Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

czesc Dziewczyny🌻 Ale zaganiany dzisiaj jestem ;) Jutro wyjezdzam wiec mialem pare spraw do zalatwienia... Zapowiada sie cieply dlugi wekend trzeba wiec korzystac zen;) Miłego Wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak najczesciej na łono...;)biroe dzieciaki i znikam odpoczac i pobyc z soba ...mam wspanialych synkow a tak malo czasu im poswiecam bo ciagle cos robie ,wiec teraz mam okazje pobyc sobie z nimi .... wyszalejemy sie jak nigdy ...woda juz cieplutka wiec szlenstwa bedzie do oporu ,pontony itp. no i oczywiscie grilowanie zlowionych rybek hm palce lizac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to ja bym siedzial przy biurku w wodzie;) takie mozliwosci...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka123 szkoda ,ze za prace w gospodarstwie domowym nikt nie placi powinni uchwalic w sejmie ustawe o dodatek dla gospodyn JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cześć kochani🖐️😘wróziu,cóż za pesymistyczny opis na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie farbować owłosienie na .........głowie hihihi później się odezwę:)):)) soczysta malinka będę:)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko się może zdarzyććć gdy głowa pelna marzeńńńńńńńń buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu to podaj mu tlenu buhahahahaha:):):):):) farba na łbie---czekam na efekt:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!stronka moja wrózia odwdzięczaj się za wczoraj:):):):):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordę.......głowa mnie piecze:)):)) a na wesele perukę nałożę i zrobię fyrorę:)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze FURORE miałam robić wróżka WRACAJ NATYCHMIAST wyłaź z kuchni i zostaw lodówkę w spokoju:)):));):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ......ale chyba za bardzo mnie piecze,swędzi i cholera wie co jeszcze:) ale nie będzie źle,to nie pierwszy raz tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daawnooooo nie farbowalam kłaków,wiec nie pamietam jak to jest... :) ale jak mówisz,ze będzie dobrze - to MUSI tak być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×