Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh........ Robal ,ze Ty mnie nie zabrales :D dobra to zart i tak bym nie mogla caly wekent pracowalam od rana do wieczora ,ale jak bedziesz jeszcze na Mazurkach to daj cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik podaje ;) a co bedziemy sobie zalowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam pyszny ten sernik amfa :) mmmmmmmmmmmmmmmmm... i ta bita smietana i sosik tofiiiii mmmmmmmmmmmmmmmmm..............te owoce morza mmmmmmmmmmmmm:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana do wieczora;) najwspanialsze sa przeca noce;P siedzielismy w porcie Tawernie Pod Złamanym Pagajem i cala noc spiewlismy szanty ...bylo super ten klimat mnie odpowiada,bylo nas tam okolo 100 osob z roznych zakatkow nie tylko Polski. jak tylko bede mial czas i mozliwosc to zamieszkam na mazurkach,w okolocach Wegorzewa lub Gizycka...dzialka musi byc z dostepem do jeziorka i ogromny pomost gdzie bede przesiadywal reszte swego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszny pyszny :D wczoraj kupilam :P nie wiem jak wy ale ja mam dzis istne urwanie glowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sie przeprowadze... to tylko kwestia czasu;) mysle ze bedzie to za okolo 6-8 latek wtedy juz bede mial spokojne dni i miesiace i lata;) tymczasem pozostaja mi marzenia i wyjazdy co jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truneczki wieczorkiem;) a ta sielawka to cos dla mnie na teraz:D za wegorza zycia bym nie oddala ,chyba ,ze smazony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×