Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Za stronke 🌻 Dobranoc tym co do łóżka poszlija tez ide:)ole ole ola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochy
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie spiochy
odpoczywamy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonRoballoSzypulus
miluniej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się więcej nazbiera tych pozdrowień to sesemesa wysle :D:P cześć:) jak film oglądałaś Zooziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dvd zulawskiego "wiernosc" juz drugi raz:) no bo po francusku isie fajnie slucha ( tzn z napisami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam... ale ja za to wczoraj widziałam spadającą gwiadzę:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mam ale i tak mi się życzenia nie spełniają 😭, więc tyle mojego,ze widziałam.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee moze sie spelnia:) ide sniadanko dorobic \'ole!! a gdzie reszta????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak mi...
Zooozia, smacznego... nie mam pojecia gdzie reszta.. Wróżka w pracy to wiem,a reszta brygady....moze tez pracują.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ja juz jestem :) Wrózka w pracy ale żebyście widziały w jakim miejscu ona pracuje .... praca cieżka ale z okna widoki.......... aż dech zapiera . Na samą myśl o tym miejscu ciepło mi się robi . No i co najważniejsze na kadrę nic złego nie mówiła , czyli można bez stresu do domu wracać a to chyba najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, witaj;) Byłam w sklepie kupiłam bułeczki maslane i serek kokosowy;) Kto ma chęć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby po sniadaniu ale ten serek..........no to mam wyprawę do sklepu . Nieźleś mnie załatwiła siostro :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykasowli mnie z tym dowcipem wiec tu go wklejam:) Do niewielkiego sklepiku muzycznego przy lubelskim deptaku wchodzi znany poznański kolekcjoner ludowych instrumentów muzycznych z całego świata. - Czy dostanę u was - pyta wyniośle - wygarbowaną skórę kozy do polskich tradycyjnych dudów ? - Niestety nie mamy - odpowiada sprzedawca - No pewnie, skąd w takim grajdole byłaby wygarbowana kozia skóra - komentuje wybitny specjalista - A może jest bejcowana skorupa żółwia do kongijskiego conca ? - Nie - Cóż za pipidówa - mruczy pod nosem klient - To może chociaż znajdzie pan czesane włosy z końskiego ogona do irlandzkiej harfy celtyckiej ? - Przykro mi - odpowiada poirytowany sprzedawca - Ale mogę panu zaproponować świeżutkie krowie pizdy do niemieckich harmonijek ustnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,wybacz..... Ale pomyśl,ze spacerek dobrze zrobi...;) Zooozia hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Zooozia , czemu go wykasowali ? nie znają się na dowcipach ! sam wyraz dowcip też wykasują ? :D ach Kasiu , no jak nic muszę iść pospacerować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×