Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej:D Anielko ale fajnie:D na pewno Ci się uda trzymamy mocno kciuki:D Fajna nazwa taka chwytliwa :) a co do hurtowni to jak coś znajdę to tez dam znać:) Gigusia ten tekst na gadu po prostu bombastyczny:D hehe ;) a jak tam referat miałaś go? i jak poszło? Ładny opis też po grecku:) Rumianku ja tez chodzę jeszcze w piżamnie musze sie zebrać a tak mi się nie chce:P dla reszty nieobecnych zabieganych Słoneczek buziaki:) A czy to nie wczoraj Anussia miała kolosa z anatomii? I jak Ci poszło Skarbie? daj znać😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ja uwielbiam tą piosenkę znalazłam ja przypadkiem gdy szukałam czegoś tam i zakochałam się w niej:) WAm tez dziewczynki wysłałam prosze dajcie mi znać jakby któraś z Was nie dostała maila bo moja poczta wariuje ostatnio.. Wczoraj miałam rozmowę z D...wiecie co jestem juz tym wszystkim zmęczona czemu życie nie może być takie normalne tylko wiecznie te cholerne przeszkody i zakręty:( w sumie to niczego nie ustaliliśmy doszliśmy do wniosku, że jak wróci to pogadamy tak będzie najlepiej no i na razie jest takie zawieszenie nie podoba mi sie to ale co zrobić.. W ogole doszłam do wniosku, że mam koło siebie dwie różne istoty Darka którty jest strasznie dojrzały i poważnie juz myśli o przyszłości a Rafała lekkoducha, który lubi się pobawić...ech jestem rozdarta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nalus wczoraj byl kolos z anatomii test porazka...:( szpilki (praktczny test) jak ktoras nie wie wytlumacze bo t bardzo ciekawe jest;) no juz mi lepiej poszly...ale wyliczylam ze moge na styk zdac albo nie zdac ccialabym zdac sprawdzalam wyniki ale jeszcze nie ma zaraz znow sprawdze:)w sekretariacie mowila ze beda ok 12-13... Nalus pewnie to jest oczywiste ale ile w tym prawdy :kieruj sie SERCEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wydaje mi sie ze Rafal = dobry kumpel, Darek = na dobre i zle, wnioskuje z tego co ty mowisz tylko ale....zycie zawsze bedzie pokrecone, nawet u mnie, wdaje sie ze miesamy razem i wszstko idzie prosto a to jest wrecz przeciwnie.... z kim jorge michael spieewa teraz ta posenke???ona jest poprostu piekna ma ja ktoras??prosze mi wyslac!!:)\"this is not real love\" anielko podziwiam cie bardzo!!!!!1i trzymam mocno za ciebie kciuki pisz jak sie za to zabierasz itd, aha wiem ze jest nostwo sklepow internetowych z odzieza dla ciezarnych wiec moze tam popytaj itd?zawsze mozesz jeszcze sprzedawac na alllergo a kiedys skle netoy zrobic???:) kigus jak cie ciesze ze zjesz:) i podziwiam twoje relacie z kotem i ciesze sie ze jestes szczesliwa:)naprawde:) zycie jest jednak bardzo pokrecone:)a jak babcia przeyzla rozstanie??a mama?a jak brat?? aha no i co jeszcze rumianeczku kied poprawka prawka?? bombeczko co u ciebie?? owieczko?? ja was tam podczytuje jak jem sniadanko czy cos ale nie mam nigdy czasu odpisac.. dziewczynki ja jestem przerosnieta tym poziomem pozomem nauczania poziomem \"rowiesnikow\"...ich inteligencja....jestem otoczona ludzmi niezwykle obdarzonymi przez los(?);p i czasami czuje ze nie pasuje ze mi tyleeeeeeeeeeeeee braaaaaaakujeeee... no nic postanowilam wziasc sie nie tylko co mnie obowiazje ale tez zaleglosci tzn zeczy ktorych nie umiem.. \"wolnych\" 5dni - nauka do poprawki z testu, i na kolejny pon juz cala reka miesnie unerwienie ukrwienie,a za 2tyg nastepny kolos... oki ja mykam bo musze sie spakowac wracam do domku odezwe sie stamtad siostra przyjechala dzwonila pytac co mi kupic na urodziny (tak,tak w ten piatek pijemy szampana) no i kupila mi szal i legginsy....hehehe ale bede fajnie wygladac:);P dziewczynki niech mnie kotras poglaska bo sie przewracam ide na \"miasto\" - katowice ktora do mnie dolacza????trzeba przeleciec h&m i cos tam jeszcze i odebrac mojego smarkacza z uczelni i skserowac embriologie o tak:) aaa jak mam wygodnie wujek mnie odbierze z katowic i zawiezie do bieslka a stamtad dziadzio (pewnie sie znow bedzie pytal jak spimy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc rzecz jasna george michael hej gigus:) a to kiedy mieliscie zareczyny???????? jestem opozniona??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki..... Uwaga!!!! dzis bylam wraz z moja wspolniczka zobaczyc lokal, mowie wam jest super.....od poniedzialku, gora srody zaczynamy remont...:D bylysmy w Urzedzie zglosic dzialalnosc, ale musimy isc w poniedzialek, bo babka od lokalu cos tam musi jeszcze zalatwic odnosnie siedziby.... juz ustalone.....sklep nazywa sie \"Pretty Woman\" I caly nastepny tydzien mam zalatwiania spraw....ale bardzo sie ciesze.... najgorsze oczywiscie jest z kasa.....bo jeszcze nic nie may:D ale spokojnie mama w kredytach teraz wiec cos sie wymyskli.... Dziekuje kochaniutkie za wsparcie:) bedzie mi potrzebne.... Nala- mysle tak jak Anussia poczekaj na Darka i porozmawiacie sobie na spokojnie, o tym co sie wokół was dzieje....ja czekalam i warto bylo:D jesli naprawde go kochasz, badz zalezy Cie....poczekaj....a kumpla do zabawy mozesz miec wszedzie....a uwiez mi ze jako partner zyciowy musibyc ulozony....nisz taki co ma.......w glowie.... ale bylam w tej samej sytuacji, i wiem ze podczas rozłąki się myśli o tym i o tamty.....ale dasz rade , a my Ciebie tu wspieramy:) gabi- nawet nie wiesz jak sie ciesze z zareczyn, ciesze sie ze w koncu jestescie szczesliwi....super, ze w pore sobie uswiadomil cop traci.....powodzenia.....p.s- moze u mnie tez sie pojawia zareczyny...;>??:) Anussi-a kochaniutka tyle masz nauki....ze szok ja bym chyba nie podolala.....ale zobaczymy za rok, jak bede musiala sklep ze studiami polaczyc..;P A co do poziomu inteligencji wsrod rowiesnikow, to sie nie zgadadzam, wierze w to ze jestes od nich wyzsza/////:)i lepsza tylko potrzebujesz czasu by sie odnalezc....trzymam kciuki za kolosy.....buzka kig- wkoncu sie odezwala....jak fajnie ze uklada Ci sie z kotem, widze ze chyba wszyutskie mamy dobre chwile z wlasnymi \"pociechami \'\" oby tak dalej:d jakl tam taniec.... wiecie co......zapisalam sie na nastepne tance....bede miala teraz 4 razy w tygodniu, ale teraz gosciu jest tak dobry ze szkoli na turnieje...a taki poziom ze szczeka staje.....normalnie sie boje isc na pierwsze zajecia w czwartek.....ze wstydu sie chyba spale.....tam sa 14-16 latki i smigaja na parkiecie, ze ja sie mogeschowac w kacie..;( ale wszystko przede mna:) rumianku- dziekuje za pioseneczki.....w ogole wszystkim wam dziekuje....umila mi czas...:D owieczko- a co tam u Ciebie Ty nasza prezesko topiku:D odezwij sie ....zapewnie zaganiana.... jak tam przygotowania do slubu/..;.???? zaproszenie juz do nas wyslane...;.????:>?????:) no to was buziakuje i zmykam, musze mojemu miskowi zalatwic rehabilitacje...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Anussia ja jestem ciekawa opowiedz o tych szpilkach:) A jak ten kolos daj znać koniecznie jak znajdziesz chwilkę:) Jestem pewna że sobie poradzisz zobacz Słońce już minał miesiąc będzie dobrze😍 Anielko ja jestem z Ciebie bardzo dumna:D jejku jak sie cieszę z tego,że miałaś taki pomysł i go realizujesz:) I jak kiedyś będę w ciąży to na pewno przyjadę do Ciebie do sklepu:) Trzymam mocno kciuki za Ciebie😍 Gigusia dziękuję za pioseneczki😍 Wiecie co ostatnio doszłam do wniosku, ze stałyście sie nieodłącznym elementem mojego życia😍😍 A jeśli chodzi o D to powiem Wam, że coś sie zepsuło...naprawdę juz nie jest tak jak przedtem nie ma już tylu sms-ów kontakt jakby się urywał:( oczywiście wciąż jest rozmowa o tym, że sie spotkamy ale ja mam coraz więcej wątpliwości... A R no cóż wczoraj gadałam z nim z trzy godziny o wszystkim i o niczym i ech dobrze sie czuję w jego towarzystwie i powiem Wam, że brakuje mi teraz rozmowy z nim... Jejku ja już sama nie wiem co mam robić...jestem pewna tylko tego, że do przyjazdu D nie zrobie nic z żadnym innym facetem muszę najpierw z nim pogadać ale ja czuje coraz bardziej, że z tego nic nie będzie:( No ale dosyc marudzenia wiecznie o tym samym wiem przynudzam Wam ale wybaczcie mi😍 Byłam dzisiaj na cmenatarzach i tak przemarzłam myślałam, ze śnieg zaraz poleci... Ech a do tego wszystkiego doszło jeszcze to, że nie wiem czy pojadę na skoki!! Jejku aż chce mi się płakać jak myśle o tym, że tam nie będę:( Ogólnie mam dzisiaj jakiś taki marudny i smutnawy dzień...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Anielko jak sie ciesze ze zakladasz swoja dzialalonosc ..naprwde mamay tu zroznicowane kobiety od ktorych mozna sie duzo nauczyc:) a nazwa PRETY WOMEN jest piekna:) Anusska juz nieweim co mama ci poiwedz jak tylko DASZ RADEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:):):):) jestesmy z ciebie dumne za twoja wytrwalosc:*:*:* jak mi sie zle pisze na kopmie teraz bo milam juz bardzo bardzo dlugie swoje pazury naprwde bylu dlugie kazdy mi ich zazdrosil:P:P ale sie chwle co nie :P ale wczoraj mi sie jecnej zlamal i obcielam je wlasnie przed chilka i teraz mi sie tak zle ze hej ... sorki to taka moja mala dygresja:P Nalus kochnie nieweim co ci poiwedz ale wiesz ci mysle ze powinnas czaekac do przyjazdu darka i wtedy znim pogdac na zywo bo przez smsmy i na teleofn to jesnak niejest to samo ..wiec moze bardz cierpliwa a wszystko bedzie dobrze i bedziesz wtedy szczeliwa ..czas czyni cuda pamietaj:) Kig a co słonkou ciebie?? Gusia dla ciebie welki buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kogo nosi z piosenkami kelly familly?GIGA!!!!trabant i kelly familly hahahahahahhahahaha pamietacie te czasy jak oni by byli na fali?hehehhehehe zakochaiwalo sie w tych ich blond grzywach oj tak tak...plakaty vw calym pokoju hi hi Anielica jennnyyyyy kobieto dajesz czadu! i dobrze widzisz zycie zmienilo kurs dobrze ze znalazlas cos dla siebie trzymam kciuki plan juz macie?kto bedzie potencjalnym klientem>?ciuchy jakiej jakosci i cen????no no mam juz gdzie na zakupy jezdzic:-) Nalusia spokojnie nie wolnonkierowac sie emocjami nie zamykaj sobie drzwi wszystko okaze sie jak darek wrocil rafal dobry kumpel nie ucieknie raczej wiec ciiiii badz grzeczna owieczko basen ja tez mam za rogiem ale leniwiec goroje Anussko Rumianku buziaki!:-*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Kig zebys wiedzial ze basemmmmmmm hmmm fajny posmyl ale co z tego ze mino ze wydalm 50 zł na stroj to jeszcze niebylam na basienie bo mi sie niechcialo:P ide ogldac jakis film z nczy sie na kopmie bo w tv nic niema:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) widze ze wszytskie byly kiedys zakrecone na punkcie kelly family:) kig ja z siostra tez mialysmy pelno plakatow w pokoju i wiele podobnych pierdół...ech ale to byly cudne czasy:P nalus ja uwazam podobnie jak kig, wiesz w waszym wypadku kontakt na odleglosc jest bardzo trudny bo tak naprawde sie nie poznaliscie za dobrze, a R masz na codzien i jak sama piszesz brakuje ci rozmow z nim i dobrze sie czujesz w jego towarzystwie, ale w sumie powinnas porozmawiac z darkiem jak wroci...o ile wroci bo ciagle przeklada date wyjazdu.... ja tez bylam na cmentarzu i tez niezle zmarzlam, bylam tylko chwile bo zapalalam razem z mama jej dziadkom bo moi jeszcze zyja na szczescie:) buuuziaki dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam tez pare piosenek kelly:P owieczko ja chyba tez poszperam w moich filmach i sobie cos wlacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kochane ja ide do wyrka chco niewpowiem zeby mi sie chcialo ale jutro czeka mnie tapetowanie bo mam dalszy ciag remontu;/ to czolem dziewczyny karaluchu pod poduchy B U Z K A ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 v❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Zasypało mnie!!!Czy u Was też spadły tony śniegu?:D:DMatko czuję sie jakby już święta miały być:P Kochane ja musze sprostować nie wszystkie kochały Kelly ja ich nie lubiłam:P:P Ja kochałam BSB nie ich:D:D Wybaczcie:P Oj ja też sie nie mogę zebrac na basen szłabym ale jakoś tak nigdy mi się nie chce więc też do Was dołaczam:) Rumianku ja myślę, że na Świeta to już wróci przynajmniej tak gada...Macie rację poczekam i tak nie mam w sumie nic do stracenia...a R zawsze gdzieś tu będzie obok...Mam nadzieję, ze tak jak mówicie czas działa cuda😍 Uwielbiam Was😍 Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mnie tez zasypało!!!!!!!!!!!!! cudnie!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki nie mialam wczoraj dalej wynikow zadzwonila tam dzis na anatomie i okazalo sie ze jeszcze jedna osoba miala taki sam PIN jak ja:( i pani mi nie powie czy ja zdalam a w sr jest poprawka ale pow ze to nie ze zlosliwosci ze ten chlopak dzs przyjedzie i powie ktore jest jego i sie wyjasni jedne szpilki sa zaliczone drugie nie i tak samo tes jeden zaliczony drugi nie:o nooo co prawda na tescie jest moje znazwisko....no ale poczekam jeszcze tak to bym sie dowiedziala w po a w sr juz poprawka paradoksy:D a Nalus szpilki to takie cus: doslownie sa szpilki a na nich horagiewki(ch??)z numerkiem:) i one sa powbijane w rozne struktury anatomczne np na czaszcze jest ich najwiecej bo napewno ponad sto nie liczyzlam ale na 100% na kazdej przecietnej kosci mozna ich zaznaczyc kilkanascie do kilkudziesieciu podac jakis przyklad??:D nooooo wiezadla stawy powierizchnie stawowe i przerozne struktury ktore sa potrzebne:)do przyczepu miesni wiezadel itd:) no i sie stresujeeeee Nalus dobrze myslisz poczekac do grudnia na darka pogadac oko w oko:) a rafał zawsze bedzie....narazie zyj i cies sie zyciem nie ma co myslec porostu brac zyciem taiem jakie ono jest kigus zalatancu leniuchu ja musze chodzic na basen bo sie zapisalam na wf:) owieczko a to wy jeszce tapetujecie???łohohohohoho a powiedz mi o cyzm byl ten film bo trainspoting to kojarze ze codzi o to ze ludze siedza na wiaduktach i spisuja jaki pociag przejecal takie hobby - Kig tak jest????prosze mnie z bledu wypowadzic bo ja to tak rozumiem i wiem ze cos takiego w anglii byl???:D rumianeczku dizekuje za pioseneczke:) gigus to gdzie ty jestes??w domku czy w slupsku???powiedz mi jak uczycie sie greki to w transkrypcji lacinskiej??bo ja sie wlasnie ucze slowek ale pisowni nieeeee:) anielko jak juz mowilam wspieram pelna para cie /was - kto jest twoja wspolniczka?? a ja dizs jade poswietowac swoje urodzinki z moim miskiem moimi rodzicami mpimi dziadkami i siostra i jej facetem do ulubionej kajpki w bielsku jade sie obciac iiii moze jakies buty kupie no i juz 2dni sie nie ucze wiec dzis zaczynam:P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuha huhuha nasza zima zła:P dziecwyznki to jest nieprawdopodobne, wczoraj byla jesien a dzisiaj od rana mamy zime:) wlasnie troche ogranelam domek i lece cos zjesc;) a wy macie wolne na uczelni do konca tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie lobuzy?? ja wlasnie wrocilam od dziadka bo wrocil dzisiaj ze szpitala:) nareszcie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dziękuje za te miłe słówka odnośnie mojego \"bissnesu\":P kig- jeszcze dokladnie nie wiem.....jaka jakosc i cena.....ehhhh wszystko robimy od d......strony.... ale sie wszystko zorganizuje... ale ceny na pewno (niestety) beda drozsze niz w normalnym sklepie..... choć szczerze mowiac chcialabym dac jak najnizsze.... ale to wszystko odgórnie;/ mamy juz lokal i zaczynamy od nastepnegotygodnia remont...... wiecie co dziewczynki.....moja nazwa sie nie podoba mojej mamie, gdyz jest zagraniczna....znaczy \"nie po polskiemu\":) wydaje mi sie ze ma racje i tak nasza Polska jest dosc zmieniona ..... moze macie jakis pomysl na nazwe...;.?? jeszcze papiery mozemy zmienic.... o prosze przeprowadze sonde na najlepsza nazwe firmy z odzieżą dla kobiet w ciąży... bardzo was prosze o propozycje.... rumianku- dziekuje za pioseneczki....❤️ wiecie co tez lubialam kelly family....... ale jeszcze bardziej moja mama:) bardzo lubiala sluchac ich a ja oczywiscie szlalam tez za BSB i pozniej no nie pamietam.....blondyn i dwoch brunetow eeeehhhhh.... owieczko- dziekuje, staram sie..... a Ty sie tam trzymaj z tym remoncikiem.... ja tez bede miala ale w lokalu:D mam nadzieje ze przetrwam to i juz od 1 grudnia beddziemy mogly otworzyc..... moja wspolniczka to Irena....kolezanka mojej mamy i moja ma 30 lat i pracuje w tej branzy wiec sie orientuje \"z czym to sie je...\";) co do sniegu, to dopiero dzisiaj zobaczylam ze snieg na dworze.... wczoraj wieczorem lezymy z Piotrkiem i cos tam mowil ze chyba pada snieg bo jasno na dworze.....alenie chcialo mi sie podejsc..;P a tu prosze taki mroz a moje kochanie na dachu,...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rumianku ciesze sie bardzo ze dziadzius wyszedl, pozdrow go od nas...;)i zycz duzo zdrowka......❤️ ❤️ ❤️ i oby serduszko bilo mu jak najdluzej/...;) ale mi zimno, nawet nie chce mi sie wychodzic z domku, a musze isc do mamy do biura.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysprzątałam cały dom i padam nie mam siły już na nic;) A wieczorkiem idę na karaoke:P Hehe nareszcie:D Anielko czemu jest zła ta nazwa mnie sie ona podoba:) Jest chwytliwa i wiesz co jakby zobaczyła szyld sklepu taki własnie to na pewno weszłabym do środka bo sprawia wrażenie takiego wiesz co ze tu mnie dobrze ubiorą i będę piękna , ze tam musi byc miło i przyjemnie. Ja tak to widzę:) Rumianku to dobrze że dziadziuś już wyszedł:) Hehe cały Śląsk chyba zasypało:D Anusssia jutro pijemy rozumiem:D:D Ale fajnie:) Jejku ale tam zamieszanie macie...skąd ja to znam ale badz dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko mnie sie ta nazwa tez podoba, podobnie jak nala mysle ze bedzie przyciagac kobiety z brzuszkami:D ugotowalam obiad teraz czekam az moija rodzinka sie zejdzie laskawie:P milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas was czytam rumianku dzieki za piosenki👄 nie mam czasu pisac bo moj wspanialy tatus kandyduje do rady powiatu :) i ja zostalam zmuszona byc w sztabie wyborczym koszmar:( no ale coz jestem grzeczna coreczka:P na pewno kiedys cos napisze jak skonczy sie ten szal no i dzisiaj jade do miska na dwie noce :) pa tesknie❤️ znowu tata mnie wola mam juz zakwasy na dloniach od skladania ulotek wrrrrrrrrrr telefon caly czas zajety bo ojciec na nim wisi aaaaaaa NIE MAM ZYCIA PRYWATNEGO dlatego dzisiaj wymykam sie z domu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam ze wy jakis snieg widzicie :D:D ja nie ale u mnie wiatr dochodzi do ponad 100 km na godzine plazy juz dawno nie ma .... wieje okropnie az czasami nie daje sie na nogach utrzymac ale wyobrazcie sobie ze w taka pogode bylam nad morzem sztorm nie do opisania poruszac sie w sumie nie da musisz isc z wiatrem i full drzew juz wyrwalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×