Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

e tam sie uczy ja ciagle na stanowisku:D klucha dzieki za przypomnienie juz wracam do nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty nie w książkach ? Zooozia , a ja myslałam że przez tyle czasu co sie nie odzywałaś to już do Francji pojechałaś na nauki . :D Myślę , nauczy się ..., pofrancuzi nam trochę..., bedziemy poliglotami....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuza z krwi i kości ? :D tacy uczą najlepiej i najdokładniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z francuzem 7 miesiecy za nastepnego podziekuje wszyscy chuja warci ole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia , ollle ! to teraz Hiszpana on by ci po OLIŁ ! ole!:D Aż Kasia się odezwała :D cześć Kasieńko ja miałam Araba . Z tym lepiej tez nie zaczynać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam istne urwanie glowy ..mamut w delegacje..ja do pracy ...mloda rzadzi popilnujcie ja jutro.zeby lekcje odrobila :D no i kot umrze z tesknoty ech.... dawno tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole..ole...oleeeeee...oleeeeeeeeeeee nie dam się ...nie dam się :D co wy tu kolorkujecie :D?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jestem dziewczynki🖐️😘🌻❤️ dywany wyprane :D mamut zadowolony,ech żyć nie umierać.....tylko te zakwasy😠 suknia ślubna mojej siostry prześliczna......ach mówię wam cudeńko byłam z nią na przymiarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flądra - mam zamiar oglądać Grę na TVN albo taką komedię jakąs na Polsacie;0 Agami, Zooozia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamut zadowolony bo nie musiał sam prać:D a ja mam wszystkie kręgi chyba przestawione od szorowania jakoś nie mogę się przemóc żeby kupić sobie odkurzacz piorący to mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co babeczki idę ja do łóżka nie dla starej baby taki wysiłek 3-majcie się cieplutko do juterka chyba udaru dostałam bo czacha dymi papapapapapa SŁODKICH I KOLOROWYCH SENKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×