Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek_kielce-1

przedwczesny wytrysk

Polecane posty

Gość Tomek_kielce-1

hej, moze to nie najlepsze miejsce na ten post ale moze jakis facet lub kobieta powie mi czy kremy lub tabletki opozniajace wytrysk nie maja przeciwskazan medycznych ? i czy to naprawde dziala i nie powoduje zadnych \"szkod\" ?:) problem w tym ze od pewnego czasu szybciej dochodze niz partnerka... Dzieki za odpowiedzi (mądre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam kremy sremy
Jeśli faktycznie masz przedwczesny wytrysk (zakładam że jesteś młody i napalony) to niech najpierw panna ci zrobi fajnie w ten czy inny sposób, a za drugim razem tego samego wieczoru to już gwarantuję że nie zrobisz falstartu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
no...albo pomysl o czyms nie zwiazanym z seksem no o Michaelu Jacksonie od razu przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam kremy sremy
Kobiety niech się nie wypowiadają bo nie wiedzą nic o wytrysku (podobnie jak my niewielkie mamy pojęcie o damskim orgaźmie :-) ) Wcale nie jest tak łatwo to kontrolować - nie wystarczy sobie wyobrazić pierwszego lepszego polityka żeby tuż przed faktem "odwołać" wytrysk (wiem, to nieprawdopodobne...) Upieram się przy swojej recepcie - pierwszy raz niech Ci panna zjedzie na ręcznym lub obciągnie druta, potem sobie trochę odpoczniecie i porozmawiacie o Dostojewskim, a potem bierz się do roboty i zobaczysz, jaki z Ciebie długodystansowiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
ale ja to powiedzialam bo mi tak moj facet powiedzial jak go kiedys zapytalam jak sobie poradzil z przedwczesnym wytryskiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wam odbilo
z tym dlugim dystansem !!! naprawde uważacie ze kobiety lubią kiedy facet nie kończy przez godzine ??? średnio jest ok obie strony są zadowolone !!!! czasami kobieta może pomyśleć że nie jest dla faceta atrakcyjna, nie podnieca go już, albo przestal ją kochać skoro tak dlugo nie moze dojść......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
nio...mnie wystarcza 20 minutek no chyba ze to goracy seks po kolacji przy swiecach...to 30-45 minutek. Ale tak naprawde nic sie nie stanie jak skonczy po 3 minutkach najwyzej powtarzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wku.wionye tam kremy sremy
"czasami kobieta może pomyśleć że nie jest dla faceta atrakcyjna, nie podnieca go już, albo przestal ją kochać skoro tak dlugo nie moze dojść......" Jeśli mu przed chwilą robiła loda z połykiem to chyba zrozumie, że gość nie tryska znowu po pięciu minutach jak Fontanna di Trevi? :D Gość ma kłopoty z przedwczesnym wytryskiem - to mu powiedziałem co ma zrobić. To wcale nie oznacza, że uważam iż każda kobieta chce żeby jej kochaś przebiegł maraton zanim spuści z krzyża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie___________________
Ja też wole kilka razy niż jeden maaaaaksymalnie dlugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
ja nie twierdze ze powtarzamy od razu oczywiscie obejrzymy filmik i znowu i trwa to dluuuuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×