Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość burger
nie mów, wyczujesz mnie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
masz niucha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
wypijemy wódke i będzie po sprawie, podróba tempa nie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiem sadzic, ze \"podroba\" byla pierwsza, no ale wodki i pacierza nie odmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
tylko czysta zmrożona zaczynam sie zastanawiać czy nie wyskoczyć do sklepu, nabieram ochoty jak gąbka wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta tylko nie z lodowki a z lodu, tolerowana z cytryna badz jako dobry shoot, niestety dzisiaj nie dane bedzie mi skosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
"on the rocks" tylko spoko wypijemy z cizzią albo Napaloną, masz jak w banku schłodze i będzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad dog, ale tylko z tobasco, inne sa kiepskie :O on the rocks to tak na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
dzieki, za to Cie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
dziewczyna jest to i wypić przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie setuchna :classic_cool: 1. Czy mam pieniądze, czy grosza mi brak - ja stawiam! - Ja stawiam! Czy los mi sprzyja, czy idzie mi wspak - ja stawiam! - Ja stawiam! Czy mam dziesięciu kompanów, czy dwóch, Czy mam ochotę na rum, czy na miód, Czy mam pieniądze, czy grosza mi brak - ja stawiam! - Ja stawiam! (i następne) 2. Czy wicher w oczy, czy w plecy mi dmie - ja stawiam! Czy mi kompani ufają, czy nie - ja stawiam! Czy ja ścigam wroga, czy wróg ściga mnie, Dopóki mój okręt nie leży na dnie, Czy wicher w oczy, czy w plecy mi dmie - ja stawiam! 3. A gdy mnie dziewka porzuci jak psa - ja stawiam! Gąsiorek biorę i piję do dna - ja stawiam! Kompanię zbieram i siadam za stół, I nie ma wtedy płacenia na pół, Bo gdy mnie dziewka porzuci jak psa - ja stawiam! 4. Ja stawiam żagle jak kufel na stół - ja stawiam! Czy fala mnie niesie, czy w górę, czy w dół - ja stawiam! Czy tam dopłynę, gdzie kończy się świat, Czy aż do piekła poniesie mnie wiatr, Ja stawiam żagiel, jak kufel na stół - ja stawiam! Ja stawiam żagiel, jak kufel na stół - ja stawiam! Ja stawiam żagiel, jak kufel na stół - ja stawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
dobre jak duży łyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ide przegrac teraz swoje zycie na macie 🖐️ a pozniej na wodke moge sie umawiac tylko pewnie tylko wirtualna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻;) milo ze wrocilas ;) przepraszam za moj wczorajszy fon. Wybaczysz S.M.K.🌻 Witaj Godziu;) jak urlop mam nadzieje ze Jestes milym leniuszkiem;) Pomaranczki🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy. (Nie wydaje mi sie to warte wysilku.) Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej. (No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!) Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew na odleglośc 20 metrów . (O ludzie!) Orgazm świni trwa 30 minut. (W przyszlym zyciu chce byc świnią) Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy (Ciągle jeszcze myśle o tej świni.) Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy) Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc boiska. (30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?) Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc) Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chcialem wiedziec) Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk. (Hmmmmmm......) Osoby praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne. (Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?) Slonie są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac (OK, to w zasadzie jest fajne) Koci mocz świeci w podczerwieni. (Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?) Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg (Znam takich ludzi) Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam) Niedźwiedzie polarne są leworeczne. (Jak zmienią reke to bedą zyly dluzej) Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią ) A teraz skoro uśmiechnąleś sie prznajmniej raz wyślij to dokogoś kogo chcesz rozśmieszyc. Czyli: wyślij to do wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BD32
Witajcie kochane ;)chyba kawy nie bede proponowac;) Szepcie👄skarbie, Setuniu👄dawno Cie nie idzialam jak mija wieczorek kochane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×