Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość mam małe pytanko
... czy mogłybyście mi powiedzieć czy pojawia sie u Was któraś z "wyrzutków..."? Przegladam kafe i żadnej nie widze :-( A nie wiecie dlaczego skasowali topik wyrzutkom :-0 :-( Kiedys gdzies widzialam/czytałam Zóóózie, chyba tez Samire, ale Bombki,aganioczka, szkotki nigdzie nie ma.... :-( Bardzo prosze o podpowiedź :-) i pięknie dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiadomośc od Zoozi -\" od wtorku nie mam kompa, sorry ze milcze, pozdrow kobietki papap\" Więc pozdrawiam w imieniu Zooozi:):) wyrzutków nie wiem dlaczego skasowali, teraz zdaje się,że częśc dziewczyn pozmieniało nicki i pisze na topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3237474 ale nic sobie nie dam uciąć za to;) Amfa,jestes jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem :P zaraz mamut wroci :D a ty gdzie wsiaklas na tak dlugo??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm byłam w tesco kupiłam kostium kapieowy;) troszkę sie opalałam,ale nie mam siły na słońce... teraz siedze przed kompem niedługo przyjdzie kolega ot i caly piatek zleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega powiadasz................................ ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TEN????????????????????????????????????? a po co przychodzi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj: zasada nr 1: wyzywajace ciuszki i make up :D ja mam dzis salatke na obiad ;) i winko tez of course ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuuu dziolcha sie nie liczy :P zawsze mozna zmienic :P KASIA DAJ Z SIEBIE WSZYSTKO!!! . . . . . . . . . a potem opowiedz ze szczegolami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka superowa :P ryz, kukurydza, groszek, jajka, ser zolty, majonez :D taki mam dzis obiad..w koncu jest za goraco za gorace zarcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jest kuszaca :P o ktorej machos przychodzi? ;) dzieki za cwieta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty..no ale skoro on ma dziolche a przychodzi do ciebie na frytki, kielbaske z patelni i wino w dlugi weekend to musi cos znaczyc ;) wez jakis ostry flirt uruchom :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, echhhhhhhhhhhhhhhhhh szkoda słów...... mam zamiar miło spędzić czas i to się liczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki zeby bylo milo :D a jak reszta weekendu sie zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem właściwie jutro od rana ide na rynek po spódnice potem musze skoczyć do marketu a potem ide nad staw z tatą - on bedzie łowil rybki a ja się budu opalac;) niedziela, to tez nie wiem chciałabym troche na słońcu poleżec ale co z moich planów wyjdzie, to sie w praniu wyjasni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro juz kupilas stroj kapielowy to koniecznie musisz z niego skorzystac ;) u mnie dzis w ogole slonca nie ma..jest goraco ale sa chmury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide chyba zrobić sałatki troszkę do tej kiełbachy;) wezme ogóra zielonego, malosolnego,pomidora i cebule i pokroje to i posole i bedzie gitara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×