Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cześć 🖐️kochane:) ja w końcu też jestem w domu:) jakis nastrój mnie dopadł do smutnych posenek....i takich właśnie sobie słucham kochaniutkie wielkie 😘😘dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, no i ja mam taki nastrój smutny... eh a jak maleństwo???? masz jakieś zdjecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej czekam na mamuta... innym razem zrobimy imprezke hehe..ogladam \"oszukac przeznaczenie\"...znam to juz na pamiec ale za kazdym razie na tym filmie poziom mojej adrenaliny siega maksimum :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..no i wcianam pyszne ciacha :P moge sie podzielic bo jeszcze kilka mi zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,a jakie ciastka wsuwasz???? Ja zagniotłam kurche na jutro i coś musze pomyslec,albo szarlotka,albo znow plesniak,albo jakaś mieszana owocowa masa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies takie mleczne..calkiem smaczne :D w Niemczech kupilam.. rzucam Ci kilka bo zaraz nie bedzie :P a do tego herbatka owocowa..mniam.. :D Kasia..zrob dzis szarlotke..Twego plesniaka jadlysmy tydzin temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow mleczne ciacha są pychotka, dzieki;) szarlotke powiadasz...no może i tak zrobię własnie...;) jabłka mam, rodzyny tez i cynamon się znajdzie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz splywam.. Dobranoc laseczki 👄 🖐️ aha i czekam na szarlotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami..nie zapominaj o mnie przy wysylaniu zdjec!! :) juz spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa dobrej i spokojnej nocki:) kasiu zdjęcia do Ciebie i amfy idą ale cosik powoli,bo wcześniej wysłałam fuuul wiadomości i teraz tak muuuuli:( ale na bank dojda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Agami,czekam czekam;) ja tez zrobiłam nalot na pocze;)i nadrabialam zaległości w emilach wysyłaniu;) Kamilciu,dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przy okazji też dziękuję kamilci😘🌻❤️ i lecę lulać bo padam na pyszczek:) zdjęcia jak nie teraz to dotrą później:) dzieci i mamut dały mi w kość jedno dzidzi dodatkowo ,a to już nie na moje stare kości:) ale pomagam jak moge:) JULCIA----CIOCIA CIĘ BAAAARDZO KOCHA SKARBEŃKU:)😘❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dobranoc kochana jutro zdjęcia ponownie wyśle jak nie dojda słodkich i kolorowych snów:) papappapaappapaapappapaa do.......dzisiaj hihi i nie zapomnij zrobić komuś jaj,bo prima aprilis:):)O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) u mnie dzisiaj pikne slońce i jest gorąco nareszcie wlożę 1 raz koszulkę z krótkim rękawkiem och....... bajera ...prawie lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia, Wróżeczko;) i u mnie pikne słonko wyszlo;):):) i też już łazilam z krótkim rekawkiem;) dzis mam dzies wyżywania się w kuchni;) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×