Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Agami - nie mam pojecia co się z pocztą dzieje w ostatnich czasach..ale coś niepokojacego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭ale se będę korzystała z interii i już takiego mailita dziś dostałam od interii Witaj, bezpłatne konto, z którego właśnie korzystasz ma od teraz NIEOGRANICZONĄ POJEMNOŚĆ! Nigdy nie zabraknie Ci miejsca na maile! Wprowadziliśmy także inne udoskonalenia: - wyszukiwarkę, która ułatwi Ci odnalezienie wiadomości np. od konkretnej osoby, - autoresponder - odpowiedający na maile pod Twoja nieobecność, - aktówkę do przechowywania plików w internecie, - filtry wiadomości porządkujące otrzymywane listy, - dodatkowe opcje bezpieczeństwa aby Twoje konto było jeszcze lepiej chronione. Szczegółowy opis nowych parametrów Twojego konta znajdziesz na stronie http://mailing.interia.pl/?f1f8a.poczta.interia.pl%2Fpomoc%2F%3Fcat%3D128 Życzymy wielu dobrych wiadomości Zespół poczta.interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać kochane,bo moje oczy mi posłuszeństwa odmawiają dobrej i spokojnej nocki wam życzę babiszonki do jutra 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaa
Cazesc Kasiu... ja sie już op Ciebie martwiłam... nie odzywasz się ... a Ty sie wysypiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu hihihihhi No niby się wysypiam,ale już o 6 taki jeden Mój mnie obudził:) bo chcial dzień dobry powiedziec hihihhii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden... aha... a aż tak wielu ich jest?? :)) Ja jak nie musze wstawac to wyłączam dzwiek w telefonie, żeby nikt przypadkiem mnie nie obudziił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie jest tylko jeden ;) A ja zapomniałam wyciszyc telefon;) ale co tam;) 🌻za stronkę;) a gdzie sie reszta podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe oj tak Kamilciu - są bardzo miłe;) Kiedys odpisałam na takiego esa,a jak potem przeczytalam to co napisałam - to nawet 1 slowo nie było zrozumiałe :):):) Ale zostało mi to \"wybaczone\" hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamillciaa
:) jakie śliczne dziś słonko swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śłicznie jest;) uciekam bede póóóóóóóóóźnym wieczorkiem;) narazie miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia Kasiu :D :D ja dzis postanowiłam zabrać sie za wielkie sprzatanko, więc po pojawię się też późnym wieczorkiem... BUZIAKI :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nie będę gorsza,też machnę wpisa,chciaż liter nie widzę :D jestem na urodzinach mojej serdecznej przyjaciółki (stare z niej już babsko:D tak jak ja:D)i .....................piiiijjjjjęęęęęęęęę do juterka kochane ,szykujcie dla mnie piffffko na rano hahahhaha słodkich senków🖐️🌻❤️😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - spoko - piwencjo masz zaklepane;) Ja dziś tez byłam na \"szkoleniu\" w pracy i trzeba sie było integrowac.... No...sciekłe psy sa pyszne:P Dobrej nocy:) Do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaczewska.........
kaca leczę:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu za duzo popija
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaczewska
heheheheh a gdzie moje obiecane piwo???????????????? tak się męczyłam,że musiałam powtórkę z rozrywki zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano piwencjo czekało ale wywietrzalo ale ktos zakosił, jakiś łobuz;) dobra zmykam spac;) spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×