Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, a jako osobe polecającą podac dotta84, w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D oto link do stronki pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej Rumianku i ja Cie miluje ale ale Ty tu nie szerz propagandy ze ja z londynu jestem phi jeszcze czego jam z angielskiego slaska wolverhampton miasto przedmiescia birmingham!:-P Wybaczam jasnie panience te pomylke ale zeby mi to bylo ostatni raz!!!:-PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedna poprawka Sam nie jest murzynkiem tzn czasem sie zastanawiam ze wlasciwie ma taka ciemna skore ale jest hindusem no sama juz nie wiem:-P dobrze caluje to najwazniejesze:-P KONIEC SYNDROMU BRIDGET JONES!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig mialam napisac ze w Anglii:) przepraszam:P ale byl jakis post o murzynku, to chodzilo o tego Sama?? ja niestety dalej mam syndrom Bridget:P no ale coz ktos musi przejac paleczke:) czyli gabi bedzie razniej bo druga osoba znad morza:D lece sie kapac, slodkich snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa wlasnie wiedze mysz wlasnie sie na mnie patrzy :D pompa. Nie bede juz pisac o swoim szczesciu ktore osiagnelo dzisiaj w nocy swoje apogeum (nasza 9 miesiecznica;) ) bo jestem juz nudna. no w koncu musze sie uczyc ;) za dwa tygodnie mam kolo z socjologii i logiki w ten sam dzien i bardzo dobrze z logiki sie nie boje bo to lubie ale nie z socjologii aaaa no trudno dam sobie jakos rade.... ale n ajsmieszniejsze jest to ze im coraz bardziej jestem zakochana tym bardziej sie obzeram ja wogole jakas dziwna jestem 🌻rumianku dzieki👄 🌻kig dasz rade spoko taka inteligentna dziolcha jak ty poradzi sobie z tymi studiami angielskimi:D przyszla pani dr a moze prof;) 🌻anielko nazwa polska tez jest super jestem z ciebie dumna i am nadzieje ze bede mogla z twojego sklepu skozystac:) 🌻owieczko gdybym ja sie przylozyla do nauki w ekonomie to moze tez bym ci pomogla ale ja jestem straszny len;) 🌻fitness witaj no prosze z koszalina nie mow ze jeszcze ekonoma konczylas :) jesli tak to bedzie bardzo zabawnie:) 🌻NALCIA WEZ SIE W GARSC zycie naprawde sie (PO TYCH wszystkich zawirowaniach) uklada trzymaj sie mala❤️ studia mi leca fantastycznie mam glebokiego lenia i tak 99% czasu poswiecam mysleniu o misku 1% o tym jakim jesatem leniem :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, a jako osobe polecającą podac dotta84, w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D oto link do stronki pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) giga od rana zarazasz nas pozytywna energia:) gdzie sie podziala nala i anussska?? cos nie pisaly wczoraj, a o bombusi juz nawet nie mowie:P ja sobie juz przygotowalam wszystko do obiadku i mam teraz wolne:) ide poleniuchowac, milego dnia dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rumianku Skarbie pisałam;) No wybaczę Ci że nie zauwazyłaś:P Hehe nie pomyliłaś tej socjologii ją studiuje niestety:P Zaraz Kochanie jaką działalność? Czy Ty masz swoją własną? Kurcze nie wiem ale tak zrozumiałam z tego postu Twojego wybacz jak coś pokręciłam😍 Fitness witaj Monisiu:) Miło że masz ochotę do nas dołączyć:) Na pewno się połapiesz w nas tu wszystkich i wdrożysz do nas:) Ale fajnie:D Zaraz czy Ty Gigusia nie masz czegoś wspólnego z Koszalinem?;) Ale jaja a może Wy się znacie tak na żywo:D Gigusia jesteś niesamowita wiesz;) Na pewno zdasz kolosy socjologia nie jest taka zła tylko nudna momentami:P Biorę się w garsc kochana staram się ale wiesz jak to jest...I gratuluję 9 miesięcy no no to dzisiaj imprezka za Twoje szczęscie co:P Kiguś Ty i Twoje posty potwierdzam są genialne:P No to niezle z tym sąsiadem ale masz fajnie że masz Sama u boku(dobrze piszę Sam nie??) hindus jeszcze do tego no super:D a jak tam zaliczenie zrobiłas coś? a na kiedy masz termin? Dla Owieczki, Bombusi , Anussi, Anielki buziaki wracajcie do nas jak znajdziecie chwilkę😍 Tak biorę sie w garsć cieżko mi i zastanawiam sie po jaką cholere sie odzywał w sierpniu...no nic poczekam az go spotkam tutaj w mojej mieścinie i zobaczymy...a na razie niech jakoś leci.. ide zaraz przepisywac wykłady tak to jest jak się bazgrze jak kura pazurem:P ech wczoraj myślałam ze zasne na jednym ale z koleżanką zrobiłyśmy samolocik z papieru i latałyśmy nim nad ławką nawet pasażerowie byli i pilot:P a potem była katastrofa w przestworzach:P wiem do psychiatryka nas wsadzic tylko:P:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynk jestescie cudowne!!!!!!!!!!!!!! :) ja sie nie odzwalam chyba juz z tydzien wiem przepraszam ale dzis poprawka z anatomii a w pzyszlym tyg kolejne kolosy z anatomii a dzis popawka z kosci...wiem wiem nudna jstem myslalam ze umiem ale cos mi sie wdaje ze ;o eh no nic zobaczmy moze uz jutro beda wniki a teraz jeszcze ide sie uczyc... :( hej Fitness!!!!!!!!!!!!!!!!:) jeejuuuu nie wiem co tam u was ale buziam i jak ktoras jest smutna to niech sieusmiechanie a jak ktoras sie usmiecha to nech sie usmiechniejeszce bardziej:) :D bojeeeeeeeeeeeeeeeeeee sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaa i wczoraj nie zaliczylam 222222poprawki z bioli juz 2 :(jeszcze jedna mi zostala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) Juz jestem po zajeciach....troszke sie wynudzilam AAAA i jakby tu powiedziec hmm.....chodzilam do ekonoma!! Dzis troszke jestem na głodzie:( bo wczoraj sie zatrulam i zastanawiam sie czy zjesc odbiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala zaraz moze ty pilotem odrzutowca powinnas zostac????wczoraj na necie ogladalasm polskie wiadomosci podobno nowe F16 przylecialy do polski prawda to to\\? tylko na czym by cie mieli szkolic...wczoraj mowili ze nie maja sprzetu ha ha aha co za kraj... widzialam filmik w wiadomosciach z wizyty kaczora u Krolowej angielskiej ale gnoj przepraszam PODAL JEJ REKE nie pocalowal w receke nie uklonil sie uscisnal dlon to samo jego zona nawet nie dygnela ja nie mowi zeElzbieta jest swiate czy cos ale jakies maniery kurde Kwiasnieskich nigdy nie kochlam ale jakos bardziej byli obeznani....eeehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzailu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, a jako osobe polecającą podac dotta84, w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D oto link do stronki pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus moja mama ma taka male knajpke i sklep, w sklepie pracuje moja siostra a w tej knajpce ja:) ksiegowy jej namieszal w papierach i musiala przepisac to na mnie:) anielko postaraj sie o dobra ksiegowa, sprawdzona, ale twoja mama siedzi w kredytach wiec sie na pewno dobrze zna na tym:) DOBRANOC:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kiguś tak ja myślę, że odkryłaś moje powołanie:P Zostanę pilotem to jest świetny pomysł:P:D A Kaczory hehe wieśniaki i tyle ale naprawdę jak się patrzy na nich co wyprawiają to aż się ze wstydu chce schować...ech.... Anusssia Ty nasz Pani doktor trzymaj nam się tam jesteś silna i dasz radę 😍 A tą poprawkę zdasz następnym razem głowa do góry i Ty też masz się ładnie uśmiechnąc;) Rumianku aha rozumiem:) No to mamy poniekąd koejna bizneswoman jakby nie patrzyć na to;) A z tym księgowym oj rzeczywiście nie zaciekawie na szczeście wszystko się u Ciebie wyjasniło:) Fitness a Ty jak sie czujesz dzisiaj? mam nadzieję, że lepiej 🌻 Wstałam i zjadłam jogurcika od dzisiaj postanawiam się zdrowo odzywiać:P Ta tylko wieczorem pewnie zachce mi się pizzy ;) :D No a tak poza tym to D milczy mnie już to jakoś nie przygnębia jego strata mnie szkoda życia na zamęczanie się tym wszystkim:P ZA to za tydzień moja Ania robi imprezke domowa i planujemy jakos ściągnać na nią Rafała , on jak sie opije to jest taaaki pocieszny więc mam nadzieję, ze będzie fajnie:P:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tak juz dobrze sie czuje:) Zaraz biegne na uczelnie.... a jutro mam egzamin na prawko i sie troszke boje... Mam nadzieje, ze bedziecie trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry fitness ja tez mialam niedawno 1 egzam na prawko ale niestety nie zdalam:( mam nadzieje ze za 2 bedzie lepiej w poniedzialek jade sie umowic:) ale pogoda u mnie od rana leje i nci mi sie nie chce przez to:( milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nie jeszcze przed chwilka swiecilo slonka a tu pupa...Nala milej zabawy na imprezie hi hi udalo mi sie napisac wczporaj polowe zaliczenia dziaisaj jeszcze tylko 1500slow jeju a o 12 ide do pracy wracam o 8 gggrrrrrr jak ja to zrobie nie mam pojecia smiac mi sie chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zapraszam do udzialu w konkursach na stronie www.look4win.pl wystarczy sie zalogowac, a jako osobe polecającą podac dotta84, w krótkim czasie mozna wygrac wiele ciekawych nagród, a ogladajac krotkie filmiki mozna pomoc dzieciom (dochod z filmikow przekazywany jest dla dzieci). zapraszam do udzialu. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?GETKOD=Q7EA2D oto link do stronki pozdrawiam dotta 84 (w kafeterii wyjatkowo jako dott malutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) witam cieplutko fitness......fajnusno ze do nas dolaczylas:) przeczytalam was troszku, ale nie mam czasu by odpisac.... rumianku- kochana moja mama jest ksiegowa i w tym zawodzie pracowala, wiec wszelkie rozliczenia bedzie ona prowadzila, a do niej mam w 100 % zaufajnie bo jest w tym dobra i dokladna:) juz prawie wszysko zalatwilam....znaczy polowe z urzedami ... jutro ide NIP odebrac i do ZUSu i kupe rzeczy do zalatwienia..... napisze jak bede miala czas teraz zmykam na tance.... buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAlus milej zabawy:) Fitness trzymam kciuki!!!!!!!!!111 anielko tez trzymam kciuki owieczko kig i rumianku gius i bombastyczna obecna duchem:) 😘 nie zaliczylam poprawki z testu z anatomii....nie powiem ze jestem szczesliwa... 🖐️ 😭 tzn zabraklo mi do zaliczenia 6pkt ale co z tego??(na 100)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P zostalam syrenka grupowa tzn. taka dziewczyna ktora najbardziej spodobala sie facetowi od greki funkcje:siedziec w pierwszej lawce i sie do niego szczerzyc wszystkie problemy ona zalatwia czyli ja:) mialam to nieszczescie sie w to wpakowac nie wiem czemu bo zachowywalam sie tak jak na codzien ale strasznie mnie ten stary oblech polubil:) 🌻fitness ogolna pompa to my z tej samej szkoly:D:D:D czyli w tym roku pisalas mature tak?? technikum ekonomiczne?? 🌻nalcia ja na niektorych wykladach tz stwarzam samolociki rysuje mange gram w gry na kartkach papieru i robie wszystko tylko nie slucham:P 🌻kig tez widzialam to z kaczorami POMPA:) 🌻rumianku jezu ksiegowosc koszmar mialam praktyki w ksiegowosci w zyciu bym tam nie pracowala horror podziwiam 🌻anielko podziwiam podziwiam jeszcze raz podziwiam:) 🌻anussska nie zalamuj sie jestem z toba my wszystkie zreszta trzymaj sie 👄dasz rade w koncu to zaliczyc ja jutro wracam do domu eh nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko glowa do gory no psia krew nie dawaj sie ktos nasze dzieci musi kiedys leczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie anusssko kto bedzie leczyl nasze dzieci jak nie ty?? ide na tv sloneczka moje👄 giga ja zostalam pupilka faceta z niemca i wcale mnie to nie cieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wlasnie was poczytal ale wszystko mi sie pomieszlo:P ale co zauwazylam fajego:):) FITNESSS czyli Monika witam cie serdecznie to ja matka naszego topiku jak to mnie przedstawila nasza Ania czyli Rumianke:P witaj u nas i pisz wszystko na co masz ochcote ❤️ Nalus kochnie wiesz co ja juz sama nieweim co mam o tym wszystkim myslec i co mam ci poradzic .... poprostu poczekaj czas wszystko zaltwi a serce ci wszystko ulatwi:) ale mi sie zrymowalo:P Anusska ty moja pani doktor widze ze naprwde was tam magluja codziennie masz jakies kolokwia :( ale jestem z toba .A jak tam u wprwach sercowych?? jak bedziesz mila chwilke wolna to napisz cos wiecje jak z W i w mieszkaniu jak:) Giusia serce naprwde cieszcze sie ze jestes szczeliwa :) bo jak ty jestes to my tez:)i mozesz pisac ile chcesz o tym szczesiu bo fajnie sie to czyta:) a niedziwie sie ze ten koles cie polubil jak cie nielubie:P❤️ Kig no kaczory to wogole nieweim skad sie wziely... to jest czytsa porazak jak dla mnie (jak kogos obrazam to soryy ale ..takie jest moje zdanie) ,no ale ktos ich w koncu wybral co nie ..choc dziwe mnie to jak wszystki na nich jada ale wybory wygrali to chyba cos tu jest nie tak:) a napisz cos wiecej o tym SAMIE??? bo ciekwea jestem:) Rumianku bardzo bardzo bardzo ci dziekuje za wiadmosci juz mam niektore papiery scianela sobie z neta:) ja mam zalozyc spoke komandytowo akcyja( ale to tak na niby tylko z tym ze papiery musza byc prawdziwe wrr co ja mam za studia no) zraz napisze wiecj ide sciagnac maseczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki juz jestem:) bo kupilam sobie w avonie maseczke pel-off czy jak sie to pisze:P i jest super..bo wiecie postanowilam zainwestowac w kosmetyki na ta moja twarz :( te tr pryszcze mnie wykoncza:( Nalus zaczelam chodzic na basen wczoraj bylam 1 raz i bola mnie dzis cale rece bo sie zawizeilam i prwie cala godzine plywalalm zabka a moj chlop bawil sie na zjezdzalini:P Fitness kochnie muisz sie przyzwyczic do tego ze przestawiam literki:P bo ja szybko pisze na kop[mie i niepatrze co naciskam:P:P ..a tak wogole to u nas jest taki zwyczaj ze wysylamy sobie zdjecia zebysmy wiedzila z kim rozmiwy i wogole wiec twoje zdjecie mile widznie ..meile sa w nicach i my ci tez sowje zebys sie niebalakl ze cos z nimi zrobmy mozesz nasz zufac bo my juz tu piszemy od zeby cie niesklacac od marca chyba:P wiec juz sporo czasu i wiele o sobie wiemy i zadana tego nieykorzytsuje wiec mozesz sie nieobawiac :) wiec czeakmy Anusska ja niemam dalej twojego gg odezwij sie myszko Kig a twojego zdjecia tez niemam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to ja tez mam juz duzy zapierdziel na uczlni z tym ze ja mam prwie same projetyky w sekcjach a ja jestem takak zosia samosia o wole robic sama bo mi to idzie szybceij i sprwaniej a nie w grupie bo niecierpie niezorganizowanych ludzi:P wiem wiem marudze:P za tydzien mam spotaknie z promotorem i zaczymam pisac prace:P a tak wogole bylam u fryzjera zeby wybadac jaka jest bo bedzie mnie czesac na slub i fajnie mnie nawetc sciala bo milam juz koszmarne wlasoy ale jak ona mnie uczeslala to bylo fajnie z tym ze ja nigdy nieukladm wlasoow tylko szuce i biegne na busa i wygldam koszmarnie:( bo wszystkie wlasoy mam w inna strone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i standarg jak ja jestem to niema zadnej:P Kig a co do pogody to zalze sie ze mamy takak sama jak u ciebie bo tez raz swiecie słonce a zraz leje i jest wiatr wrrrr juz wole snieg a nie takak beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A N I E L K A PRZEPRASZAM zapomnialm o tobie jejku naprwde przepraszam❤️❤️ słonce ta nazwa jestes super jak dal mnie ja planuje po slubie zostac mama wiec odnajde cie w tym sklpeu i bede sie ubierac u ciebie oki:) ale licze na jakies znizki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×