Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anussska jestes wielka ja bym tego nie pojela ❤️ a ja sie ucze w tym semestrze greki starozytnej z alfabetem pismem cala a w drugim semestrze mam lacine nawet fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca_m
u mnie w miescie jest taki sklep dla kobiet w ciazy i nazywa sie "modnie 9 miesiecy w ciazy".szyld jest okragly w srodku duza 9 i na gorze tej 9 jest napis modnie a na dole w ciazy".bardzo ciekawie to wyglada i prosperuje z tego co wiem sklep niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczka zdalam szpilki w wielkim stylu:) 31pkt/40!!!!!!!111wowwwwwwww w takiem stresie:)wiedzialam ze jak zalicze to dobrze:p no trzeba bylo miec 28pkt czyli 70%:D:D:D:D:D ale jestem z siebie dumna... niestety testu nie udalo mi sie zaliczyc, ale nie jestem zawiedzionabo sie musze porpstu douczyc i wiem o tym:) w koncu mam byc swietnym lekarzem nie??? no wiec dziewcyznki mam prezent na ur swietny a dzis bylo cudo w restauracji dostalam od kelnerow tiramisu ze swieczka:)no i fajnooo gigus łoranyyy alfabet grecki:o :D rumianeczku ciesze sie ze dziadziusz wyszedl ze szpitala anielko proponuje taki topik zalozyc napewno posypie sie wiele propozycji , dla mnie nazwa pretty woman jest fajna moze mama parzy na to pod katem kobiet starszych ktore nie lubia jak sie uzywa ang...ale to musisz pomslc do kogo kierujecie sklep do kobiet 20-30 ktore z ang mialy juz kontakt itd...nie znam sie na tym a raczej odpoczywam i nie mam umiem zmusic sie do myslenia w szczegolnosci ze za chiwle wracam do nauki laciny i do porawki testu i na pon juz trzeba zrobic grzbiet i reke ....łoranyy 😘 a nie mialam wynikow bo jakis chpak mial taki pin jak ja aha chyba wam juz pisalama...jak mowilam mam mozg na zwolnionych obrotach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielo tzn zebys nie zrozumiala mnie zle nie mowie ze twoja mamusia jest starsza ale moze razi ja ang w polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg jaki niby kurna snieg???pewnie moj dom w gorach zasypalo anglia zimna tzn wszystcy mowia z zimno w nocy mamy nawe minus dwa a w dzien plus 5 a ja se smieje ze to gorac bo przeciez ino jo gorolka jestem...:-) ANielsko lac na to!dokladnie kobiety teraz bedace w ciazy maja byc grupa docelowa (psia krew dopiero teraz sie skapnelam ze to chodzi o ciuszki ciazowe uppppsss) i one maja 20 plus lat wiec kontakt z ang napewno maja a co wieciej na bank ogladaly film pretty woman i wiedza ze tu chodzi o bycie kopciuszkiem ktorego sie rozpiescza. I one tez jaka byc rozpieszczane przez te 9 miesiecy! no Anussko pani doktor gratuluje sukcesu cokolwiek by te strzalki czy psia to wie sa... co do filmu trainspotting to to chyba bylo o narkomanach nie?jak facet mial jazdy eeeeee i napzryklad wysral za przeproszenie dragi i potem w myslacgh nurkowal za nimi do obsranej muszli yyyyy bbbbrrrrr nie wiem o co chodzi z tymi pociagami mowiac szczerze hihi ale film byl barrrdzo brytyjski anussko dzis jak zwykle asystowalam przy zabiegu teraz bylo wycinianie brodawek i facet mial takie wielki itd bylo tyyyyle krwi i nie chcial przestc krawiwc i wogole fajnie bylo:D teraz leze sobie w lozeczku u sama pod koldra nbidaczek trzesie sie z zimna koniecznie chcialby kiedys do polski w zimie pojechac bo nigdy nie widzial sniegiu ale do niego nie dociera ze minius 25 to nie zarty hi hi no i lezy biedak pod koldra z glowa na moim brzuchu spi juz psia krew niewygodnie mi musze zaraz wylaczyc lap topa a nie mam jak hi hi buziaki ochane ps SPICEGIRLS-girl power-a nie BSB:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:P na pewno juz spicie wszytskie wiec zycze slodkich snow❤️ kig ja uwielbiam czytac twoje posty bo sa zawsze takie zakrecone:) zreszta wszytskie was uwielbiam:) dla mnie zaczela sie era spania w skarpetkach, w domu moze byc 40 stopni ale jak jest mroz na dworze bez skarpetek nie zasne:) mam chyba cos nie tak z krazeniem w zime..uch starosc nie radosc:P lece do lozka, bbbbuuuuuzzzzziiiiiaaaakkkkkk slodki na dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe za 15 minut zaczynamy pic wirtulanego szampana:P giga moj tata tez startowal do rady powiatu, byl radnym 2 kadencje, w tym roku zrezygnowal ze startu, mielismy niezle szopki zawsze przed wyborami, moj tata mial zawsze najwiecej glosow z calej okolicy i przed wyborami zaczynaly sie anonimy, gluche telefony itp kiedys ktos podlozyl anonim za wycieraczke samochodu, zglosilismy to na policji, mielismy telefon na podlsuchu i gdzie jechalismy samochodem to jezdzila gdzies obok nas obstawa cywilnych policjantow, jak w filmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź dwanaście miesięcy, obmyj je dobrze do czysta z goryczy, chciwości, pedanterii i lęku, podziel każdy miesiąc na 30 lub 31 części, tak żeby zapasu starczyło akurat na rok. Każdy dzionek przyrządzaj oddzielnie biorąc po jednej części pracy i dwie cęści wesołości i humoru. Dodaj do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarnko ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polewaj obficie miłością. Gotowe danie ozdób bukiecikami małych uprzejmości i podawaj je codziennie z pogodą ducha i porządną filiżanką odżywczej herbaty. Z okazji urodzin życzę Ci: - marzeń (żeby się spełniały) - przyjaciół (żeby pamiętali) - życia (żeby było kolorowe) - miłości (żeby przyszła) - szczęścia (żeby nie opuszczało) - okularów (żeby były różowe) - wakacji (by mogły trwać wiecznie) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku łozesz kurdeeeeeeeeeeeeeeee jak w filmie!!!kurde ale ja bym sie bala..wole takie rzeczy ogladac na filmach ... ale sie juz uspokoilo??nie lubie takich zawistnych ludzi.... kigus 1 sziplki - kolokwium praktyczne z anatomii - powbijane szpile w rozne miejsca i ty piszesz co to jest 2fane se masz glowke sama na brzuchu hm mi teraz zostal witek na gg 3daje 100% ze twoj dom jest najbardziej zasypany, chociaz nie, moj jest pewno wyzej niz twoj a sniegu mam łohohoho ale koty juz maja swoja bude i maja cieplutko:) hihihi dostalalm wlasnie smska :)uuu 21leciiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssia WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aby Słońce zawsze świeciło w Twoim życiu abyś zawsze była uśmiechnięte, pogodna i szczęśliwa aby wszystko układało sie według marzeń😍😍😍 Gratuluję szpilek😍 JESTEM Z CIEBIE DUMNA🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia ale fajnie z tatą:) ja bym chciała tak jak Ty teraz wiesz:) Kiguś ech ale masz słodko z tym swoim ukochanym:) Ja też kochałam Spice Girls:D Byłam nawet Victorią jak sie wygłupiałyśmy:P:P Ech to były czasy:D Rumianeczku ja też Cie uwielbiam😍 Dziewczyny! Gadałam własnie z Rafałem ponad godzinę sam na sam o tym co się dzieje:) O tym że wciąż wraca do byłego mojego że to jest irytujące już nawet i że ja chcę zapomnieć ale się nie da jak Ci w kołko ktoś przypomina... potem pogadaliśmy o przyjazni o tym że zależy mi na tej przyjazni z nim on stwierdził że jemu też choć przyznam bardzo nieśmiało mi to powiedział...potem pogadaliśmy o związkach damsko-męskich chciałam go zrozumieć byliśmy ze sobą szczerzy jak nigdy i ech powiem Wam że się dziwnie czuję z jednej strony jest mi lżej a z drugiej jakoś tak głupio się czuję... Idę spać Miłych snów😍 Jeszcze raz pijemy za ANIE naszą kochaną😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz. Sto LAT sYo LaT sTo lAt Anusska nasza kochnie niezyje cie sie cudowne milo i szczesliwe wszystkie naj naj naj nja nja kochnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslam ze bede peiwersza bo wy to takie spiochy jestesce a tu co ..Rumianek i Nala mnie ubiegly ale to co:) i tak wznoosze pierwsza toast za nasza Anie jak narzie kawą ale potem kto wie.... niepisze ale was czytam mam kupe roboty bo dostyc ze mam remonta to mam jeszcze do opracowania trudny temat i niemam pojecia jak mam sie do niego zabrac chyba pojde dzis sie pogodzic z biblioteka:( a rtak mi sie niechce bo tam jest zimnooooooooo hihi Kig u nas tez sa minusowe temperatury:Pi na dodatek jest snieg:P Giga to moiwsz ze bedziesz mila w domu radnego:) Rumianku no no naprwde jak filmie fajnie tak niezebym mowila ze dobrze z tymi gluchymy telefonami czy cos ale tak milas ekstremalnie:) Anusska wszystkiego N A J N A J N A J N A J N A J N A J N A J L E P S Z E G O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja jade zaraz na zakupy, musze sobie kupic kurtke na zime albo cos podobnego:P potem jade do skzoly anusssko milych urodzin👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia waszytskiego naj naj naj lepszego...;) Kochaniutka żyj nam sto lat i jeszcze dłużej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na telenowele :P:P hihi tak tak ogldam takie pierdoly ale..co tam...jak co to do wieczora cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam:( tak nudengo wykladu dawno nie slyszalam, zreszta jak mozna nazwac wykladem czytanie z kartek 70 letniej babci?? nie moge...rano pobudka o 5...bleeee i taki mroz....ide sie kapac i do lozka bo rano za niedlugo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zle mi:( wszystko nie tak wszystko się poplątało:( Anussia jeszcze raz żyj nam sto lat😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus co jest??? Rafal?? wrocilam z wieczorku z Witkiem... koncza sie urodzini dziekuje wam sloneczka za zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie Anusssiu nie z Rafałem:) Na szczeście z nim jest chyba okej wszystko:) Chodzi o D...ech wczoraj napisał mi ze jednak wraca do Polski i zostanie tu bo tata załatwił mu pracę na tirach do Włoch i że mam się głeboko zastanowić nad tym wszystkim bo jego praktycznie wcale tu nie będzie ..ech wiecie co mam tego dość. Jestem już tym zmęczona. A tak poza tym to chyba jest wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ech biedactwo z tym remontem😍 Jak tam referat byłaś w bibliotece? Anusssia opisuj nam jak spędziłaś swoje święto:) Ech chciałabym mieć znowu 20 lat:P Gadam jak staruszka:D Rumianku wspólczuję Ci z takimi wykładowcami tacy są najgorsi no ale trzeba to przetrwać😍Trzymaj sie w szkole🌻 Kigus a u Ciebie co tam? Co TY masz kochana za opisy z tym radiem?:D Anielko jak tam biznes?:) Mam nadzieję,ze wszystko zgodnie z planem;) Zastanawiałaś sie nad tą nazwa? Gigusia a Ty gdzie nam zniknęłaś? Pewnie z MIśkiem:) Wybaczamy CI to:D Ale wracaj do nas bo tęsknimy;) Bombuś a Ty gdzie znowu ??? Wracaj tu do nas i napisz co sie dzieje😍 Idę sprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ledwo zyje:( jutro mam kolosa z biomedyki wiec trzymajcie kciuki za mnie, ide wlosy wysuszyc i do lozka jeszcze sie uczyc, wszytsko mnie boli, chyba mni grypa bierze, w dodatku jeszcze o malo dzisiaj moj autobus wyladowal w rowie bo jest tak slisko...nie cierpie takiej pluchy...trzymajcie sie i milego wieczorku zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska przepraszam ze spoznione zyczonka wybacz Zdrowia -życzę dziś Tobie, okazja taka nie codzień się zdarza, aby wyrazic słowami,co serce w ciszy codzień powtarza. Szczęścia-życzę Ci również takiego,jak Ty sam pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty -czym ono jest-odgadniesz. Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych niech bedą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też twoje własne! Radości-też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwym bądz i odważnym, by rzeczy dokonac wielu! STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anussska gratulacje zaliczenia szpilek jestem z ciebie DUMNA👄 🌻kig zakrecie:D spicegrils tez kochalam:D ja bylam zawsze mel b:) 🌻rumianku moja mami tez spi w skarpetkach goralskich jak ja je widze to odrazu zaczynam sie drapac:D a z tym twoim tata to rzeczywiscie film akcji:D 🌻nalcia toi ze ci dziwnie po rozmowie z rafalem to normalne po prostu nikt nie jest przyzwyczajony do tak szczerych rozmow i potem zazwyczaj kazdy sie glupio czuje ale nie powinnas sie tak czuc (boze jaki zawilec)a z D. no coz bedzie co ma byc 🌻owieczko wspolczuje remontu o tej porze roku ale napewno efekt bedzie niesamowity;) 🌻anielko jestem dumna z ciebie nasza bizneswomen:) a nazwa ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spedzilam cudowne dwie nocki u mojego misia jego rodzicow nie bylo obzeralismy sie pizza cistka bita smietana mmmmm winko przy filmach \"uwierz w ducha\" \"czekolada\" i wogole pelne romantiko. Wlasnie mnie odwiozl do domku on jest cudowny kochany i chce z nim byc przez caleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zycie kocham sie kolo niego budzic czuc jego zapach i dotyk mmmmmmm kocham i jestem kochna na zawsze mmmmmmmmm dobra juz glupieje eh wariuje ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek🌻 dzisiaj wracam do slupska eh ... ale byle do soboty znowu sie zobacze z misiem moim ukochanym ok dobra wiem ze gadam jak poparzona ale o tym ze go kocham moglabym mowic co sekunde .... wiem zgupilalam do kwadratu buziaki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×