Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pscoołka

Jakie spodnie dla kobitek z pupką i bioderkami

Polecane posty

Gość pscoołka

W jakich sklepach szukać spodni i jakie fasony, materiały. Niektóre firmy większość modeli (jak nie wszystkie) szyje z myślą o wysokich dziewczynach z długimi, chudymi nózkami. A te nie mniej urocze ale bardziej kaczuszkowate w takim sklepie albo nie wcisną nóg, a jak już w nogach luźno- to na brzuchu worek :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGIGA
Ja tez mam taki problem. To jest przecież beznadziejne!!! Wchodze do sklepu, bo chce kupic dla siebie spodnie i co? i g...! Wszystkie albo sa jakos beznadziejnie pomalowane na bialo( ze niby tak fajnie powycierane:/ ) albo rozmiary na kogos kto ma 20 cm w pasie, a nogi dlugie do nieba!!!Cholerka! Dlaczego oni nie mysla o KOBIETACH?! Bo wg mnie wciecie w pasie, pupka zaokrąglona i troche brzucha- to jest wlansie budowa kobiety. A nie proste jak kolek! takie spodnie, jakie sa w wiekszości sklepow sa dla 12 latek, ktore od tylu wygladaja jak chlopak:/ A jak juz znajde spodnie dobre mi w pasie i w biodrach to nogawki siegaja od szatni do wejscia do sklepu..:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) to widzę nie tylko mój problem :-) i jeszcze dodam że większość z tych spodni ma tak krótki stan że z tyłu kończy mi się na środku pupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowa
JA tez mam taki problem, w red starze mozna czasem znalezc ciemne, odpowiednie spodnie;), choć kupowanie ich dla mnie nie jest przyjemnością......:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
fajne sa spodnie w crossie, nawet dobralam sobie takie prawie idealne, ale co z tego jak chcialam kolejne kupic, to juz wycofali ten fason :/ teraz musze szukac od nowa, na sama mysl, ze bede musiala znowu przymierzac setki par zanim wybiore jakies pasujace na mnie, krew mnie zalewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do---> mam ten sam problem ---> też kiedyś kupowałam crossy w łodzi, teraz mieszkam w wawie i nie widziałam tu nigdzie spodni tej firmy. Zimowe jeansy kupiłam dosyć fajne w mustangu. Ale jak teraz sobie pomyślę że będę musiała chodzić za spodniami wiosenno-letnimi to krew mnie zalewa. Po takich zakupach mam deprechę jak nie wiem bo skoro nie ma na mnie spodni to chyba znaczy że za gruba jestem ?? I parę dni zwykle muszę dochodzić do siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
ja mam tak samo, doluje sie przez pare dni. ale najgorsze jest w sklepie... przymierzasz jedne - nie pasuja, wiec prosisz o drugie, trzecie, az w koncu nic nie kupujesz... koszmar... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia
spodnie typu "szwedy" super leżą na dziewczynie z pulchniejszym "dołem" :),i oczywiście niskie biodrówki- zmniejszają tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkusia - ja jestem kobietą z okrąglejszym dołem :-) wierz mi nie jestem w stanie włożyć biodrówek :-) jak już pisałam z tyłu sięgają mi do połowy pupy a z przodu widać... włosy... ;-) no wiecie... Nie mam problemu boczków, brzuch też płaski niestety pupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Smith
Z własnego doświadczenia wiem, ze na okrąglejszych paniach biodrówki nie wyglądają dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje w HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepsze będą spodnie z wysokim stanem. Duże kieszonki z tyłu też są bardzo pożądane. Jeżeli chodzi o kolorystykę to proponuję raczej ciemniejsze odcienie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×