Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Dzisiaj w zasadzie pogoda jest przyjemna, chociaz mogloby byc wiecej sloneczka;) MP juz klikam:D Barbi🌻 kiedy posiedzisz w koncu z nami troszke dluzej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmmmmmmmm
ciekawe czemu jak pojawia sie powiatowy to setka gdzies ucieka czyzby na priv ? hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammatorfoto
hhmmmmmmmmmm to chyba dobrze ze rozmawiaja na privie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmmmmmmmm
amator... 🖐️ no nie wiem ,nie wiem ...powiatowy to ...lamacz niewiescich serc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmmmmmmmm
MP :D :D a wiec wychodzi na to ,ze mam racje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP to Ty jeszcze masz te krowki lol, to jedna dla mnie, tzn ja poprosze:) hmmmmmmmmmmm a jednak sie mylisz;) od 5h jestem u kuzynki i pomagam jej przy malej Basi:) Bede po 22gie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ setunia>> ostatnio doba jest dla mnie za krotka :( a jak juz mam troche czasu zeby z Wami popisac to Was nie ma :O powiatowy>> :D no prosze czego ja sie o Tobie dowiaduje ,Ty lamaczu damskich serc :P milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O setunia :D Boszzz jak ja dlugo pisalam , jak zaczynalam pisac to nikogo na topiku nie bylo :) Tak to jest jak sie robi kilka rzeczy naraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako łamacz niewieścich serc :D powinienem się wypowiedzieć ;) 🖐️ setunia :D nie kłam publicznie :P mp chętnie skrzyżuje z Tobą swoje granaty i karabin :D hmmmmmmmmmm i teraz masz zagadke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze Ktoś
tu sie pali na topiku :D czy na forze jest jakis strażak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee co sie dzieje:D nikt nie jest spalony nikt mi tu serca jeszcze nie zlamal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jest tu ktos ? ;) powiatowy wracaj !!! kto bedzie lamal teraz damskie serduszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi:D zaraz na pewno ktos tu sie zjawi ale do tego czasu to ja tu padne:o o polnocy ide spac;) i nie ma m(n)ocnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie wzywał ?????????????? barbi 👄 ;) mp jak to jakie ?? te, które kupiłem na odpuście w parafi w maju :D setka, z kąd wiedziałaś, że zaraz będe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatkowy nie wiedzialam , ze Ty bedziesz na pewno ale, ze ktos na pewno bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×