Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowanellla

Zakupy w MAXI MODZIE, proszę slicznie o przeczytanie!

Polecane posty

Gość jowanellla

chciałam sie wybrać dziś, to ponad 50 kilosów od mojej miejscowości, więc zastanawiam sie czy warto. Czy mogę tam kupiś blezke, koszule, w granicach stówy ? chodzi o to czy te ciuchy są jakieś super drogie, bo jesli tak to nie opłaca mi się tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź do jowanelli
Wiesz nie wiem, gdzie mieszkasz, ale ja byłam w Maxi Modzie w Lublinie i tam ceny są z sufitu! Bluzki maja anwet niezłe, w tym koszulowe.Jesli ejsteś z okolic Lublina to napisz, coś ci doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowanellla
nie jestem z lublina ale zawsze moę się tam wybrać na wycieczkę:-) chodzi mi o takie ciuchy hmmm...młodzieżowe bardziej, a nie dla starych bab, mam 27 lat i raczej nie chcę się ubierać w garsonki na poduszkach i bluzeczki z żabotami. podaj mi mniej więcej jaki rząd wielkości mają te ceny np. taka bluzka koszulowa?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź do jowanelli
Wiesz tam taka bluzka ksoztuje ok 300 zł, wiec ceny są....niestety u nas w mieście nie ma praktycznie innych sklepów z odzieżą XXL.Widziałam w krakowie w centrum sklep, gdzie mieli mlodziezowe ciuszki, fajne. Jest też jakaś firma produkująca ciuchu dżinsowe, ale nie mam na nią namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×