Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kasiu, nie mogę tam wejść:( A słoneczkiem to jeszcze żyję od wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż nie jestem sama;)a coś mi sucho w gardle;)Kasik ,jak sobie zafundujesz kulczyki to fotke im zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam czekolade na gorąco z kawą... hmmm, jeszce tego nie próbowałam, ale zaraz mam zamiar... kto chętny poeksperymentować ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam zamieszanie... własnie dotaałam zeby zrobić czekoladkę O O hmmm całkiem dobra... ulepszyłam mleczkiem do kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak kiedys przetestuje a mi się właśnie herbata skończyła:O jeszcze chwila i skocze do sklepu, bo człowiek nie wielbłąd-pić musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamilicaa
przynajmniej jakieś urozmaicenie, bo ja codizennie od 8-16 :P dzieki za 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie :)) ech... chyba mam doła.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, co się dzieje??? nie chcesz gadac na forum,to piszu na emila;) (jesli oczywiście chcesz) Dzięki za kwiatuszki;) A pewnie,ze urozmaicenie;) Ja tylko raz wpisuje pseudo,potem tylko hasło... to jakos mozna ustawic,ale jak???nie pamietam...:O starzeje się i skleroza dopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia, co cie tak rozbawiło:)te kulczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze dni mojego zycia sie szykuja chyba :o tzn albo bedzie radocha albo deprecha :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i mnie nie ma jak zwykle :) Amfa bedzie dobrze wrozka ci to mowi :D floo... slonko :)........... slonko zaswieci napewno i dla Ciebie chociaz nie wiem co sie dzieje kasia jak tam sprawy sercowe :P???????? mam nadzieje ,ze coraz lepiej:P kamilcia przepowiadam ci ,ze niedlugo dostaniesz upragniony urlop :D Agami malowanko pojdzie gladko chociaz Zulinka przemaluje sobie wloski jeszcze na czerwono :P Cari deszczyk pada ,a trawka rosnie naginaj ta kosiara bo z domu nie wyjdziesz zlotko :D:P Klucha co do Ciebie to jeszcze przemyśle .jak sie w koncu wyspie to zajade :) kogo pominelam to sorki ,ale troche was tu jest robaczki narka babiszonki i trzymam mocno za was kciukaski i na nozkach tez :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie to ja zaginiona :o nadal jesrem bez kompa, to juz przegienie, podobno wysiadla jakas plyta glowna i go jakims testom poddaja , dobrze ze jest na gwarancji, juz dostaje na glowe, na ale za 16 dni i 1 godz, bede juz we Francji z moim Misiem i zyje tylko tym, jeszcze tylko 2 tyg i mam 2 tyg urlopu :D:D:D pozdrawiam was goraco papap jak wroce to juz bede miala kompa, do zobaczenia w listopadzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zooozia;) ech z tymi kompami to jakasplaga jest... A we Fr to fajnie będzie z pewnościa;):):):):):):):):):):) Wruuuuuuuu trzymaj sie;) U mnie dobrze:)chyba jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×