Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość ===========
ale masz problem, ja bym go kopneła w dupę, taka jest prawda jak On Cię teraz nie szanuje to nigdy nie będzie szanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liger śpi?
:) u zaczynam sie bać. Paszcza, zębiska:P czyj to wizerunek? Palec mnie boli:( Może go tak podsunąc ligerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wkładałam ależ
myśli Ci się nasuwają:P Nadźgałam nieszczęśnika:( Chciał nadażyc za moja głową nie nadązył:( i żle skończył, palec znaczy:classic_cool: Ale co Was bede zanudzać. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od cmoka gangrena
😭 No chyba, że Ty to zrobisz:D Tylko ta Twoja paszcza:( zebiska pominę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszcza jest przyjacielska, no i zamiary też teges takie :classic_cool: , więc nie bój żaby :D zębami nie drasnę nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego jakoś Ci nie wierzę
:classic_cool: Przyjecielsko to mozemy sie stuknąć szklanicą. Może znieczuli mnie zawartośc;) Co ja tu robie, nienawidzę morza, fal, jazgotu mew:classic_cool: jeszcze jakiś liger chce udawac miłego:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy się stuknąć :classic_cool:, bo do pracy dziś idę , ale może innym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda , że nie widzisz mego
żalu:classic_cool: Rumnąć się z .... wszystko zahasłowałeś?:O:O tak mi sie fajnie rozrabiało na Twoje konto:classic_cool: Baw sie dobrze w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda , że nie widzisz mego
ić i nie wracaj:classic_cool: Pamietaj tylko podac mi hasło do tego konta😠 Znów L zostawili samą😭nawet nie zaszumiało mi w głowie, bo liger uadje, że do pracy chodzi na trzeźwo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię jak szumi
:P i git jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka011
jesli masz talent -wykorzystaj go jesli kochasz to poł sukcesu miłosc musi byc dobra ,budujaca musi byc płomieniem przy ktorym mozesz zawsze sie ogrzac i zapomniec o całym swiecie musi dodawac sił a nie zwatpienie tyle mozesz z siebie dac innym .... http://www.youtube.com/watch?v=W0mhQiT7Ao0&feature=related :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka011
Koliberku-to nie talent tylko pewna wrazliwosc karmiona zmysłami :) czasami nawet nie wiemy jakie talenty posiadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, Nie otwieram ust, Bo już mi niewymownie żal Moich do ciebie słów. Wagony słów! Węglarki słów! Prawdziwe złoto, Diamenty, perły, Bardzo niewiele Sztucznej biżuterii! Miłości bujnej, cudnej kuźnie I wszystko w próżnię, w próżnię, w próżnię! Nie mówię, Nie otworzę ust, Żeby już nie było mi żal Moich do ciebie słów. Wagony słów! Węglarki słów! Prawdziwe złoto, Diamenty, perły, Bardzo niewiele Sztucznej biżuterii! Miłości bujnej, cudnej kuźnie I wszystko w próżnię, w próżnię, w próżnię! I wszystko w próżnię, w próżnię, w próżnię! I wszystko w próżnię, w próżnię, w próżnię! Anieli przyszli, Zagrali w ciszy, Nikt ich nie słyszy, Przestali, wyszli. dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam myśli pogmatwane z przyczyn ode mnie jak najbardziej zależnych :) ale jakiś spokojny musik na sen, dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×