Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Szum m...
Nie znasz mnie Setuniu....a o Tobie trochę słyszałem...że jesteś fajna dziewczyna, bardzo inteligentna....być może z tą miejscowością się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szum m masz racje , ze Ciebie nie znam , nie mam pojecia kim jestes;) i czy piszesz tu pod czarnym nickiem;) Slyszec , a znac to tez jest roznica, wiec praktycznie tez mnie nie znasz. Jestesmy kwita mozemy isc spac;) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szum m...
Ty zgadłaś, a ja się myliłem...nie "podrywam "Ciebie...trochę się nudzę i chciałem z kimś pogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szum m ok mozemy zawsze tu pogadac, tylko teraz jest juz pozno , ja sie jutro wyspie ale Ty..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szum m...
Dobranoc Setuniu... nie myśl o tym ....miłych snów ...pewnie kiedys sie dowiesz... kim jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szum m mam nadzieje , ze sie dowiem , bo nie lubie nie wiedziec;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szum m...
..ale późno....Have a nice day - Setuniu....ale to wciąga, to pisanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szum m...
..........teraz rozumię to sidzenie po nocach......... Napewno się dowiesz.....przepraszam że Ciebie trzymam w niepewności ....ale tu nie mogę napisać, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szum m...
Witajcie śpiochy..... ale macie dobrze....ja muszę zawsze rano wstać, nawet gdy nie chcę..... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szum m wciaga i to bardzo wiec poki jeszcze jestes poczatkujacym , to maszjeszcze szanse zeby sie wycofoac;;;) Powiatkowy🖐️ czemu ostatnio tak rzadko tu bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka troche jestem teraz zapracowany, a wieczorkami, nie mam brdzo sił siedzieć przy kompie :O ale podglądam Was :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy na podgladanie to zawsze masz energie:D Tylko sie nam nie przepracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP , a Ty przypadkiem ostatnio nie zagladalas komus pod kolderke i jej nie sciagalas?:D to pewnie ta osoba teraz chce sie tym samym zrewanzowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescik wykonalam (kiedys juz tez raz), wyszlo mi 67%, ale powiem szczerze, ze nie za bardzo rozumiem jak oni to wyliczaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszlo 50% , a amerykanskim naukowcom nie ufam:D tesknie🖐️ u mnie sobie wlasnie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
mi wyszlo 70 % :O To dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybralam humanistyke ale chyba dla kazdej dziedziny byly te same pytania;) mi napisali \"Indywidualistka ale nie do końca W całym twoim indywidualnym życiu jest jakieś miejsce dla niewielkiej szarości. Czasami uda Ci się, zupełnie przypadkowo być fajną średnią osobą. Ale Twoja szanse na bycie szarą są nikłe. Lepiej zostań już nieypową do końca. Jak już coś robić, to robić to do końca porządnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie
ale obciach moglam nie pisac co mi wyszlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te informacje sa chyba tak dla nich, taka pomocne zmienne, zeby miec lepszy obraz indywidualnosci i szarosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie zaden obciach! to nie byl test na to czy jestes zla czy dobra;) Calkowita indywidualnosc nie zawsze wychodzi na lepsze czlowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie zaden obciach! to nie byl test na to czy jestes zla czy dobra;) Calkowita indywidualnosc nie zawsze wychodzi na lepsze czlowiekowi Takie osoby sa raczej mniej lubiane i maja problemy w kontaktach miedzyludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wkleje tu kolejna bajeczke: 05 lipca 2006Bardzo szara mysz Dawno temu, za lasami i polami mieszkała sobie szara mysz. Była tak bardzo szara, że prawie w ogóle nikt nie zwracał na nią uwagi. Pewnego razu szara mysz wyszła ze swojej norki na spacer. W pewnym momencie pojawił się przed nią czarny kot. Myszka zastygła z przerażenia. Ale kot jej nie zauważył. :) zrodlo: http://bajarz.blog.onet.pl/2,ID111531530,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×