Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

jak żyję ? całkiem skromnie i rodzinnie :D dziękuję , dobrze , jeszcze w dwupaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha i obys w tym dwupaku wtrwała do końca;) Bo po co się na ten świat tak spieszyć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Klucha :):) jak to zgubił.. przecież ja wysyłam... i zwroty nie przychodzą jak od Kasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko przez te gołębie pocztowe :D zmyliły drogę . A co tam u was w wielkim świecie dziewczyny ? Piłyście kawę bo ja dopiero idę zrobić sobie lurkę... ale mam ochotę na piwo i fajki :D wszystko co zakazane...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1: Dzien dobry :) po 2: wszystkie naj naj dla malego mamuta Agami 🌼 po 3: ja zadnego maila nie dostalam od wrozi po 4: komar mnie ujebal 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast ugotowałem pyszna szczawiowke;) z jajeczkiem .... Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal - ten cytat z Twojej stopki to skąd pochodzi? (bo tak jakoś mi to z Samotności w sieci pasuje?) Kamilciu, wow - jak ja awno kiślu nie jadłam...Normalnie chętki mi narobiłaś....A tu dziś do 17 w robocie siedze...bbbbbbbbuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Samotności nie byłam.Kiedyś dawno czytałam ksiązkę i jakoś tak mi podpasował ten cytat;) Ale jesli to to, to super:) Kamilciu - podoba się film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialem u nikog niczego podobnego wiec sobie zagarnalem ;) chyba nie grzech ??bo grzeszyc nie wypada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny raz się przekonałam, że ksiązka jest o wiele lepsza, a film, hmmm chyba troskze pzrereklamowany, ale mimo wszystko nie załuję że poszłam na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torcika serwuję wszystkim chętnym i spadam smacznego życzę teraz idę sprzątnąć sajgon po gościach mojego synalka ps.wszystkim dziękuję za życzenia :):):):):)😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×