Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania depilator

Wrastanie włosów - DEPILATOR

Polecane posty

Gość kacha pomoże
nie wiem, poczytałam o tym cudeńku na pewnym forum;-). fakt drogie to jest ,ale z tego co dziewczyny się wypowiadają to strasznie dużo czasu potrzeba zanim zobaczy się efekty ;-o.pewna dziewczyna po roku stosowania /wnioskując daty wystwiania komentarzy/,zauwazyła ze sie jej włosy przezedziły.natomiast na innym forum dziewczyny po laserze w salonie juz np czwarty zabieg nie był konieczny. i teraz albo ktoś zmyśla żeby sobie kasy nabić za depilacje laserowe,albo jest inna jakość sprzętu. Silver_Snake159 jak zdecydujesz się na zakup to napisz jak wrażenia po stosowaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adia87
Dzięki wszystkim. na razie smaruje cynkiem, żeby to wysuszyć i na pewno użyje maści które mi poleciłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, na razie na mnie za mocno nie licz, bo póki co jeszcze się wstrzymam z tą decyzją. W każdym razie dam znać jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nath
DZIEWCZYNY na stany zapalne i wrastajace wloski SMARUJCIE NOGI NATURALNYM SMALCEM, JA PO 3 SMAROWANIACH JUZ PRAWIE NIC NIE MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUTRO I TAK IDE DO LEKARZA, BO NIGDY NIC NIE WIADOMO. MAM NADZIEJE ZE POMOZE STUPOROCENTOWO. PROBUJCIE I PISZCIE JAK WAM IDZIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha pomoże
Nath a jaki to smalec,że spytam z ciekawości;-) ?? tzn z czego zrobiony,bo słyszałam że z psa robią.no i jak go stosujesz wcierasz jak oliwkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ też mam duży problem z usuwaniem owłosienia z okolic bikini pół roku temu poszłam na próbę laserową do dobrego gabinetu dermatologicznego z podobno dobrym laserem (nazwy niestety nie pamiętam). Razem z wizytą u lekarza dermatologa wyniosło to 70 zł. Próba trwała około 20 min, była bardzo bolesna - przypominało to ból przy oparzeniu ale może dlatego że jestem wrażliwa na ból. goiło się długo - około dwóch tygodni. Pani doktor w jednym miejscu za bardzo się przyłożyła i miałam porządne choć punktowe oparzenie. blizna po tym schodziła następne trzy miesiące ale może dlatego że mam skórę podatną na przebarwienia i powstawanie siniaków. Zniknęła jednak znacznie szybciej niż blizny po wyciąganych igłą spod skóry włosach. Trudno ocenić skuteczność efektu bo w poddanym próbie miejscu nadal mam dosyć gęste owłosienie. Na wizycie dowiedziałam się że potrzeba min 4 zabiegów - każdy 400 zł żeby usunąć włosy całkowicie. Posiadaczki ciemnych włosów mają większe szanse na powodzenie zabiegów. Trudny do wytrzymania jest też reżim pielęgnacji i zachowania terminów zabiegów dla osób aktywnych sportowo oraz w okresie letnim. Poza tym jeżeli ktoś się na to decyduje to należy odczekać po ostatniej depilacji inną metodą kilka tygodni. od tego czasu postawiłam na wosk lub depilator mechaniczny ale wraca problem wrastania mimo folisanu, wody utlenionej, itp. Więc nie wiem czy nie powrócę do pomysłu lasera. Oczywiście trzeba się będzie do tego dobrze przygotować także finansowo. Zazdroszczę mojej koleżance która goli bikini radykalnie i nie ma problemu z podrażnieniami - ja nawet nie probuję w ten sposób. Raz spróbowałam i miałam piekło. Niektóre z nas mają po prostu pecha. pozdrawiam i życzę sukcesów walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha pomoże
to niezle cie ta pani poparzyła,bo chyba tak nie powinni być albo ze byłas opalona i złapało ci skóre.ja tez nad laserem sie zastanawiałam,ale nie wiem czy mi pomoże. mnie bardzo szybko rosną włosy/w zastarszającym tępie/.wosk starcza na ok tydzień albo nawet nie;-/. ogladałam dość popularny program tv, gdzie panie miały problemy z owłosieniem i szybkim tempem jego odrastania. mówiły ze zabieg laserem starcza im na 2 miesiące i już miały tyle zabiegów ze nie powinny miec juz tych włosów i chyba bedą to robic do konca zycia. wiec nie wiem czy ten laser to taka rewelacja,ale moze warto spróbować. właściwie nie wiem czym to jest spowodowane ale jak sobie tez paznokcie obcinam to odrastaja w zastraszającym tempie.natomiast jak mi kosmetyczka robiła to nie rosły tak szybko, nie wiem o co chodzi hehe;-) moze jakas magia albo przestane sie samodzielnie depilować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejdyja
Słuchajcie. Depilator to jest masakra dla włosów!!! Włos wyrywany depilatorem zachowuje się jak wstążeczka naciągnięta nożyczkami. Te włosy które nie zostaną wyciągnięte zostają albo urwane w połowie i tym samym naciągnięte. Dlatego właśnie się zawijają i wrastają pod skórę. Depilator w żaden sposób nie jest dezynfekowany, ma w sobie tyle bakterii że się w pale nie mieści! Stany zapalne itp... No i niestety ale sporo osób ma tendencje do wrastania. Pomogą częste peelingi ciała i stosowanie tego roztworu z aspiryny. nie kupujcie innych preparatów! Jest ten sam efekt!!! I Można ten roztwór wlać w buteleczkę ze spryskiwaczem i pryskać świeżo wydepilowane miejsca do czasu aż pojawią się włosy ponad powierzchnię skóry, dalsze pryskanie już nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pomóżcie mam ogromny problem juz jakiś temu używałam depilatora i zrobiły mi sie straszne wrzody ponieważ włoski mi nie wyrastały a teraz to już kompletna klapa już dawno tego nie robię czyli nie używam depilatora ale po tym wszytskim pozostały mi okropne blizny na łydkach i nie mogę po prostu patrzeć na swoje nogi a teraz taka piękna pogoda wszystkie dziewczyny maja piękne i zadbane nogi a ja wstydzę się i nosze albo spodnie lub długie spodnice i już nie wiem co mam zrobić już nawet myślałam żeby iśc na jakiś zabieg do kliniki może coś poradzą na te blizny bo szczerze już nie wierze ze jakiekolwiek maści na to pomogą?Czy ktoś też ma taki problem???Pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineri
hej dziewczyny :)) jestem Weronika i mam 14 lat. wiem, że temat nie był poruszany już dość długo, ale mam nadzieję że jakaś dobra osóbka się znajdzie i odpowie :) od 2 klasy podstawówki zauważyłam u siebie czerwone kropki na skórze nóg (łydki i uda całe), na początku było ich kilka i mi nie przeszkadzały ale od kilku lat nie ma tygodnia w którym nie myślałabym o moich nogach. Doszły do tego jeszcze ręce od łokcia do barku. Czerwone kropki są duże i bardzo czerwone. Często o nich myśle i płacze, kiedy np. jade autobusem w letni, ciepły dzień w długich spodniach i widzę pełno dziewczyn z pięknymi i gładkimi nogami oraz śladami na rękach dlatego własnie nie lubię wakacji. Byłam z mamą u dermatologa rok temu, ta powiedziala ze to wrastające włosy ale wrodzone. Okazało się że mama i ciocia oraz kuzynka od strony taty mają to samo, również wrodzone czyli mnie nie mogło to ominąć w żaden sposób. Dziewczyny pomocy, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkksdf
bo musisz depilowac laserowo w dobrym salonie urody, np Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johannka22
No właśnie słyszałam ze depilacja laserowa jest w stanie pomóc w tego typu problemach.Ja po depilacji woskiem tez mam jakies dziwne czerwone krosteczki na nogach.Ja juz wstępnei zapisałam sie na depilacje do gabinetu Afrodyta w Blue City. A teraz kiedy nasza skóra odpoczeła juz od opalenizny spokojnie można wykonać ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoski wrastają bardzo często po używaniu depilatora, bo włoski stają się słabsze i nie mają jakby siły przebić się przez skórę. Mojej koleżance pojawił się nawet stan zapalny na nogach i dermatolog powiedziała, że najlepiej zrobić depilację laserową właśnie. Mi włoski wrastają ale tylko w okolicy bikini co i tak jest mega irytujące i najchętniej poszłabym na laser ale nawet nie wiem jak to wygląda i jak się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic_box
no tak wrastanie włosów jest uciążliwe i bardzio nieprzyjemne. Więc nie dziewię się, że myślisz o depilacji laserem. Ja byłam na takim zabiegu w SL w stolicy i jestem mega zachwycona, co do tego, jak się przygotować, to nie ma specjalnych wymagań. Włoski muszą być ogolone ale nie wydepilowane, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimmm
wrastanie włosków to jest masakra...dlatego ja już przestałam jakiś czas temu depilowac się sama, wolę już zapłacic raz na jakiś czas a mieć to zrobione dobrze i zauważyłam że włoski też mniej wrastają po depilacji w salonie. Też pewnie zależy dużo od tego gdzie się robi,ja chodzę zawsze do spa cece i jak do tej pory jestem zadowolona. Wiadomo, czasem jest tak że muszę sama ale jednak wole się oddawac w rece profesjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermolab.pl
A ja polecam krem Bioxet, bez depilatora a skutecznie. Krem, jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na ok. 3 miesiące. Znakomicie koi i łagodzi skórę nawet po depilacji i likwiduje niechciane owłosienie i zapobiega wrastaniu włosków. Działa na zasadzie osłabienia mieszków włosowych dzięki czemu po 3 miesiącach jest o 50% mniej odrastających włosków, a te które zostają są znacznie cieszę i osłabione polecam. Przyczyna wrastania zależy od podrażnienia mieszków włosowych. Podczas depilacji nagłe wyrwanie włoska często powoduje podrażnienia, co w konsekwencji skutkuje ułożeniem się odrastającego włoska, wytworzonego przez mieszek włosowy, że nie wyrasta ku górze ale zawija się lub wyrasta pod ukosem. http://dermolab.pl/pol_m_Depilacja-262.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak włosy wrastają kiedy są mocne albo zle wyrwane. zwroc uwage na to jak rosną Ci włosy i czasami wyrwane złym kierunku potem rosną również w złym przez co włos wrasta w skórę powodując podrażnienia. Nawilżaj taką skórę odpowiednim preparatem na wrastające włosy, załagodzi Ci podrażnienia i powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra_89
Mnie się wydaje, że przez źle dobrany depilator, który wyrywa włoski "na chama", pod nieodpowiednim kątem, one później "nie wiedzą" jak rosnąć. W każdym razie niezależnie od powodów, efekt jest paskudny. Odstawiłam depilator jakieś dwa miesiące temu (po kilku latach używania) i mam nadzieję, że moje nogi wrócą do normy. Przez wyciskanie tych wrośniętych włosków nabawiłam się śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wrastające włoski należy stosować kosmetyki, które odpowiednio nawilżą skórę i delikatnie złuszczą naskórek. dobrze jest wykonywać również peeling. Ja polecam peeling kawowy oraz serię kosmetyków Bump Eraiser!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, coś w tym jest, że może zalezy to od depilatora. Wcześniej miałam jakiejś kiepskiej formy depilator i często mi wrastały włoski a jak mam od roku Panasonic to rzeczywiście mam tylko sporadyczne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×