Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość teraz wiem wszystko
a Wy wpisujcie wyniki......... 1. Napisz, przez ile dni w tygodniu masz ochotę na seks! (jeśli przez cały tydzień nie masz takich marzeń, to dalej nie rozwiązuj tego zadania; ono nie jest dla ciebie; jeśli jednak są takie dni, gdy myślisz o seksie, to musisz wybrać wartość od 1 do 7 - bo tylko tyle dni ma tydzień) 2. Pomnóż swój wynik przez 50 3. Następnie dodaj 44 4. Następnie pomnóż przez 200. 5. Jeśli w tym roku miałeś już urodziny dodaj 110. Jeśli nie dodaj 109. 6. Ostatni krok: od otrzymanego wyniku odejmij rok urodzenia (np. 1941, 1971, itd....) Kiedy wykonasz już wszystkie działania powinieneś otrzymać numer pięciocyfrowy? Pora go objaśnić: Pierwsza z 5 cyfr oznacza, ile dni w ciągu tygodnia myślisz o seksie. Ale to nie wszystko. Ostatnie dwie cyfry wskazują, ile masz lat. I co ciekawe, druga i trzecia cyfra, wskazują na pozycję seksualną, o której czasem myślisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowiczko, często tu bywasz
bądż w czasie Świąt, nie zapominaj o nas :) a tak na wszeklui wypadek, ŚSoeiczko, suuuper świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja poproszę więcsj
jestem, już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by nie chciec skrobnąć
dlatego, ze smutek w sercu mam i musze postarac sie go tamtad wyrzucic. najłatwiej to zrobic płacząc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×