Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Ja bylam tam ,a ty tu brykasz ,to chyba berek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 9 wybiła (prawie} czas podwoje biblioteki otworzyć dla studentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza przychodzi młoda kobieta. - Proszę niech pani siada. Co panią do mnie sprowadza? - No cóż, panie doktorze, sama nie wiem jak to powiedzieć... otóż wydaje mi się, że cierpię na nimfomanię. - Rozumiem. Oczywiście mogę Pani pomóc, jednak na początku muszę nadmienić, że moje wynagrodzenie wynosi pięćset złotych za godzinę. - Pięćset złotych? Dobrze. A ile pan bierze za całą noc? :) Dzien Dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam poczte i dziekuje wszystkim listonoszom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu po operacji lezy facet na lózku, a obok siedzi jego zona, usmiecha sie i glaszcze go po glowie. W pewnej chwili on otwiera oczy, patrzy na nia z niedowierzaniem i mówi: - Jak sie zenilem, to ty bylas kolo mnie... - Tak kochanie. - Jak zlamalem noge, to ty bylas ze mna... - Oczywiscie najdrozszy! - Jak rozbilem samochód, ty siedzialas kolo mnie... - Tak kochanie! - Dzisiaj mialem operacje i ty równiez jestes u mego boku. - Och! - Tak mój kochany. - Wiesz co? Ty mi k...a pecha przynosisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi gościu do apteki, wyciąga rękę i pokazuje farmaceutce piątke. -Przepraszam bardzo, ale nie bardzo rozumiem o co panu chodzi. -Pięć tabletak wiagry poproszę -Może jestem wśćibska, ale po co panu aż 5 tabletek? Może panu zaszkodzić -Pięć, bo tyle dupeczek przychodzi dzisjaj do mnie na imprezkę Następnego dnia przychodzi ten sam facio i wyciąga dwie ręcę. -Podać panu 10 tabletek viagry? Pyta farmaceutka -Nie! Krem do rąk .... żadna nie przyszła... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry kawał nigdy nie jest zły hjjjjjjjjjjhi za stronke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"babcia wsiada do altobusu staje obok kierowcy i prosi o polowke biletu. dostaje go i autobus odjezdza po chwili babcia pyta kierowcy czy nie ma ochoty na orzeszka i daje mu 3 sztuki kierowca zjada........... i tak przez kilka dni ta sama sytuacja ten sam kierowca i ta sama babcia w koncu kierowca nie wytrzymuje i pyta ..skad babciu macie takie smaczne orzeszki ? babcia na to ...wiesz synu ja jem rafaello a te orzeszki to takie za twarde:)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"stoi babcia w autobusie a malolat siedzi i nie ustepuje jej miejsca... babcia nerwowo zwraca na siebie uwage i uderza laska w podloge ... to denerwuje malolata i mowi do babci... babciu zalozcie se gumke na ta laske bo strasznie trzaska... babcia na to gumke to se mial twoj ojciec zalozyc to bym teraz siedziala\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×