Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z apteki

PREPARATY ODCHUDZAJACE Z APTEKI

Polecane posty

Gość z apteki

CZY DZIALAJA CZY SZKODA WYDAWAC PIENIAZKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
Redufat - ja jem cos z wieksza iloscia tluszczu lub kalorii oraz obiad to biore wczesniej 2 tabletki. Nie wiem, czy pomaga, ale ja sie lepiej czuje z tym no i jak na razie to nie tyje, ale tez i nie chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tymi preparatami to różnie jest...swego czasu zaopatrywałam sie w chrom organiczny. No i niby cos dawał, ale jakos tak nie bardzo;|...sęk polegał tylko na tym, że niewiadomo było kiedy przestać go brać...aktualnie jestem na bio c.l.a z zieloną herbatą i jest calkiem calkiem...aczkolwiek stosowanie tego przy jednoczesnym pochłanianiu wszystkiego co ma sie pod ręką nie daje żadnych efektów....szczerze mówiąc to najlepszym sposobem nie są zadne preparaty, a silna wola i zycie na wysokich obrotach, co ostatnio nieźle daje mi w kośc ;)..pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy stosowalyscie
te tabletki do ssania z ananasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niczego z ananasem jeszcze nie stosowałam...a jest taki środek o nazwie apletif czy jakos tak..podobno dobry...ale jakoś nie bardzo skłaniam sie zeby go zakupić...po prostu trzeba sie zawziąc na samą sibie i juz;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiriii
ja sie zastanawiam nad tym ananasem. W koncu w Hollywood jedza surowe ananasy w ramach diety odchudzajacej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frańka
te tabletki do ssania to firmy "Dick" sa najlepsze, a nazywaja sie "suck my".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic Colon Slim jest to rewelacyjny zapychacz.... koszt 50zł starcza na miesiac warto sprawdzic. naprawde mniej sie je i jest fajnie. ja stosuje od 1 marca i 2kg mniej nie wiem czy to duzo ale widze ze spada powoli... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolmio
Aby schudnąć 2 kg w ciągu 2 tyg. nie trzeba żadnych preparatów. Wystarczy ograniczyć słodycze i nie jeść po 18 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
kup sobie sode oczyszczoną i na szklanke dwie łyzki :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
ej no poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt wiecej nic nie stosuje
jakos nie chce mi sie wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja te ananasowe
stosowałam i schudłam 16 kg w 2.5 miesiaca. wlasciwie to nie wiem czy to za sprawa tych tabletek, bo fakt faktem cwiczylam tez i trzymalam sie ostro diety. ale po kazdym posilku ssalam 2 tabletki ananasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jak sie nazywa to cos tajemnicze ananasowe?...i ile taka przyjemnosc kosztuje...???...a z drugiej strony najlepszym srodkiem jest stres i presja;))..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomaga tylko Meridia - szczególnie w okresie napadowym na słodycze :) Chrom łykalam ale raczej nie odczułam różnicy- podobno pierwsze efekty po miesiącu, natomiast lepiej sprawowała się moja przemiana materii po błonniku Jednak nic nie zastapi mieszanki soku z suszonych śliwek i zmielonego siemienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chitosan
stosuje i zadowolona jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jak zrobić ten tajemniczy roztwór z suszonych sliwek i siemienia,,,i w jakich prporcjach...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z apteki
poprosze nazwy tych srodkow z ananasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznurufffka tajemniczy roztwór ........ zaopatrujemy sie w slwki suszone wrzucamy do garnuszka i zalewamy woda (co jaki czas musimy uzupełniać) ile czasu sie gotuje nie powiem - zazwyczaj wstawiam i nie zawracam sobie tym głowy średnio pól godzinki czasem dłużej chodzi o to by uzyskac \"kompocik\" Takim sokiem zalewam siemie lniane (zmielone) i tu : ja wole jak jest ciepłe natomiast moja koleżanka preferuje zimne Reguluje przemiane materii - ja miałam z tym duuuzy problem po wieloletnim łykaniu rzewienia i picia figury. Jednak jest minus- straszne wzdęcia !! Radze pić pod wieczór gdy nie planujecie jakiś wyjść i spotkań :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z apteki
czy ktos moze mi podac nazwy preparatow z ananasem - tych wyprobowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex Fetish;)...stworze jutro tę wybuchową mieszanke;)...tylko mi pwoiedz jeszcze ile tego siemienia mam zamotac sobie...???...wiesz ja biolog jestem i to juz takie zboczenie że potzrebuje konkretów...;|...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj sznurufffka u mnie znowu problem typu sypne wrzuce włącze i nie wiem na ile .........swoboda pełna i improwizacja :):) Wsypuje do kubka - ale mniej niz połowe - tak na 1\\4 głębokości trzeba pamiętac że siemie tez ma swoją kcl !! Powodzenia w stosowaniu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z apteki
ananas pliz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra Fetish...veni vidi vici...byłam, kupiłam wszystkie skladniki..i zaraz zabieram sie do przygotowania tego tajemniczego roztworu;))...zobaczymy jak to samkuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×