Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skalniak69

Dowcipy z pogranicza erotyki

Polecane posty

Siedzi dwóch facetów w knajpie, rozmawiają i piją piwo, w pewnej chwili jeden pyta : - Powiedz mi Zygmunt, czy ty to robisz z żoną czasami w tą drugą dziurkę ? - Coś ty, żeby w ciążę zaszła ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieści chłopak - dziewczynę. On: - Kochanie, czy ty masz piersi ? Ona: - Głupie pytanie, oczywiście ze mam !!! On: - To czemu nie nosisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek przed ślubem bardzo prosił swoja Hanusię, żeby mu się oddała przed ślubem. - Jasiu, nie oddam ci się, bo chce być do ślubu czysta jak lilia..., a poza tym to po rypaniu zawsze mnie głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą cztery zakonnice do nieba i stają przed świętym Piotrem. Św. Piotr stawia przed nimi miskę z wodą świeconą i pyta pierwszą zakonnicę: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka? - Tak, dotykałam go palcem... - To niech siostra zanurzy tu ten palec a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i odchodzi. Św. Piotr pyta następną: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka? - Tak, miałam go w dłoni... - To niech siostra zanurzy tu tę dłoń, a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i po chwili odchodzi. Już ma iść trzecia, ale w tym momencie ostatnia wyrywa się i krzyczy: - No nie! Jak ona d*** zanurzy, to ja tego nie wypiję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MHLKUJHVBLOIJK
zakonnica poszła na stopa, zatrzymał się jakiś tir, zakonnica wsiadła, mówi do kierowcy -wy kierowcy tirów to macie fajnie ,jedziecie sobie drogą weźmiecie sobie jakąś tirówkę zajedziecie do lasu... kierowca przytaknął, ze tak fajnie jest po chwili zakonnica po chwili znowu mówi -wy kierowcy tirów to macie fajnie jedziecie sobie drogą weźmiecie sobie jakąś tirówkę zajedziecie do lasu... kierowca w końcu mówi do niej ze jak chce to moga skrecic do lasu, zakonnica sie ucieszyla, a wiec skrecaja do lasu, wysiadaja, zakonnica mowi mu zeby ja wyruchal w dupke bo przelozona je sprawdza, wyruchal ja w dpupke, zakonnica zadowolona, jadą dalej, zakonnica z usmiechem mowi -wy kierowcy tirow to fajnie macie, jedziecie sobie drogą weźmiecie sobie jakąś tirówkę zajedziecie do lasu...a my pedały musimy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy na swój własny pomysł. Przychodzi do pierwszego domu, otwiera facet, bierze listy i wręcza mu czek na 200zł. W drugim domu dostaje pudełko kubańskich cygar, w trzecim butelkę dobrej whisky. Przychodzi do czwartego, otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka. Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga do sypialni. Jeden, dwa... pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniały obiad. Na sam koniec podaje mu kawę i banknot dziesięciozłotowy. Facet zdziwiony drapie się po głowie. - To co pani dla mnie zrobiła było wspaniale, ale po co mi te dziesięć złotych? - Zastanawiałam się, co panu dać w związku z odejściem na emeryturę. W końcu mąż powiedział: \"P****ol go!! Daj mu dychę!\" A posiłek sama wymyśliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci, co jest najprzyjemniejsze na świecie? - Wakacje! - Święta! - Wycieczka! - Imieniny! A Jasiu mowi: - Pogrzeb! Pani zbaraniała: - Jasiu, czemu pogrzeb? - Ja nie wiem proszę pani, ale kiedyś mamusia powiedziała do tatusia - pogrzeb stary, pogrzeb, to tak przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List dziewczynek z kolonii: \" Droga mamo! Bawimy się jak damy. ...A jak nie damy to się nie bawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna kobieta podczas spowiedzi mówi do swojego spowiednika: - Ojcze, mam pewien problem. Otóż mam w domu dwie gadające papugi, samiczki, ale nie wiem czemu tak strasznie bluźnią. - A co takiego mówią? - zapytał ksiądz. Kobitka na to : - W kółko powtarzają : - Cześć, jesteśmy dziwkami, chcecie się zabawić ? Ojciec zaniepokojony myśli, myśli, aż w końcu mówi : - Ja też mam w domu dwie gadające papugi, samce, tylko ze moje całymi dniami czytają Pismo Święte i odmawiają różaniec. Przyprowadź swoje papugi do mnie, wpuścimy je do jednej klatki i wtedy moje papużki oduczą twoje mówić tak brzydko. Kobieta się zgodziła i na drugi dzień przyprowadziła swoje nieznośne papugi do księdza. Wpuścili je do klatki. Ptaki popatrzyły na nowe towarzystwo i po chwili odezwały się papugi - kobiety : - Cześć, jesteśmy dziwkami, chcecie się zabawić ? Papugi księdza podniosły oczy znad Biblii, popatrzyły na siebie i jedna mówi : - Odłóż tę księgę bracie. Nasze modły zostały wysłuchane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ma pierwszą miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje swój problem Jasiowi. Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem i rzecze : - Nie wiem, Małgośka, ale na mój gust to ci jaja urwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kobiety (żony) urządziły sobie domową imprezkę na której nie stroniły od alkoholu. Po paru drinkach zaczęły porównywać swoich mężów do samochodów. Pierwsza mówi : - Mój mąż jest w łóżku jak PORSCHE ! szybki, wygodny, nie do zajeżdżenia, po prostu najlepszy ! Druga mówi : - Mój mąż jest jak BMW ! również szybki, komfortowy, bardzo dobrze trzyma się drogi ! Cacko ! Na to trzecia : - A mój jest jak POLONEZ. Pierwsza i druga zaskoczone pytają się, co jest przyczyną tak niskiej oceny ?! - Bez ssania nie pojedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy ku**y przyszły do zoo, patrzą: Słoń! Jedna mówi - Och, idę do niego. Za chwile wraca, zadowolona niezmiernie.. Druga na to - Ja też idę. Za chwile wychodzi rozpromieniona, uszczęśliwiona. Wtedy trzecia - No to ja teraz! Wychodzi po chwili zmordowana, ledwo powłóczy nogami.. Koleżanki pytają: - Co się stało? - Nie stanął mu i zrobił mi palcówkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodnikiem biegnie przerażona kobieta, a za nią groźnie sapiąc wielki mężczyzna. W końcu ona nie ma już sił. Staje, odwraca się do niego i krzyczy: - Poddaję się, niech mnie pan gwałci, tylko nie zabija ! - Gwałć się pani sama, ja się śpieszę na pociąg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży leży rozebrana, ładna dziewczyna. Obok niej położył się facet z radiem. Nastawiając radio, niby przypadkiem, pogładził ją po piersiach. - Panie, co pan robi ?! - Szukam Wolnej Europy... Dziewczyna spojrzała krytycznie na jego kąpielówki. - Z taką anteną to pan nawet Warszawy nie złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzi kulturysta na plaży nudystów do kobiety, napina mięśnie i mówi do niej z nieukrywaną satysfakcją: - Co !? Bomba? No nie? Ona na to: - Tak, tylko coś mały lont do tej bomby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyspie jest trzech rozbitków: dwudziestolatek, czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek. Na sąsiedniej wyspie była naga dziewczyna. Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy: - Płyńmy do niej! Na to czterdziestolatek: - Spokojnie Panowie, zbudujmy najpierw tratwę. A siedemdziesięciolatek: - Panowie, po co ?! Stąd też dobrze widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic o tym ie wiem:P Stary dziadek ożenił się z młoda dziewczyna. Minęła noc poślubna, rano dziewczyna jest wniebowzięta : - Nie wiedziałam że w twoim wieku można tyle razy ! - A ile było ? - Siedem. - O rany, ja przez te sklerozę to się kiedyś zarypie na śmierć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutnie zmęczony myśliwy Roman wraca z polowania. Zajęcy szukał, ale w Zosię strzelić nie pozwolili, a w Stefana nie trafił... Patrzy, a tu małe bajorko. Z niego łebek wystawił bóbr (chwilowo poza okresem ochronnym). - Stój, bo strzelam, boberku - ryknął myśliwy Roman. - Ciiiiii.... karaś... - szepnął bóbr, - Kufa, jaki karaś? Zaraz z ciebie czapkę mojej żonie Rozalii zrobię! - Ciiiii.... choooo.... choju.... karaś... - Co za karaś??? - szepnął myśliwy. - Loda mi robi....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka pyta dzieci, co oznacza powiedzenie \"w czepku urodzony\". Dzieci opowiadają przygody - dziadek jednego przeżył trafienie pocisku artyleryjskiego w okop, ojciec drugiego wypadł z trzeciego piętra i nic sobie nie połamał, aż doszło do Wawoczki. Ten mówi: - Mój kot jest w czepku urodzony. - Jak to?! - Wczoraj podiwaniłem ojcu i zjadłem pięć tabletek viagry....a kota w domu nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wierzysz, że miłość może być wieczna? - Oczywiście miłość jest wieczna, tylko partnerzy się zmieniają:P :classic_cool: **** Trzech staruszków przechwala się, któremu bardziej trzęsą się ręce. Pierwszy mówi: - Mnie tak się trzęsą, że nie mogę utrzymać szklanki. Na to drugi: - Eeee, mnie tak się trzęsą, że nie mogę włożyć sztucznej szczęki. Na to z miną zwycięzcy odzywa się trzeci: - To wszystko nic... Mnie się tak trzęsą ręce, że wczoraj zanim oddałem mocz, doszedłem trzy razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś takiego... Wleciała mucha do cipki. Latała we wszystkich kierunkach nie mogąc znaleźć wyjścia. Po piętnastu minutach zupełnie wycieńczona siadła i rzecze: - Teraz to albo mnie chuj strzeli, albo krew zaleje! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Albo... Co zrobic, żeby kobieta po stosunku jeszcze przez godzine krzyczała? Wytrzec penisa w firanke... ??:P Spotyka się pesymista z optymistą, pesymista mówi: mi to chyba nigdy nie stanie, na to optymista: ale zato jak ładnie zwisa Pełno jeszcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może:) trochę juz tego bylo na HADR niektórzy powtarzają stare jak PO pzdr. i nie che mi się tam pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest: ma 18 centymetrów i każda kobieta chciałaby mieć to w ręce? - Banknot 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął się podziwiać Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, wiec postanowił cos z tym zrobić. Poszedł na plaże, rozebrał się i zasypał całe swe ciało, Zostawiając członka sterczącego na zewnątrz. Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała coś wystającego Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę. -Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej. - Czemu tak mówisz? -spytała tamta zdziwiona. - Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja kurna nawet nie mogę przykucnąć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownik..........
Wchodzi kowboj do baru i patrzy - siedzi tam cud kobieta. Kowboj: Cześć. Kim jesteś? Kobieta: Lesbijką... - Eeeeee... To znaczy? - Jak się budzę myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie to myślę o seksie z kobietą, jak idę do pracy to myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad, to myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu, to myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam, to myślę o seksie z kobietą... A Ty, kim jesteś? - Jak tu przyszedłem to myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, ze jestem lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna emisja w tvp serialu \"Czterej pancerni i pies.\" Dziewczyna wysłała do gazety matrymonialnej anons następującej treści: \"Chciałabym poznać chłopaka przystojnego jak Janek, silnego jak Gustlik, z wąsikiem jak Grześ i mądrego jak Szarik\". Po miesiącu otrzymuje odpowiedź od faceta który pisze: \"Wprawdzie nie jestem tak przystojny jak Janek, nie jestem silny jak Gustlik, nie mam też wąsika jak Grześ, ani też nie jestem mądry jak Szarik, ale za to lufę mam jak rudy 102!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni nauczyciel od nauczycielki? - Nauczyciel drapie się po dzwonku, a nauczycielka po przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić. - Czy to jest twój mąż? - nerwowo zapytał. - Nie głuptasie - odpowiedziała przytulając się do niego. - Czy to twój chłopak? - kontynuował. - Nie, coś ty - odpowiedziała. - Czy to twój ojciec lub brat? - pytał. - Nie, nie, nie - odpowiedziała delikatnie gryząc go w ucho. - A więc kto to jest? - nalegał. - To ja przed zabiegiem chirurgicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej: - Jaki rodzaj seksu preferujesz? - Ja lubię po bożemu odpowiada a ty? - Ja uwielbiam kochać się \"na rodeo\". - Na rodeo o co w tym chodzi? - Na początku kocham się w pozycji na jeźdźca potem po 20 sekundach mówię że mam AIDS i próbuję się utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×