigantycznego doła, że przeryczałam pół nocy:( Teraz mnei bolą oczy ale jest mi lżej... Anusssia moja mama jak mieszkałam w Katowicach tez mi robiła takie pomidory:) Wyszły nawet lepsze niż te ze sklepu:) a powidła też robisz? Bo to była podstawa tak samo:) Nie kłóć sie Słońce z W jak będziecie razem mieszkać to chcąc nie chcąc będziecie musieli wypacować kompromisy więc myślę, że wszystko się cudownie ułoży:):):) Gigusia zdjecia świetne:) ale mało widac twoje nowe czerwone włoski:) ale miałyście fajną imprezkę:) Nie martw się szybko zleci ten czas i nim się obejrzysz rodzice będą z powrotem🌻 Owieczko jak tam na imprezie było? Kig co w koncu z tym Kotem Słońce?:) Rumianku, Anielko, BOmbastyczna 😍 okej idę zrobic generalną powtórkę i niech się dzieje co chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala co z kotem?THE END. this is the end...piosenka chyba pink floydow? eeehhh no wiec wczoraj siedzimy tak juz 1940 Kot zaraz do pracy ma isc i jakos nie wiem czemu chcial sie ze mna kochac (heh no po 2 miesiacach przerwy bez niczego to niezle wyposzczony) ale ja lezalam na lozku powiedzialam nie (jak zwykle) bo costam...on sie polozyl obok i tak sobie gadalismy o pierdolach i nie wiem czemu zeszlismy na temat przyjaciol do seksu tzn ze wiecie nawet jak sie jest z kims w zwiazku to ma sie kumpla ze jak sie chce czulosci itd to nsie idzie do tego kumpla i takie tam. i nie wiem doszlismy do wniosku ze co by bylo jakby ktos z nas mial kogos nowego i zdecydowalismy ze nawet jak sie rozstaniemy to przeciez z dnia na dzien nie powiemy sobie dowidzenia i ze napewno bedziemy jeszcze nie raz lezec tak jak teraz...i sie zaczela ozmowa...wnioski Kota: ze on i tak od kilku miesiey nie dawal nam szans na cale zycie bo moje plany sa inne niz jego i on nie chce ich zmieniac (on chce zostac w wolcer byc managerem przez kilka lat zobic tylko licencjat a ja magister w leeds lub oxfordzie potem wyjazd do usa i dokorat na columbii lub cornellu) ze on moze tez duzo rzeczy spascil ale ze jestesmy rozni ze ja czasem mam takie arystokratyczne podejscie ze niby go to nie denerwuje ale moglbybyc konflikty. Takie tam. Jednym slowem stwierdzilismy ze koniec. Nie bylo lez nie zloscil sie ( pewnie w duszy jest mu przykro bo wiem ze mnie kocha) ja niestety juz jego nie. Doszlismy do wniosku ze te 2 lata nie poszly na marne skoro rozstajemy sie w taki przyjazny sposob. On sie smial ze bedzie mial na mnie oko ja tez (mamy mieszkac razem w 1 domu przez caly nastepny rok potem on sie wyprowadza do telford miasto obok) smialismy sie ze bedziemy oceniac i mowic sobie sczerze o przyszlychnaszych kandytakach i kandydatkach na partnerwo i ze wogole to jestesmy jak rachel i te ross z przyjaciol i ze jak ma cos byc tom moze wroci. Potem chcialam mu oddac pierscionek zarenczynowy ale powiedzial ze jest moj ze wybieral go dla mnie i nikomu innemu on nie bedzie pasowal ja sie smialam ze jak to cholera chlopie bedziesz drugi raz jak cos 300 funtow wydawal?i swtwierdzilismy ze jego babcia mnie zabije. Albo nie wiem...ona juz tylko na slub czeka kazala mi wybrac jak bylam w czerwcu piersionek od niej zeby mogla zmniejszyc u jubilera jak przyjdzie czas jego rodzice maja moje zdjecie kolo lozka babcia chyba z 5 he he o boze ale sie porobilo...ale czuje jakiegos rodzaju eeee takie oczyszczenie. Niby w poniedzialek miala byc nasza 2 rocznica...we wtorek idziemy na piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×