Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

chlopaki nie placzą........♪♪♪ masz jakiś ciekawy obiekt w czytelni ?????:P godny zawieszenia oka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no niestety nie mam .... ale dyżur się jeszcze nie skończył, więc kto wie kto jeszcze tu przyjdzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsiąśc do pociągu byle jakiego nie dbać o bagaż ,nie dbać o bilet.... kurcze ,ale sobie pośpiewalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,ale zaraz lepiej sie robi na duszy,prawda????? z młodej piersi się wyrwało :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu mi weselej :D jestesmy...jagodki.... czarne jagodki ..... mieszkamy w lesie zieeeeellllooooonyyyymmmmmm..... oczka mamy czarne ,buźki granatowe,a......... nie pamiętam jak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha .... trzeba to osuszyć..... jak przyjade do Ciebie to z suszarką.....,żebym miala gdzie zaparkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parkować to jest gdzie , gożej z wejściem na posesję :( gdzie moja piękna trawa....? pytam się gdzieeeeeeeeeeeee....? oddajcie mi moje zielone poletko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zielonych pastwiskach owieczki hasaly.......♪♪♪♪♪ i też sie doczekasz tej zielonej lączki ...jeszcze troszkę... slonko świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truuuuuuuuudno taaaaaaaaaaak raaaazem żyć nam ze sobąąąąąąąąąąąąą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wiosny Wołam cię słowem, które pamięć znaczy Wołam cię słowem, co w serce się wżera Wołam cię myślą odważną i szybką Chcę cię widzieć zaraz, tu zaraz i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna ,wiosna wiosna ...ach to ty czy jak tam bylo :D umnie już sucho caly snieg taczką 3 dni wozilam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd moje :D to z piosenki maanamu ale mi podpasowało.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa manamuuuuuuu no no :) Wróżko,a masz prawo jazdy na taczkę,hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wiosnę czuję wzrost hormonow :D heheheheh cosik przekształcilam: wiosenko ,wiosenko.... cóżes Ty za paaaaaaaaaaniiiiiii ,że za tobę idą,że za tobą idą chlopcy malowani :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powinna mi odpowiedzieć wiosna .... tylko zamiast kochany wstaw kochana...:) Wiem że czekasz że stoisz Boisz się że nie przyjdę, że to był tylko żart Nie, nie żartuję, bardzo tęsknię i czuję Że bez ciebie umieram, powietrza mi brak Nieuchwytny, ulotny jak cień Przez blask i oczu mgnienie Idę, nie idę, idę, biegnę Kochany biegnę do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lataaaaaaaaaaaaaaaa,do lataaaaaaaaaaaaaaaaa piechotą będę szlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... prawo jazdy mam na kunie i na auto za taczkę dostalam mandat za nadmierną szybkośc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko jedno skrzydło To prawie tak jak anioł A Ty masz skrzydło drugie Rośnie u Twoich ramion Gdy staniesz przy mnie blisko I mocno mnie przytulisz Bez trudu popłyniemy Prosto w wysokie chmury Szczęśliwe chwile to motyle Miłość wieczna tęsknota Zatrzymamy się w locie Nad szczytem i urwiskiem I będziemy nad Ziemią Nieziemskim zjawiskiem To będzie nasza pierwsza Komunia bez końca Przytul mnie tylko mocno Lecimy do słońca Szczęśliwe chwile to motyle Miłość wieczna tęsknota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, wzrost powiadasz...to koniecznie trzeba coś z tym zrobić, bo takie skoki nie s a dobre...trza równowagę wprowadzić....hihihihihihi Klucha, o te słowa to już kojarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,to jest pikne to o motylach:):):):):) Wróżko, a mandacik;) i zapłaciłaś????? a ja mam PL na te wózki co w marketach są hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×