Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

uuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....mmmmmmmmmm mlask...mlask:D dziń dybry:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was długaśno mnie nie było....ale w robocie teraz mamy efekt cieplarniany /sezon/ i tak do grudnia przejeba.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na nic czasu , czasami to po 10 -12h zapier....to znaczy nadzoruje:D:D no ale taka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wy to juz chyba po pracy jestescie................gdzie jestescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze jaca🖐️ ja się opier......... i czekam na mojego mamuta on też biedak zapier....po 12 godzin ale jak chciał panią niech zap...na nią:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzę,że wszyscy się opier....tak jak ja:D ruszać dupska do kompa:D a jak nie ,to chociaż dobranoc powiedzcie babiszony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie:p:p:p;p dobranoc skarbeńka moje słodkie😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 a str.roz.......macie za karę:D:D;);):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oż w mordę kami...........😘 nie zdążyłam przed tobą i tak narozrabiałam [wstydzę się bardzo] W Y B A C Z C I E MIIIIIIIIIIIIIIII 🌻za srt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już będę grzeczna..........obiecuję nawet stopidło zmieniłam dobej nocki idę za karę spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, tak szaro buro i pochmurno a takie cos lecialo z nieba dziwnego jak szłam do pracy.. bbbbbbbbblllllllllllleeeeeeeee i sennie jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też nie taką chociaz lekka mgła ma coś w sobie;) i nie tylko lekka;) taka gesta jak mleko tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz duzo studentów w bibliotece? Ech jak ja bym chciala byc studentką... i móc sie wyspac... hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...ale musze lecieć na drugi zakład do roboty ...o zgrozo wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×