Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rany anussko ja naprawde wyrodne dziecie jestem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KWIECIE MOJ zeby Ci sie dobvrze z mezem Twm przyszlym zylo i duzo dzieci namnozylo:-) zebys zawsze zdrowa byla usmiechnieta i eeee....kurne nie umiem tak poetycko jak wy...kocham Cie siostro (siostry:-) ) miloscia szczera i zarliwa i naprawde wszystkiego naj naj naj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Gigusia nie zgłupiałaś do kwadratu to jest po propstu miłość:D:D ECh zazdroszcze Ci :P Nie no ale tak na serio cieszę się że tak sie Wam układa i że potraficie byc ze sobą na dobre i na złe:) Powodzenia w szkole trzymaj się nam tam w Słupsku😍 Kiguś a u Ciebie co tam?:) Rumianeczku trzymamy kciuki jak wrócisz daj znać 😍 Ech śnieg stopniał i zrobiło się beznadziejnie,mokro szaro i deszcz pada...nie cierpię takiej pogody... A widziałyście w TV są już reklamy świąteczne:D Szybko teraz już zleci i będą Święta:D Głupieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy jesteście??? Rumianku gratuluje 5 widziałam opis;)😍😍 Jestem dumna z Ciebie:) ECh pogadałam z R i wiecie co jest chyba oki:) Gigusia masz racje z tym poczuciem po szczerych rozmowach:) Na razie jest dobrze i mam nadzieję ze tak będzie dalej:) Idę sobie pojeść teraz bo jestem strasznie głodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do slupska😭 nie no ciesze sie ale tak strasznie juz za nim tesknie ❤️ 🌻kig a ty co co tam u ciebie??? 🌻nalcia dobrze ze gadasz z rafalem szczerze to na pewno pomoze nie zaszkodzi 🌻RUMIANKU GRATULACJE jakie ja mam netowe inteligentne kolezanki:D:D:D no tak skonczylo sie swieto czas do nauki a ja sie znowu lenie dzisiaj i tak mam wolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) nalus ja juz nie wiem co ci mam pisac na temat tego darka:( ja juz nie mam pojeciao on chce:P najlepsza bedzie chyba szczera rozmowa i wtedy bedziesz wiedziala na czym stoisz:) a ja za 2 tygodnie w sobote mam 2 kolosy znowu a potem znowu i znowu, teraz ciagle musze siedziec w ksiazkach bo 2 tyg przeleci jak z bicza:P ale ciesze sie z mojego pierwszego sukcesu, mam nadzieje ze nie ostatniego:) milego dnia, ja ide sie wkoncu ubrac bo oczywiscie latam w pizamie jeszcze:P buuuuuziam was kochane moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ty caly czas bedziesz miala takie sukcesy:D:D:D wlasnie widzialam sie z miskiem 😭 przyjechal bo musial cos tam zalatwic w urzedzie morskim w slupsku i z powrotem musial gonic wiec widzielismy sie 20 min ale i tak sie ciesze z tych 20 min kazda minuta z nim to minuta szczescia boze jaka ja sie monotematyczna zrobilam w tych postach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide z mama do sklepu hmm do spozywczego ale moze sobie kupie jakos czekolade na poprawe humorku cmokaski GIGUS SUEPR ZE JESTES TAKA SZCZESLIWA:) Nalus kochnie olej tegop Darka bo moze sie juz poprostu wykreca... Rumuanku SUPERRRRRRRRRRRRRR GARTULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko z czemu mialas koszmarny dzien?? mam nadzieje ze to tylko ta pogoda a nic powaznego:) czekolada mi tez zawsze pooprawia humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo j a by chciala czeekolade/...buuu mam do napisania zalizenie na piatek i jecze nie zaczelam psia krew ja chyba nie dam rady rzuce te peiprzone studia juz naprawde mam dosc...zachcialo mi siwe studiow za granica i kurwa doktoratu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) co tu takie pustki?? gdzie wy wszytskie znowu sie pochowalyscie?? bombus gdzie przepadlas znowu?? anielko?? wracajcie tu!!!!!!!!! kig a ty sie nie zalamuj, dasz rade kobieto🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilke..... Ostatnio jestem bardzo zabiegana, widzę ze pytacie o mnie. wiec w skrocie wam napisze co u mnie.... Mam juz dzialalnosc zalozona..... isde jutro po odbior i od razu jade po regon.... mam juz lokal, lecz i takze z nim problemy.... a dokladnie z wlascicielem lokalu, ktory troszku chce nas zrobic w ciula.... mam juz 3 hurtownie z ktorymi bede wspolpracowac.... Nasza firma nazywa sie jednak....\"Modna Mama\" kiedy indziej napisze wiecej.....lece dalej zalatwiac sprawy.... Pozdrawiam i buzka dla kazdej:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nazwy przegłosowali mnie że powinna być polska..... ehhhhh............. Ale moze byc.... papap buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anileko uwazam ze ta nazwa tez jest ok, kazda kobieta w ciazy chce wygladac modnie wiec bedziesz miala maks klientek:) zycze ci z calego serca zeby sie powiodlo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Anielko z nieba mi spalas bo ja musze zalozyc fikcyjna spolke i ale jestem len i niechce mi biegac po urzedach mam sciagnete jakies wniski z neta ale nieweim czy to jest wszystko czy co?/ wiec jesli bedziesz miala czas to po instrulujesz mnie jakos?? jak sie zaklada taka dzialalnosc gospodarcza?? jakie trzba papiery i wogole krok po kroku bede wdziena❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze sie wszyscy znaja.... mam nadzieje, ze moge dolaczyc do grona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko masz rację chyba wiesz:( dotarło to do mnie niestety...jestem załamana na ten moment ale pozbieram się muszę... Anielko ta nazwa też jest ładna i tez przyciąga:) Będziesz miała na pewno mase klientek 😍a tym właścicielem lokalu się nie przejmuj na pewno jakos to załatwicie trzymaj się i powodzenia😍 Kig Kochana Ty tez dasz radę😍 I bardzo dobrze że robisz doktorat my jesteśmy z Ciebie dumne i wiemy że sobie poradzisz😍 Rumianku ech ale masz z tymi kolosami biedulko ale na pewno się nauczysz i dostaniesz kolejne piątki:) a jak tam Twój mały skarb siostrzenica?😍:) Gigusia TY nasza szczęsciaro Kochana😍 Jak tam na studiach?:) Dla nieobecnych wielkie serce😍 Fitness witaj kochana:) Napisz nam coś o sobie i oczywiście możesz zostać będzie nam bardzo miło Cię blizej poznać😍 Kuzwa zle mi wiecie mam juz dosc tego ze kolejna rzecz sie rozpada:(Wiem jestem marudna ale wybaczcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psia krew Naluska takie zycie no cos sie konczy cos sie zaczyna...Heh Sapkowski:-) nie lam sie kobieto kiedys znow bedzie z gorki Owieczko o co chodzi z ta fikcyjna spolka?mamy kolejna kobiete biznesu czy jak? Anielko slonce walcz jak lwica o swoje nie daj sie wycoiulac zaloze sie ze poszlo o kase albo terminuyy do kiedy mozecie wynajmowac...i jak tu w polse zalozyc wlasny biznes jak tyle klod pod nogami?Trzymamy kciuki Fitness czesc jak sie masz?moze cos wiecej napisalabys o sobie co? Giga Rumianek Anusska:-****** A gdzie sie podziala Lady M? co do mojego zaliczenia dalej pupa a dzis sroda gggrrrrr....musze cos z tym juz powoli zaczac robic:-P ale tak sobie licze...lkicencjat zloze w wieku 21 lat potem magistra tutaj mozna nawet w rok zlozyc potem USA to tam inaczej niz w anglii wiec daje sobie 3 lata bo musze chyba gdzies rok przerwy zrobic zeby znowu kraj zmienic i zeby zarobic troche kasy to 26 lat mam nadzieje miec wtedy Doktorat hhhmmm szkoda ze nie mozna przeskakiwac lat w Anglii:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... studiuje ekonomie/chociaz nie kreci mnie to:(/ ostatnio rozstalam sie z moim kochanie i jeszcze bardzo to prezzywam.... A tak ogolnie to jestem wredna, kłótliwa, czasem kochana i bardzo sie przywiazuje do ludzi:( z czego nie jestem zadowolona bo potem cierpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, a jako osobe polecającą podac dotta84, w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D oto link do stronki pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig ale masz fajne plany:) Ech kobieto normalnie Cię podziwiam ze Ci się tak chce:) Ja mam póki co wielkiego lenia w sobie a powinnam sie za siebie zabrać..ech...Kochana a jak tam Twój romansik;) a widujesz sie z sasiadem jeszcze? Fittnes nie tylko Ty się przywiązujesz do ludzi tak szybko ja też mam ten syndrom i niekiedy można naprawdę dostać po tyłku od życia za to a niekiedy to jest nawet okej:) Wiem jak to jest rozstać się z kimś ,,,ale trzymaj się 😍 a jak masz na imię?:) I z jakiej cześci kraju jesteś:) Idę obejrzeć magdę m. z zaświatów (holandii) dalej cisza ale jakoś juz sie do tego przyzwyczajam. wiecie co moja przyjaciołka powiedziała że on sobie moze zdał sprawę że przyjazd jest blisko i może nie wiem teraz sie krępuje w jakis sposob kurde nie wiem juz sama i mam tego dośc. Pogadałam teraz z Rafałem i humor mi się poprawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z północy Polski :) Pewnie wszyscy sa z poludnia, najczesciej tak jest... A na imie mam Monisia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie prawda nasza giga jesdt z pomorza!!!!ale reszta no slask ja niby poludnie ale w praktyce bezpanstwowiec:-P Naluska no hhmmmm no cicho nie kracz kobieto gadaj z rafalem ale wiesz drzwi zostaw sobie otwarte:-) nie chce mi sie uczyc bbbuuuuu romanskik?no moj romansik wlasnie lezy u mnie na lozku:-DDDDD staruszek moj...sasiad byl u mnie wczoraj wyjasnilismy sobie duzo rzeczy ale raczki mu o dziwo zczely chodzic tu mnie na kolana tu buzi w policzek kazalam mu zjerzdzac na zarty i chyba zrozumial:-P faceci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja ci tez moge troche pomoc bo w zeszlym roku przepisywala dzialalnosc na mnie, a wiec najpierw pojechalysmy do urzedu gminy, tam trzeba zlozyc wniosek o zalozenie dzialalnosci, oni wysylaja papiery do GUS-u czyli glownego urzedu statystycznego skad przychodzi regon, potem Urzad Skarbowy: NIP i jakies papiery na rozpoczecie dzialnosci, jakiego rodzaju bedzie, jakie bedzie rozliczenie( ksiega przychodow i rozchodow itp, VAT i dalsze bzdety:P musialam w kasie urzedu miejskiego wplacic tez cos na rozpoczecie dzialalnosci. potem ZUS, tez tylko wypelnic papiery na rozpoczecie dzialanosci i zarejestrowac pracownikow jezeli tacy beda:P WITAJ FITNESS zapraszamy goraco do naszego grona:) moze ja przedstawie nas troche, anussska czyli Ania studentka medycyny obecnie mieszka ze swoim W w Katowicach, Nala czyli Magda nasza studentka socjologii?? przepraszam jak cos pomyle:) owieczka nasza matka założycielka tez Ania:) w przyszlym roku wychodzi za maz;) Gigusia czyli Gabi mieszka nad morzem obecnie w Słupsku na studiach: bardzo zakochana w swoim koteczku:) bombastyczna czyli Kasia studiuje polonistyke dziennie i angielski zaocznie albo odwrotnie:P mieszkanka Ostrołęki pojawia sie i znika, zdazysz sie przyzwyczaic:P kig czyli tez Kasia, mieszka pracuje i studiuje w Londynie;) wlasnie jak tam murzynek bo nic nie piszesz o nim cos:classic_cool: anielka zaklada wlasnie swoj biznes nasza topikowa biznesssswoman:) zalozyla sklepik modna mama z odzieza ciazowa( mamy zapewniony rabat ) no i rumianek czyli ja i tez Ania:D studiuje pedagogike opiekunczo wychowawcza no i tez z poludnia:P mam nadzieje ze nie znikniesz:) pisz jak najwiecej i co ci tylko slina na klawiature przyniesie:) kochane jak cos pomylilam to wybaczcie czasami mi cie wsyztsko miesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×